Skocz do zawartości

Czy warto kupować nowe konsole? - z matematyką nie wygrasz


Recommended Posts

Wystarczy przejechać się do pierwszego lepszego sklepu z grami  używanymi na konsole gdzie masz dużo gier w przedziale 30-80zł można też kupić abonament w ps+ gdzie za 195 zł rocznie dostaje się łącznie około 40 gier czy to wychodzi tak drogo? Coraz więcej gier na pc kosztuje tyle co na konsole. Ale ja wiem jakie gry są na peceta gram w GW2 mam 1400h  nie musisz mi mówić o tej grze w wow-a też grałem. Mi to zwisa co jest lepsze  chce grać na konsoli to sobie gram chce grać w GW2 to odpalam kompa i gram, ale nie znoszę jak ktoś mi piszę że granie na konsoli jest do du*y i porównuje mi grafikę  z konsoli która wyszła w 2006 roku do najnowszych pecetów.

Link to post
Share on other sites

@up

Właśnie to pisałem...

to nadal nie będzie tego klimatu co konsola ma

No tak, będzie więcej klatek, większa rozdzielczość, brak dropów i opłat za multi. Wiesz co? To ja wolę już ten PCtowy "klimat".

 

Coraz więcej gier na pc kosztuje tyle co na konsole.

Wymieniaj. Jak wymienisz GW2, to jesteś debilem.

Edytowane przez Gwynbleidd
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja pamiętam tylko diablo 3 z ceną grubo ponad 200zł (nie pamiętam ile SC2 stał na premierę,ale wiadomo jaka jest polityka cenowa bliza). Cała reszta kosztuje grosze w porównaniu do konsol

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Ja pamiętam tylko diablo 3 z ceną grubo ponad 200zł (nie pamiętam ile SC2 stał na premierę,ale wiadomo jaka jest polityka cenowa bliza). Cała reszta kosztuje grosze w porównaniu do konsol

Z Blizzardem to święta prawda, złodzieje i tyle :D Sam również nie widziałem gier na pc w podobnych cenach co na konsole. (Oprócz blizz oczywiście :D).. 

Link to post
Share on other sites

Miałem konsolę PS2 fajnie się grało w San Andreas, FIFE, NFS MW w moim odczuciu lepiej niż na PC, PS3 nie mam ale grałem u kolegi i ono lepiej się sprawdza w takich gra jak fifa, pes, itp. gorzej jest z fps-ami bo padem ciężko się gra, podobno można kupić adapter żeby podłączyć myszkę i klawiaturę do konsoli. Myślę że jak wyjdzie PS4 to będzie dobra okazja żeby kupić trójkę. Nie jestem takim zapaleńcem jak fani Playstation :) żeby kupić nową czwórkę może za za parę lat ale teraz liczę na to gdy wyjdzie nowa generacja to ceny starszej konsoli i gier spadną do przyzwoitej ceny jak jest na PC.

Link to post
Share on other sites

Fifa akurat w obecnej chwili na PC jest ta sama co na konsole, pada z ps3 jak i z xboxa można korzystać na komputerze na pc jest więcej turniejów w fifę więc moim zdaniem argument dziwny.

Może jest więcej turniejów ale jest lepiej zoptymalizowana na konsolę więc gra się płynnie.

Jeśli chodzi o kasę to zależy kto ile kupuje gier, dodatków do konsoli, pad'ów, kierownic, gier (to trochę wyjdzie) ale jeśli masz pracę i co miesiąc dostajesz wypłatę to czemu nie zakupić na raty.

Link to post
Share on other sites

Nie jest lepiej zoptymalizowana, jak grałem turniej na komputerze to gra jest szybsza i żeby grać na ps3(grałem na Lanie w Żywcu) to trzeba się umieć przestawić. Nie wspomnę o takich kwiatkach że dwie osoby na raz nie mogą składu zmieniać bo ps3 już się laguje, raz jeden zmienia i jak skończy to dopiero drugi żeby dało się skład zmienić.

Link to post
Share on other sites

Nie jest lepiej zoptymalizowana, jak grałem turniej na komputerze to gra jest szybsza i żeby grać na ps3(grałem na Lanie w Żywcu) to trzeba się umieć przestawić. Nie wspomnę o takich kwiatkach że dwie osoby na raz nie mogą składu zmieniać bo ps3 już się laguje, raz jeden zmienia i jak skończy to dopiero drugi żeby dało się skład zmienić.

Może FIFA nie jest dobrym przykładem ale zobacz jak się gra w GTA IV na PC a jak na konsoli.

Link to post
Share on other sites

GTA IV na konsoli i płynność? Dobre.

 

Na PS3 leci momentami do 20.0 fps, na X-Klocku jest lepiej (dużo lepiej), ale płynnością tego nazwać nie można. I tu pstryczek w nos dla Wulfena, który uparcie twierdzi że multiplatformy na PS3 i X'ie działają i wyglądają tak samo.

Link to post
Share on other sites

Odpalając pierwszy raz GTA IV na PS3, jadąc z Romkiem do jego meliny, ta ilość FPS była mniejsza niż na C2D 2.2 i 8800GT.

Załamałem się. :D


Na 9800 to chyba chcesz grać na FHD na kompie, więc masz PS3, aby tam pograć na mniejszej rozdziałce niż 720p? Logika. Jedyne, co nie pójdzie na 9800 to Crysis 3 ze względu na DX11. BF3 w 720p to na wysokich by latał.

 

Nie gram w 720p :D

Max. rozdzielczość 1366x768, a Metro:LL i tak nie leci na wysokich.

Edytowane przez Banjo
Link to post
Share on other sites

No Metro LL to akurat jedna z 2 "kos graficznych", zaraz obok Crysis 3. Tutaj nie ma co cudów oczekiwać, ale na średnich ta gra jest i tak bardzo ładna, więc z tym problemu nie ma.

 

Wiem, gram na średnich przy 50 FPS, wygląda jak na High, tyle że bez dodatkowych wodotrysków.  :P

Edytowane przez Banjo
Link to post
Share on other sites

Jeszcze wpisy pod materiałem :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

 

podobno wczoraj dostałeś 3-ciego bana na benchmarku :P

Zabieraj się na swoje benchmarkowe forum siedlisko chłopców radarowców pc-towców. Makbetony w akcji :)

Lepiej odpalcie sobie benchmarki albo podniecajcie się tech-demami gdzie próżno szukać w grach na pc od paru ładnych lat :))
Zapomnijcie o większych wysokobudżetowych produkcjach i exach na pc nie dla psa kiełbasa :))

Już nie długo chłopcy pc-towcy będą się ślinić na widok nowych exów na nową generację konsol a im pozostanie tupać nóżkami i zgrzytać zębami na forach blaszanych.

Już widzę jak się zaplują własnym jadem buhehe :)

 

 

:hahaha:

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...