Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Kurde, a pamięta może ktoś gdzie DOKŁADNIE jest przepis na odwar z ekimmy? Bo misję z Keirą mam już dawno za sobą, a nie przeszukałem dobrze tych ruin. Teraz chyba już się nie da wrócić do ich pewnej części, bo przenosi nas tam Keira za pomocą portalu w trakcie zadania, a teraz po zadaniu portalu nie ma.

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites

Wolna kamera działa również podczas przerywników filmowych więc niektórzy nie mogą się oprzeć:

 

18+

 

 

http://i.imgur.com/ldPulLg.jpg

 

 

 

 

Nie miałem pojęcia, że strażnicy mogą mieć aż tak wysoki poziom. 

Nie uważacie, że takie elementy jak np. strażnicy, którzy zabijają Geralta jednym ciosem to sposób na popsucie immersji ? 

http://puu.sh/i6bGu/d6caf586db.jpg

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Kurde, a pamięta może ktoś gdzie DOKŁADNIE jest przepis na odwar z ekimmy? Bo misję z Keirą mam już dawno za sobą, a nie przeszukałem dobrze tych ruin. Teraz chyba już się nie da wrócić do ich pewnej części, bo przenosi nas tam Keira za pomocą portalu w trakcie zadania, a teraz po zadaniu portalu nie ma.

Wlasnie robie ta misje z Keira, jestem w momencie gdy atakuja ja szczury i jak sie domyslam musze rozwalic ich gniazdo ale pomimo tego ze mam petarde (nawet dwa rodzaje petard) to i tak wyskakuje napis ze mam niewlasciwa petarde (a mam ta wlasciwa, co rozwala sie nia siedliska ghuli). Ktos wie co jest nie tak?

Link to post
Share on other sites

Mistrzowska zbroja cechu kota wcale nie jest słaba :)

 

W cechu Gryfa już ulepszona na I poziom daje +10% do znaków, co wg mnie, nie jest do pogardzenia.

Na wszelki wypadek jednak składam też kota, bo nie wiem, czy nie będę chciała wzmocnić ataków.

Na razie mam ulepszonego, ale do założenia dopiero od 20 poziomu.

Ergo - może nie są to najmocniejsze zbroje w grze, ale dają ciekawe bonusy i można je nosić zależnie od stylu gry.

 

Przy okazji pytanie o quest poboczny z Lambertem:

 

 

 

Czy darowanie życia Taulerowi (ze względu na to, że po przeczytaniu jego korespondencji, stwierdziłam, że jednak chciał się odciąć od przeszłości i jakoś tak... dzieciaków było mi szkoda) ma negatywne konsekwencje na stosunki z Lambertem? Miałam nadzieje, że Geralt pokaże mu po prostu ten list, tłumacząc wszystko, a ten nic. 

 

 

Edytowane przez Offka
Link to post
Share on other sites

Na GoG Galaxy masz napisane na przykład. Pierwszy dodatek Serca z Kamienia (lub coś w ten deseń) - 10 godzinna zabawa, Geralt ma do czynienia z tajemniczym Panem ze szkła, rzecz się dzieje w Oxenfurcie i okolicach. Drugi dodatek Krew i Wino - 20 godzinna zabawa, odwiedzimy rejony Toussaint, więc nowa mapa misje i takie tam. Tyle na razie wiadomo.

 

Chyba, że chodzi Ci o te 16 DLC w sumie, jak tak to nie wiadomo chyba.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Kurczę nawet nie zwróciłem na to uwagi - cycki Yen zasłaniały mi cały obraz :rotfl:

To się dopiero nazywa mieć twarde podwozie. Jak w sportowym płaskie, równe, bez wystających elementów. :wariat:

 

Edzia:

Taki oto "fix" mi się przypadkiem wyszukał, to się dzielę:

 

https://www.youtube.com/watch?v=XnWkSFqo5A4

Edytowane przez _FEN_
Link to post
Share on other sites

Ja żadnego pliku gry wywalać nie będę. Jeszcze coś się spartoli.

 

To ktoś wie czy da rade zrobić Panie lasu jak w gameplayu z 2014 roku? Od spotkania z Jankiem wszystko się zgadza. Tylko początek z gryfem i Dijkstrą nie bardzo.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja niestety wcześniej podjąłem źle decyzje baron się powiesił:-P ale co zrobić. Ktoś pisał wcześniej o Łysej Górze. Jak tam się dostać jest na to jakieś zlecenie? Bo jestem teraz na Skellige i tamto sobie odpuściłem lecz mam znowu zadanie w Velen bo muszę wrócić po Ume i przy okazji bym zrobił łysą górę. Dzięki :-D

Tak dla nowinki najwyższy poziom to 70

Link to post
Share on other sites

z Łysą Górą związane jest główne zadanie fabularne, normalnie jest ona [szczyt] niedostępna [ewentualnie można spróbować jakieś ninja-skoki na zboczu góry - mi się to nie udało] :)

 

@@darkatraz, chyba się nie da. wygląda na to, że w 2014 Dijkstra miał inną rolę, niż teraz, do tego zlecenie na gryfa też było od niego

ale jeśli Ci zależy to można "zasymulować" trochę ten gameplay

 

zadanie na mistrza płatnerstwa odblokowuje zlecenie na gryfa w okolicach Wrońców, wystarczy zrobić to przed zadaniem z Paniami Lasu ;)

 

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites
normalnie jest ona [szczyt] niedostępna [ewentualnie można spróbować jakieś ninja-skoki na zboczu góry - mi się to nie udało]

Jest tam osobne wejście, nawet punkt szybkiej podróży jest w tym miejscu. Zaznaczyłem na mapie gdzie to jest mniej więcej.

 

 

http://imgup.pl/di/RX1Y/25.png

 

 

Link to post
Share on other sites

Też tam wczoraj łaziłem i nijak nie mogę się dostać na górę. Od środka, przez jaskinię nie mogę, bo Gierwant nie chce mi wskoczyć na jedną skalną półkę, a górą też nie, bo mglaki a wrota zamknięte. Poza tym niewidzialne ściany :/

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja żadnego pliku gry wywalać nie będę.

 

Zrobisz jak zachcesz - zawsze możesz sobie na chwilę go usunąć i sprawdzić jaki ma wpływ na grę i wydajność.

 

 

 

FEN grasz w Wiesia z dodatkową kartą do PhysX?

 

Dziś wraca znajomy spod żagielka więc pewnie wieczorem już po swoją "zgubę" przyjdzie i zostanie mi tylko moja jedna 780, ale teraz jeszcze mam 780 + 760.

 

 

 

jak to się sprawuje i czy działa?

 

To działa, ale dziwnie. Tj "PsyhX" niby widnieje jako phys-gpu, ale generalnie czy przełączę go na 780, czy na 760 ilość fps jest właściwie taka sama :/. Jest natomiast spora poprawa w działaniu HairWorks z drugim GPU, ale tylko jeśli w panelu nV ustawimy CUDA na obie karty i wszystkie rdzenie cuda.

Generalnie nic szczególnego i nie ma aż takiego kopa, jak można by się spodziewać po dodatkowej 760. :/

Lepszy jeden bardzo mocny GPU niż takie zabawy do gier (bo do innych zastosowań - cuda jak najbardziej różnica jest i to odczuwalna).

 

 

 

sterach wskaźnik wizualny physx to pokazuje mi Physx CPU zamiast Physx GPU

 

Być może masz jakiś syf ze sterownikami.

Ja miałem na ostatnich whql-kach. Teraz zainstalowałem TE (nie przejmuj się, że to laptopowe) i wszystko jest poprawnie.

Jednak zrób sobie porządek podczas instalacji - tj.  odinstaluj sterowniki (wszystko: phyx, hd audio, i całą resztę), następnie uruchom np TO w trybie awaryjnym (sam zapyta), tam wyczyść i zresetuj i dopiero po tym zainstaluj paczkę 353.00.

 

 

pozdro

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...