Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Jedynie co mnie wkurza to fanboyowanie, że AMD to gó**o i NV the best. I na odwrót, fakt faktem 970tka mnie zawiodła i potrafiła nieźle wkurzyć, ale co do jej wydajności nie miałem nic do zarzucenia. Jedynie płynność animacji była gorsza w niektórych tytułach niż na radku. 

Są to odczucia użytkownika który danej rzeczy używa ale za chwile przychodzi taki fapboy jeden z drugim i pisze, że to nie ma prawa bytu itd.

Poproszę kolegę by potrzymał aparat i nagram trochę rozgrywki w W3 na moim sprzęcie. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

na ultra z wylaczeniem 2 opcji

 

No właśnie: ja zmniejszałem zasięg zielska do HIGH i wyłączałem HW. Po pojawieniu się sterów 353.30 (chyba 30) można było już wszystko włączyć na ULTRA. Oczywiście nie ma mowy o 60fps, ale gra jest płynna, nie ma zgrzytów, a co najważniejsze można się oddać przygodzie W3 bez ciągłego patrzenia na licznik fps. :)

Link to post
Share on other sites
że AMD to gó**o

 

Ja doznałem szoku po zmianie z hd7970 na 780, że moja nowiuteńka 780 nie umie liczyć FP64 (znaczy umie, tylko 5x wolniej od 7970). Jednak po pewnym czasie przestałem korzystać z podwójnej precyzji (czyt. softu) na domowym pc i przestało mi to robić różnicę.

 

w user.setting ostatnią opcję z 12 na 16

 

Oooo! tego nie próbowałem, zobaczę :)

Edytowane przez _FEN_
Link to post
Share on other sites

Wszyscy jesteśmy graczami i nie powinien nikomu nigdy robić żadnej różnicy fakt kto na czym gra, czy to na pc czy na konsoli, czy gpu/cpu ma takie czy owakie. Ale ludzie są no cóż, jacy są i wiecznie muszą udowadniać samym sobie i innym, że są lepsi od innych by swoje skaleczone ego podleczyć. Tak jest w każdej dziedzinie życia.

 

A tak w temacie, zepsuli mi XOne tym patchem nowym. Miejsca w których wcześniej nic się nie działo teraz mają dropy :(

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

No cóż, przed patchem wszystko działało całkiem nieźle, po patchu są dropy w miejscach w których ich nie było. Także CDPR cosik zepsuło i raczej platforma nie ma tutaj nic do rzeczy. Poza tym nie wiem, do mnie pijesz w kwestii wspominania o wyższości której z platform? Bo nie przypominam sobie żebym coś takiego pisał.

Link to post
Share on other sites

ogólnie wydajność lekko spadła - wcześniej lasy Skellige nie powodowały dropów, a teraz czasami się zdarzają

koniec końców patch na plus - ulepszone sortowanie [chociaż wolałbym dodatkowy klawisz > ustawienie filtru, a pod F zastosowanie, bo teraz trzeba 2x klikać F aby posortowało] no i skrzynka na przechowywanie rzeczy [NARESZCIE!] więc mogę schować niepotrzebne rzeczy [np sety wiedźmińskie]

btw, czy Wam też patch zresetował ustawienia na PC?

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

Wystarczy, że zmniejszą ilość wirtualnych włosów

 

Wychodzi na to, że obaj zgadliśmy, bo i jest opcja zmniejszenia jakości HW, i jest tez opcja zmiany AA dla HW.

Jak dla mnie bez HW, to te zwierzęta wyglądają jakby ktoś je przez długi czas trzymał bez jedzenia i picia na łańcuchu przy budzie  :/.

Dlatego gram z włączonym HW, teraz tylko zmniejszyłem ustawiania na niskie, a i tak wygląda to całkiem dobrze.

 

HW off

http://i.imgur.com/OYkvVbP.jpg

 

HW niskie

http://i.imgur.com/BOkzYMs.jpg

 

HW wysokie

http://i.imgur.com/XJr2OBW.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ludziska, jest możliwość zapisania save'ów z wieśka 3? bo muszę formata zrobić a chciałbym zachować postęp.

EDIT:

Chyba mam:

http://i.imgur.com/LzBKTG9.png

Myślicie że jak wrzuce je później do tego folderu to będą śmigać bez problemu? :D

Edytowane przez Ten_Wredny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...