Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

"Rodzimy Wiedźmin 3, jak każda gra z otwartym światem, nie wyzbył się problemu licznych niedoróbek i błędów. Jednym z nich jest sytuacja, w której to Geralt nie otrzymuje doświadczenia za wykonane zadania. By tak się jednak stało, misje muszą być przeznaczone dla postaci słabszej o co najmniej 6 poziomów niż nasza aktualna. Jeżeli więc nasz wiedźmin dobił do 18 rangi, nie powinien zabierać się za zlecenia dla tych z 12-stą.

 

Błąd dotyczy wszystkich platform, choć oczywiście nie dotyka każdego z graczy. CD Projekt RED zapowiedziało już, że ekipa zlokalizowała źródło problemu i pracuje nad jego rozwiązaniem. Nie wiadomo jednak, czy uda się zwrócić punkty doświadczenia tym, którzy nieświadomie pomagali okolicznym chłopom jedynie za pieniądze i uśmiech sołtysa.

 

Miejmy nadzieję, że wraz z najbliższą łatką wszystko zostanie pomyślnie rozwiązane, a gra wróci do równowagi. Szczerze na to liczę, bo parę zadań leży przez to u mnie odłogiem."

 

polygamia

Link to post
Share on other sites

 

 

A ja na siłę zrobiłem kilka czerwonych questów.
 

Na początku się kilka razy męczyłem z takimi questami ale potem dałem sobie spokój bo to nic nie daje. Nie dostaniemy ani więcej PD ani lepszych itemów, tylko walka jest trudniejsza. My musimy skakać jak mały koło przeciwnika odejmując mu marne punkty hp a on ma nas na hita. 


Jak tam sprawdzał ktoś Yen w nowym wdzianku? Bo ja jeszcze nie miałem z nią styczności od wizyty u Emhyra :P

Link to post
Share on other sites

Ma ktoś albo miał problem z zadaniem z Dikstrą? pisze żeby wrócic jak się bedzie gotowym i nic:\??Nie moge dalej nic zrobić z zadań głownych pozostało mi tylko to o lipa;\

Edytowane przez Tonykx
Link to post
Share on other sites

 

 

Jak bzyknąć obie naraz :P?

 

Spodobało się - no i prawidłowo :)

Gotowego przepisu Ci nie sprzedam, ale napiszę tak: trzeba bardzo się pilnować, bardzo w podejmowanych wyborach. Bardzo przydaje się tzw doświadczenie z życia wyjęte. ;)

Link to post
Share on other sites

Ktoś pytał o skup butelek. To handlarz na północnym krańcu doków. Wygląda niepozornie bardzo, a w ofercie ma jedynie puste butelki. :)

 

PS. Fajnie by było, gdyby jednak liczyło doświadczenie za "słabe" zadania, bo jednak w otwartym świecie łatwo się pogubić i coś zostawić przez przypadek "na potem". Nie mówiąc już o tym, że Novigrad jako główne zadanie pokazywało mi na 10lvl, a okazało się, że jest tam zadanie na 7lvl (z Nawiedzonym domem).

Edytowane przez Offka
Link to post
Share on other sites

 

 

Romansowałem z Triss, powiedziała że będzie w Kaer Morhen, Tak samo Keira Metz, ale ich nie ma. To normalne? Jako "sojuszników" też ich pozyskać nie mogę. 
 Ciekawe czy da się zrobić tak, że przeleci się 3 na raz :D razem z tą Kairą :D
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...