Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Oryginalnie kod na goga jest na odwrocie instrukcji, która znajduje się w pudełku z oznaczeniem DYSK 1-3, w tym samym pudełku w którym jest kompendium. Jeśli nie masz instrukcji z kodem, to widocznie kolega zrobił Cię w balona, sprzedał kod na allegro a tobie samo pudełko z grą. 

 

Niezależnie gdzie się kupi grę w pudełku musi być instrukcja z kodem. ;)

Link to post
Share on other sites

Ostatnio walcząc z Imlerithem odkryłem coś ciekawego, pewnie większość z was już to dawno odkryła ale chodzi o żołądź który można znaleźć przy nim po zakończonej walce. Poprzednim razem oddałem go tym ludziom, tym razem zatrzymałem dla siebie, patrzę w ekwipunek a tu okazuje się że można go zjeść i w zamian zyskać 2 punkty doświadczenia :P

 

Dodatkowo, zaczynają powstawać proste mody do W3 ;)

http://i.imgur.com/oe5vFjh.jpg

 

http://i.imgur.com/pJAKVZF.jpg

 

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/310/


I oficjalnie

11892086_1629811097262430_65454807409026

 

 

 

Zwolennicy modowania od dziś mogą zaopatrzyć się w narzędzia umożliwiające modyfikację niektórych elementów gry “Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Zawarte w nich opcje importu i eksportu tekstur pozwolą graczom na dowolne zmiany wyglądu obiektów w grze, a podmienianie siatek obiektów umożliwi wprowadzenie zupełnie nowych modeli na miejsce tych już istniejących. Ponadto, dostęp do plików gry otwiera szerokie pole manewru do modyfikacji wielu innych komponentów gry -- entuzjaści modowania będą mogli, między innymi, samodzielnie ingerować w statystyki dostępnych przedmiotów i modyfikować ich właściwości. Plik jest dostępny na stronie nexusmods.com, oficjalnym serwisie z modami do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon; stamtąd można pobrać zarówno sam ekstraktor, jak i zapoznać się z istniejącymi już modami. Po więcej informacji o zestawie zapraszamy na nasze forum oraz do artykułu w serwisie GameSpot.

 

ModKit

 

Dokumentacja:

 

The Quick Guide

Sample Mods Creation Walkthrough

 

Przykładowe mody:

 

Przykład #4

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W koncu skonczylem serie kursow zawodowych wiec pozwolilem siebie nagrodzic wiedzminem 3 :).

Mam wersje steamowa - wiec wszystko najnowsze.

Poziom na ktorym gram to 3 ( krew pot itd ). Gram na zasadzie zajrzyj pod kazdy kamien, zrob kazdy quest itp. Generalnie mam 2 pytania:

 

1. Troche dziwi mnie za po zrobieniu wszystkiego co sie dalo opuscilem Bialy Sad bodajze na 2 poziomie.

Czy ilosc expa zalezy od poziomu trudnosci? Z opisow dostepnych w necie nic takiego nie wynika dlatego pytam praktykow :)

 

2. Nie wiem czy to blad apki czy tak ma byc ale jesli zrobie np peterdy samum - mam ich 2/2. Nie moge ich zrobic wiecej mimo ze mam materialy. Ponadto po zuuzyciu tych 2 petard musze je przeciagnac do ekwipunku i wyrzucic zeby moc zrobic nowe....

 

 

PS. Musze przyznac po 15h gry ze CDR zrobilo ogrom wspanialej pracy.  Swiat jest dopracowany a klimat w koncu ( po "politycznym" W2 ) wrocil do zrodel :)

Edytowane przez sadys
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...