Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Ktoś wytłumaczy mi jak wyglądają stosunki Geralt - Yen i Geralt - Triss? Napisze w spoilerze moje pytania.  :P

 

 

Jestem teraz na etapie poszukiwania Jaskra i po drodze robię sobie kłeścik z Triss. I nie wiem teraz, czy jeżeli będę romansował z Triss dajmy na to i potem z Yen, to wyjdzie z tego taka sieczka jak na filmiku wyżej z trójkątem co ktoś zapodał? Tak w ogóle ktoś coś mówil, że Triss wyjeżdża/odpływa czy co tam robi. W jaki sposób ją zatrzymać? Czy jedyna opcja to romansować z nią? Jeżeli dajmy na to będę romansował z Triss, to będę w "konflikcie" z Yen?  

 

Link to post
Share on other sites

 

wg mnie losy czarodziejek są takie same jak przedstawione w wersji z Geraltem -tj. Triss jako doradczyni w Kovirze, a Yen spokojnie życie, związek z obiema na raz kończy się filmikiem, gdzie pod koniec Geralt zostaje sam

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ufff polowanie na CZARTA zakończone - nie było łatwo, do tego trzeba było najpierw ciekawe rzeczy w około robić* :wariat::P

 

* - coby Wam zabawy nie psuć.

 

 

Edzia:

Też macie W3 stosunkowo cicho? W W1 i W2 miałem ustawioną głośność normalnie - tj. tak jak zazwyczaj do YT i ogólnie do odtwarzania materiałów audio - video, to W3 muszę ostro podkręcić na amplitunerze, aby osiągnąć podobną głośność. :/

Czart byl latwy :)

 

Natomiasy glosnosc jest zle zbalansowala czasem jest okej muzyka dialogi a czasem jest tak ze muzyka jest za glosno w stosunku do dialogow, nawet tego nie drobobili :|

Edytowane przez Balrogos
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Miał ktoś problem z permanentnym zawieszeniem się na loading screenie po cutscence w jakimś queście?

 

Gdzieś przeczytałem, że jest taki problem w queście Królewski Gambit.  Nie było żadnego rozwiązania oprócz wczytania gry i wybrania innej decyzji ( jedna z opcji powodowała właśnie perma loading).

Link to post
Share on other sites

Najbardziej denerwują mnie talie z potworami. Jak zaspamują kartami to jest się w zupie :/

Mnie najbardziej obecnie wkurza szkutnik z Rudnika czy jakoś tak, podchodzę do niego chyba 20 raz i dalej mnie ogrywa xD Tak spamuje potworami że obecnie jestem bez szans na wygraną xD

 

Pytanko odnośnie gniazd potworów, nie zbugowało się wam gniazdo w miejscu w którym byliśmy z Keirą? Mi cały czas wyświetla na mapie że jest gniazdo do rozwalenia w miejscu w którym Keira panikowała przed szczurami a nic tam nie ma. Chyba że to w i innym miejscu jest ale na mapie wychodzi że tam. 

Link to post
Share on other sites

Zauważyłem pewien błąd dotyczący ilości obrażeń która jest napisana w ekwipunku. Mianowicie, gdy zmieniałem miejscami mutageny, a potem ustawiałem z powrotem tak jak były wcześniej obrażenia z obu mieczy wzrastały o ~30. Teraz użyłem eliksiru oczyszczenia i punkty wydałem identycznie jak miałem, z tym, że zrezygnowałem z 3 punktów w szermierce a wydałem je w Aksji. Po ustawieniu umiejętności tak jak miałem przed resetem, z tym, że za jedną umiejętność z alchemii miałem Aksji, nagle obrażenia wzrosły o ~160. Nie wiem czy mój Geralt teraz więcej bije, ale śmieszna sytuacja.

Link to post
Share on other sites

Zauważyłem pewien błąd dotyczący ilości obrażeń która jest napisana w ekwipunku. Mianowicie, gdy zmieniałem miejscami mutageny, a potem ustawiałem z powrotem tak jak były wcześniej obrażenia z obu mieczy wzrastały o ~30. Teraz użyłem eliksiru oczyszczenia i punkty wydałem identycznie jak miałem, z tym, że zrezygnowałem z 3 punktów w szermierce a wydałem je w Aksji. Po ustawieniu umiejętności tak jak miałem przed resetem, z tym, że za jedną umiejętność z alchemii miałem Aksji, nagle obrażenia wzrosły o ~160. Nie wiem czy mój Geralt teraz więcej bije, ale śmieszna sytuacja.

To samo jest ze znakami i mutagenami z moca do znakow dzikie weze sie robia i niewiadomo jak to dziala nie wspominajac juz ze sie nie napracowali wogole w systemi umiejetnosci i nawet skille pasywne trzeba miec aktywne.. i wogole szkoda gadac redzi zawalili sprawe 6/10 im sie nalezy jak nic a nie 9/10 jak na wielu portalach zero obiektywizmu

Link to post
Share on other sites

Jest nowy sterownik dla keplerów. Nie zauważyłem dużej różnicy w wydajności, może parę klatek w niektórych miejscach ale co najgorsze w ciągu 10 min wysypał mi się 2 razy sterownik :roll:  Ogólnie duże rozczarowanie.

Edytowane przez mrama
Link to post
Share on other sites

 

 

Zmiany szykowane w patchu 1.04/1.05:

- Geralt nie będzie już aktywować świec położonych w pobliżu szkatułek ze skarbami i innych elementów.

- Ogólna poprawa działania gry i framerate'u.

- Znacząco zwiększony interfejs i elementy HUD (łącznie z czcionką) na konsolach i w mniejszej mierze na PC.

- Poprawiono płynność obracania kamery.

- Poprawiono zachowanie gry w trakcie niektórych cut-scenek.

- Wyeliminowano problem z ładowaniem gry w niektórych sytuacjach.

- Poprawiono działanie interfejsu.

- Poprawiono błędy w następujących questach: Wandering in the Dark, Lord of Undvik, Ciri's Story: Fleeing the Bog, Wandering in the Dark, Blindingly Obvious, Eye for an Eye, Pyres of Novigrad.

- Poprawiono błąd przez który Geralt mógł się "zaciąć" w ruinach zamku Turseach.

- Poprawiono błąd przez który Geralt nie mógł wskoczyć w siodło Płotki.

- Poprawiono błąd z wyświetlanym w nieskończoność ekranem ładowania podczas questa King's Gambit.

- Poprawiono spawnowanie Simuna w trakcie questa An Unpaid Debt.

- Poprawiono błąd, który można było wywołać w trakcie rozmowy z Dijkstrą w queście Count Reuven's Treasure.

- Wyeliminowano glitch XP

 

Patch 1.5 nadejdzie w najbliższych dniach.

 

 

 

Jak jest z ,,savem" po patchach ? Mi wyświetlało w grze,że na innych wersjach gry nie będzie możliwości wczytania rozrywki z ,,teraz". Zacząłem dopiero na patchu 1.4. Wszystko działa (nie widziałem,żeby były jakieś większe problemy czy to na forum benchmark czy na CD Red) ?

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie na innych, tylko na starszych. Czyli na 1.03 nie wczytasz 1.04, ale sam tego nie sprawdzałem

 

To jest prawda, nie wczytasz.


 

 

- Geralt nie będzie już aktywować świec położonych w pobliżu szkatułek ze skarbami i innych elementów.

 

Szczególnie przy drogowskazach było to bardzo wqur...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...