Skocz do zawartości

Recommended Posts

Miejmy nadzieje że sędziowie chociaż nie odbiorą Russelowi tych jego pierwszych 3 punktów za te jaja z oponami :( Normalnie nie dążę go jakaś wielką sympatią ale dziś po ludzku chłopa mi było żal. Tak samo jak Pereza - był dzisiaj praktycznie na każdej pozycji w stawce, pięknie walczył, wygrał a pewnie nie znajdzie miejsca na 2021 bo pan L. Stroll jest debilem... :( Niestety w tym sporcie umiejętności odgrywają coraz mniejszą rolę. Potwierdzają to Panowie którzy przychodzą podreperować budżety małych zespołów - Mazepin w przyszłym roku; Latifi w obecnym. Umiejętności mają pewnie niewiele lepsze od moich ale w kieszeni kupa hajsu z którym nie ma co robić.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
11 minut temu, joker5513 napisał:

L. Stroll jest debilem...

Nie jest debilem , tylko liczy pieniądze , a chyba umie to robić .  Też bym wolał tam Pereza niż Vetela w przyszłym sezonie . 

 

Po pierwszej kraksie już miałem w myślach - kolejny nudny wyścig . Kwestia który mercedes wygra , a tu takie zamieszanie :)

 

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, drVanSteiner napisał:

Cezary G.

:mlotek: ten to jest dobry agent... :D

 

Od czasu do czasu wole Białego (Echa padoku) niż tego mitomana z przerośniętym ego.

 

PS. Ciekawe czy Perez odnajdzie się w zafiksowanym na Maxa zespole. Z dotychczasowych 'partnerów' tak na prawdę ogarniał tylko Daniel. Webber to był tłem dla Vettela jednak.

Link to post
Share on other sites

Ja się obawiam , że Perez też bęcki będzie regularnie dostawał . Nie jest po prostu super dobrym kierowcą , a tylko dobrym . Takie odnoszę wrażenie . Ostatnio miał za przeciwnika Ocona , jakiejś dużej przewagi nie miał . W tym roku Stroll , czyli poprzeczka zawieszona dosyć nisko .  

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Perez ma być bardziej skrzydłowym dla Maxa, więc raczej z Maxem będzie przegrywał, byle nie za bardzo odstawał, jak Albon, czy Gasly, żeby punkty dla zespołu zdobywali razem.
Checo jest dobry, ale Max to klasa sama w sobie i ciężko komuś do Maxa podskoczyć.

Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, drVanSteiner napisał:

Perez ma być bardziej skrzydłowym dla Maxa,

Chyba nikt nie liczy, że pokona Maxa. To chłopak z potencjałem na miare Fernando (IMO najlepszego kierowce ever). Natomiast ciekawi mnie czy zostanie stłamszony jak Pierre i Alex czy odnajdzie się jak Webber (był świetnym skrzydłowym dla Vettela jak Bottas dla Lewisa). Jakoś na walkę na miarę Daniela to nie liczę.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...