Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bez przesady, beatsy to nie są słuchawki warte swojej ceny, ale ostatnio widzę, że jest moda na jechanie bo nich. Słuchałem solo hd i fatality i nie ma co porównywać, bo creative jest dużo słabszy w każdym aspekcie.

Edytowane przez Darczez
Link to post
Share on other sites

Słuchałem wszystkich niższych Betsòw na różnych źródłach i CAL z palcem w pupie je rozwala. Tam nie ma niższego pasma, tylko jakbyś założył garnek na głowę i puścił bass test. Czułem się, jak w trakcie słuchania "Filiżanki" Wiśniewskiego.

Link to post
Share on other sites

Panowie możecie coś polecić tak do 250zł? 2 razy miałem K518 (raz DJ, raz LE). Super grały, ale kabel mają do du*y. Dlatego chciałbym coś z wymiennym kablem o podobnym brzmieniu i "wygodzie". Co możecie powiedzieć o K450? Dźwięk pewnie będą miały podobny, ale jak wygląda sytuacja gdy założy się je na uszy? W jakim stopniu wielkość nausznika jest podobna do K518? Miałem kiedyś K404, ale one są za małe dla mnie. Może macie jakieś inne, ciekawe propozycje?

Link to post
Share on other sites

No chyba nie bardzo, K450/K540 są przede wszystkim znane z pękania pałąka, a nie K618. ;)

 

Tak btw - mam teraz na testy Momentum On-Ear. Prezentują się świetnie, ale dźwiękowo niestety się lekko zawiodłem. W dalszym ciągu AKG k545 są lepsze, ale są za duże na portable. :/

Link to post
Share on other sites

Ja z moimi fatal1ty mam mieszane relacje. Po zabawie w EQ nawet fajnie grają, ale bez szaleństw. Można powiedzieć że są niezniszczalne, chodź skrzypią niemiłosiernie... (?)

 

Edytowane przez Jubno
Link to post
Share on other sites

Oj tam, jak sobie je zażyczyłem na święta to sugerowałem się jedynie kolegą-gamerem. Jakieś pół roku temu sprzedał mi AKG K450 i teraz ma Siberie. Pytanie za sto punktów: Co dla niego jest lepsze :D ?

Link to post
Share on other sites

Wiesz, każdemu co innego przypadnie do gustu, może ktoś też wcale nie musi mieć czegoś lepszego i dla niego takie Syberie wystarczą.

 

Ja osobiście się wkurzam, bo zrobiłem się taki wybredny, iż 5 par słuchawek z ròżnych klas wisi na stojakach, a ja dalej nie dam rady na nich słuchać. Nawet Momentum, ktòre kiedyś miały być super-hiper obecnie mnie nie zachwycają. 

 

Kupię sobie chyba jakieś ortodynamiki, to przynajmniej nie będę narzekał, że moglem coś lepszego wziąć...

Link to post
Share on other sites

No cóż, wygoda w tych superluxach nie stoi na najwyższym poziomie. Ja bym w nich 8 godzin nie wysiedział. Stockowe pady są twarde, więc ich wymiana by nie zaszkodziła. Na pewno kossy ur40 będą wygodniejsze i są w pełni otwarte. Mając półotwarte superluxy 681 evo, przy oglądaniu 2 godzinnego filmu miałem zgrzane uszy. Efekt dłuższego używania tych s'luxów był uciążliwy głównie w sytuacji gdy temperatura w pokoju > 21 stopni Celsjusza.

Link to post
Share on other sites

Jak się ma kwestia wielu godzin słuchania?, no i wielkość muszli, nigdy tak dużych nie miałem. W słuchawkach siedzę po 8 godzin czasem, bo i praca i rozrywka, muszą być wygodne.

nie są jakieś mega komfortowe, ale nie są złe pod tym względem, no i nie ten budżet, a po za tym wygoda, to kwestia indywidualna
Link to post
Share on other sites

No niestety w Superluxach to jest właśnie tak, że dostajemy "prawie" takie same słuchawki z któych są żywcem ściągnięte z "prawie" takim samym dźwiękiem i "prawie" tak samo wygodnie jak oryginały :)

 

Potwierdzam 668B lekko zapacają się na styku padów ze skórą.


Ale i tak za cenę którą kosztują to dźwięk jest świetny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...