Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zacznij od : Ustawienia -> Kopiia Awaryjna

 

Najlepiej zrobić to przy właczonym WiFi. Przegraj reszte po USB - muza, filmy itp - wejdź na swoje konto MS (www.outlook.com, live.com, hotmail.com itp. ) i sprawdź czy Masz zsynchronizowane Kontakty, Kalendarz.

 

Zrób Fabryczny Reset i odeślij. Jak dostaniesz spowrotem to z Kopii odzyskasz wszystkie Aplikacje, Muzę czy Filmy wrzucisz via USB, a Kontakty i Kalendarz automagicznie Ci się zsynchronizują. :)

Link to post
Share on other sites

Wiesz chyba można, przeciągnij palcem w prawo na aktualnościach. Później masz nagłówek "aktualności" a obok niego odnośnik do ustawień aktualności i masz tam "najciekawsze" i "najnowsze" wydarzenia. Ustaw na najnowsze, powinno zadziałać. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Takie pytanie na temat WP 8.1, nie wiecie może czy w przyszłej aktualizacji będzie możliwość zmiany blokady ekranu, teraz jeśli ustawimy blokadę to musimy wpisywać kod, nie jest to poręczne, w androidzie podoba mi się ta "wykreślanka?" która działa jako hasło. Jest gdzieś wspomniane o tym ? 

Link to post
Share on other sites

http://www.concept-phones.com/wp-content/uploads/2013/03/Nokia-Catwalk-Lumia-930-1.png

 

 

 

Wyglad by był fajny jesli ma tak wygladac,ale niestety duzo informacji jest na temat wyswietlacza ze ma byc 4,5 szkoda bo wedlug mnie powinno byc 4,8-5 cala

Link to post
Share on other sites

Panowie, zauważyłem w mojej l820, że z tyłu obiektyw jest dosłownie pęknięty. Znaczy, może nie tyle co obiektyw, a ta okrągła szybka jest pęknięta do takiego stopnia, że się nieco zapadła. Jednak na aparacie nic nie widać, jednak pytam, czy wpłynie to na jakość wykonywanych zdjęć? I czy gdyby mi ta szybka teoretycznie wypadła, czy  obiektyw byłby w znacznym stopniu bardziej narażony na uszkodzeniu? Czy może po prostu się tym nie przejmować? 

Link to post
Share on other sites

Wchodzisz w historię połączeń i przytrzymujesz palcem na danym numerze i powinno wyskoczyć:

 

usuń element

zablokuj numer

 

Jeżeli nie ma takiej opcji sprawdź czy masz aktualne oprogramowanie i "Filtr połączeń + SMS" w ustawieniach telefonu.

Link to post
Share on other sites

Dostałem wreszcie L920 z serwisu i teraz po wgraniu jej nowego oprogramowania (szkoda że nie wymiana baterii) czas pracy po pełnym naładowaniu wynosi 1d 15h czyli ponad 10 godzin lepiej niż przed oddaniem. A teraz pytanie, trzeba formować baterię ? 

Link to post
Share on other sites

Panowie, zauważyłem w mojej l820, że z tyłu obiektyw jest dosłownie pęknięty. Znaczy, może nie tyle co obiektyw, a ta okrągła szybka jest pęknięta do takiego stopnia, że się nieco zapadła. Jednak na aparacie nic nie widać, jednak pytam, czy wpłynie to na jakość wykonywanych zdjęć? I czy gdyby mi ta szybka teoretycznie wypadła, czy  obiektyw byłby w znacznym stopniu bardziej narażony na uszkodzeniu? Czy może po prostu się tym nie przejmować? 

Brak tej szybki umożliwi dostanie się piasku i innych pierdół bezpośrednio na obiektyw, a to już nie porządany efekt. Cały taki element idzie dokupić okolo 50zł kojarzę, "camera deco" się to zwie.

 

Demontowane/używane (dość tanio oO):

http://allegro.pl/s279-oryginalne-szkielko-aparatu-nokia-lumia-820-i4026319101.html

 

Oryginał:

http://www.ebay.com/itm/ORIGINAL-OEM-Camera-Lens-Deco-Metal-Rear-Frame-Cover-Repair-For-Nokia-Lumia-820-/141144856323?pt=US_Other_Cell_Phone_Accessories&hash=item20dce39703

Link to post
Share on other sites

Dostałem wreszcie L920 z serwisu i teraz po wgraniu jej nowego oprogramowania (szkoda że nie wymiana baterii) czas pracy po pełnym naładowaniu wynosi 1d 15h czyli ponad 10 godzin lepiej niż przed oddaniem. A teraz pytanie, trzeba formować baterię ? 

 

 

Ja bym zrobił kalibrację : ładowanie całą noc, VOL- i Power, włączenie, Tryb Samolotowy na 30 minut i już. :) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Fakt, bateria słaba, ale nowy HTC One na baterii 2600 trzyma bardzo dobrze. To po prostu Nokia daje du*y raz po raz jeżeli chodzi o poprawne ustawienia. Wystarczy porównać Lumię 920 i 1020. Ta druga ma inny wyświetlacz o podobnej jasności (wielkość i rozdziałka bez zmian), 2 GB ram zamiast 1 i lepszy aparat, a trzyma na identycznej baterii o połowę dłużej.

Link to post
Share on other sites
Fakt, bateria słaba, ale nowy HTC One na baterii 2600 trzyma bardzo dobrze. To po prostu Nokia daje du*y raz po raz jeżeli chodzi o poprawne ustawienia.

czas pokaże. Pisanie o tym że coś jest takie a nie inne na podstawie danych a nie testów jest bez sensu. Snapdragon'y 800 nie są takie prądożerne. Nie wiadomo też nic co do tego ile prądu będzie WP8.1 brał.

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Podobno poprawili zarządzanie energią w WP8.1 - tak podobno wynika z "przeglądu" SDK :)

 

I najlepsza wiadomość : każdy telefon nie zależnie od ekranu dostanie trzeci rząd kafli :) :) dla mnie super sprawa - choć niektórzy posiadacze Lumi 620 moga miec inne zdanie :) - na szczęście można wyłączyć trzeci rząd - jak nam się nie spodoba.

 

Ja czekam na Preview for Developers :) moja Lumia 720 jest już gotowa na przyjęcie softu :) L920 niestety musi czekac na soft od Orange - Orange Cash musi mi działać. :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

@ArioX

Przecież są już testy Lumii 930, sprawdź chociażby gsmarena.

 

@Ravir

Większość Lumii zżera sporo baterii nawet na bezczynności, podczas gdy Ativ S nie ma takiego problemu. To jest raczej wina Nokii, chociaż M$ też częściowo ponosi winę za taki stan rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...