Skocz do zawartości

[MULTI] Batman: Arkham - seria


Recommended Posts

Ta gra jest chyba jakaś przeklęta. Najpierw na premierę wypuścili takiego crapa gdzie na pc mapowanie klawiszy było z ps4, o optymalizacji nie wspominając bo takie coś nawet nie istniało  :roll: Potem wycofali ze sprzedaży tłumacząc się tym że chcą dopracować grę. Teraz gra powoli wraca na półki sklepowe a tu się okazuje że nadal jest niegrywalna. To ja się pytam co oni robili przez ten czas? :rudolph:

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

THPS 5 to chyba największy crap dekady. Ja się zastanawiam jak to w ogóle przeszło przez certyfikację, przecież na konsolach jest to dużo bardziej rygorystyczne niż choćby na pc. Ale jak widać wszystko można...


Teraz czekam tylko na FO4 jak to już się okaże niedopracowane to stracę całkowicie wiarę w ludzi i koniec z pre-orderami. Nie dość że teraz gry są w chorych cenach podchodzących pod 200zł to jeszcze są wydawane w tak tragicznym stanie, że bez masy łatek nie da się grać. 


http://www.cdaction.pl/news-43197/batman-arkham-knight--do-konca-roku-odzyskamy-pieniadze-niektore-bledy-nie-zostana-naprawione.html

 

Do końca 2015 roku będziemy oferować pełny zwrot kasy za Batman: Arkham Knight na PC, niezależnie od tego, jak długo graliście w ten produkt. Możecie również zwrócić Season Pass razem z grą (ale nie osobno). Dla tych, którzy pozostaną przy grze, będziemy nadal naprawiać błędy, które możemy naprawić i mówić o błędach, których naprawić nie możemy.

Taa...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja już widziałem dużo w grach ale to co się dzieje w przypadku nietoperza na PC to jakaś kpina i niesmaczny żart. Ludzie płacą za grę ( jakby nie patrzeć wysoką kwotę bo obecnie ~200zł jest standardem na pre-order) i otrzymują jakby early access. Co z tego że umożliwiają zwrot kasy jak praktycznie każda gra po premierze jest niedopracowana i wymaga niesamowitej ilości łatek żeby można było w to normalnie grać. Liczy się zawsze pierwsze wrażenie, jeśli to już na starcie zostaje zniszczone później przekonanie potencjalnego nabywcy do ponownego kupna jest trudne lub wręcz niemożliwe. Także poniższe hasło, jeśli nic się nie zmieni pewnie na stałe zagości głównie na PC. Bo ta platforma ostatnio jest traktowana po macoszemu przez wydawców.

http://i.imgur.com/WGkuXpY.png

Link to post
Share on other sites
Konsole pod tym względem błyszczą.

 

Choć oczywiście jest to prawda w przypadku wielu multiplatformówek to jednak warto zauważyć że ostatnimi czasy ten konkretny rak staje się bardziej generalny. Nowy tony hawk to śmiech na sali również na konsolach. Problemem tutaj są moim zdaniem EA i ubisoft które rynek pecetowy zaczęły traktować po macoszemu. Całe szczęście mamy jeszcze całą masę doskonałych wydawców i twórców którzy swoje gry dopieszczają w starym stylu. Moim zdaniem to właśnie ogromny kontrast między wyczynami ubi i EA a naszymi redami zagwarantował tym ostatnim nagrodę najlepszego studia roku. Ostatni okres upłynął mi bez większych wtop wydawniczych bo i dawno przestałem się ekscytować produkowanymi co roku iteracjami tego samego, serwowanymi nam przez wielkich graczy. Osobiście zaliczam go raczej do bardzo udanych z godzinami utopionymi w takie perełki jak divinity original sin, pillars of eternity, od lat niezmiennie starcrafta 2, heroes of the storm, wieśka 3, project cars czy zniknięcie edka. 

 

Jeśli zaś chodzi o baćmana to ukończyłem go dość szczęśliwie bez wielkich problemów przy "pierwszej premierze". Było chrupanie przy wzywaniu batmobila, były dziwne zacięcia ale ogólnie dało się grać bez krwawienia z oczu. Generalnie jednak WB powinno dostać za ten cyrk po tyłku.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No to po Batmanie na PC. Kto kupił, może grę oddać a pieniążki zostaną mu zwrócone.

 

Za Steam'em

Until the end of 2015, we will be offering a full refund on Batman: Arkham Knight PC, regardless of how long you have played the product.

Edytowane przez k0zik
Link to post
Share on other sites

uzywanie google i steam nie boli:

http://www.pcgamer.com/warner-bros-is-offering-refunds-to-all-batman-arkham-knight-pc-owners/?ns_campaign=article-feed&ns_mchannel=ref&ns_source=steam&ns_linkname=0&ns_fee=0

 

wygląda na to, że tylko cyfrowe kopie zakupione na steam

 

tutaj macie info jak zwrócić grę:

 

ja swojej kopii nie zwracam :D

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Olewając optymalizację (na 970 czasami śmiga jak na integrze) z każdą godziną bardziej się wkręcam, choć to nadal marny surogat wieśka, którego koniec opłakuję do tej pory. Miejscami jednak mocno przewidywalna, jak np. tutaj:

 

http://i.imgur.com/EVnvIVe.jpg


 

Edytowane przez qwertaj
Link to post
Share on other sites

Mnie się batek całkiem bardzo podobał, szczególnie końcówka super i graficznie również całkiem fajnie, szczególnie modele głównych postach w przerywnikach. Co do optymalizacji, cóż szkoda gadać, przebolałem i grałem z lockiem na 30fps ale przynajmniej rozdzielczość podbiłem co dało super efekt.

Link to post
Share on other sites

Ja po ukończeniu Mordora klikam w Nietoperza. Widzę mnóstwo podobieństw w mechanikach rozgrywki, więc jadę jeszcze na dobrym wrażeniu po Shadow of Mordor przeniesionym na Batmana. I jak wyżej, gra się nieźle, choć głównie dlatego, żeby mieć ten tytuł "z głowy". Choć jakby nie patrzeć, jeśli ktoś pragnie wieczorami zamienić się w batmana i ratować gotham city, to jest to bardzo dobry symulator superbohatera.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...