Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Ufff polowanie na CZARTA zakończone - nie było łatwo, do tego trzeba było najpierw ciekawe rzeczy w około robić* :wariat::P

 

* - coby Wam zabawy nie psuć.

 

 

Edzia:

Też macie W3 stosunkowo cicho? W W1 i W2 miałem ustawioną głośność normalnie - tj. tak jak zazwyczaj do YT i ogólnie do odtwarzania materiałów audio - video, to W3 muszę ostro podkręcić na amplitunerze, aby osiągnąć podobną głośność. :/

Link to post
Share on other sites

Ufff polowanie na CZARTA zakończone - nie było łatwo, do tego trzeba było najpierw ciekawe rzeczy w około robić* :wariat::P

 

* - coby Wam zabawy nie psuć.

 

 

Edzia:

Też macie W3 stosunkowo cicho? W W1 i W2 miałem ustawioną głośność normalnie - tj. tak jak zazwyczaj do YT i ogólnie do odtwarzania materiałów audio - video, to W3 muszę ostro podkręcić na amplitunerze, aby osiągnąć podobną głośność. :/

W plikach .ini glosnosc jest ustawiona na 85% chyba z tego co widzialem.

 

Ja mam inny problem, ktory juz mnie bardzo bardzo wk.. irytuje..

 

Mianowicie, nie wiem jak sie wspiac na ta studnie, przez ktora mozna dostac sie do Kasztelu Krwawego Barona... Znalazlem ja, probuje sie wspinac, jestem wysoko i nic, zawsze spadam do wody, nie idzie skoczyc ani nic... nie wiem juz co mam zrobic... zastanawiam sie po co Tworcy robia takie bezsensownie skomplikowane rzeczy jak ta wspinaczka dziwna.  

Link to post
Share on other sites

https://images.tapatalk-cdn.com/15/05/31/efa7fd5a986092b5f6fbe25f3b80ae37.jpg Tak się gra w karty :P Sid chodziło mi o co innego :P

 

To jeszcze nic, moja najcięższa gra to jakies 170 do 140 było, Temeria vs Nilfgard. Cała talia poszła w 1 rozdaniu :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...