Skocz do zawartości

[MULTI] Batman: Arkham - seria


Recommended Posts

Ech żeby jeszcze trzymało sztywno te 30 klatek jak np wydany nie tak dawno the evil within, którego calego przeszedłem w 30 klatkach, to by nie było tak źle, pad z saturna za 30 zł w łapę x360ce i można z przygryzioną wargą pograć nawet z przyjemnością, ale jak grasz sobie grasz i nagle freez albo 15 klatek lub 15 klatek na minutę to już człowieka epilepsja pourazowa zaczyna miotać 

Link to post
Share on other sites

Z tego co czytam tu i na Steamie to nie wiem jaką decyzję podjąć. Co doradzacie ? Prawdopodobnie dostanę kod z GPU na batmana, sprzedać zagorzałemu fanowi który przejdzie w 24 klatkach na niskich i przy tym oszczędzić sobie nerwów, czy poczekać parę tygodni/miesięcy i aktywować kod ? Dodam że mam sporo gier do nadrobienia więc nie spieszy mi się  ;)

Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

Sprzedaj. Za kilka miesięcy będzie edycja GOTY. Do tego czasu powinni naprawić większość błędów. 

 

Batman w swojej najlepszej formie:

  • stuttering
  • problem ze strumieniowaniem tekstur
  • brak AO 
  • 30 fps lock
  • nie działające poprawnie efekty deszczu i niska jakość wody w porównaniu do konsol

6 minuta:

 

http://i.imgur.com/Md7V0YZ.png

 

http://i.imgur.com/1EAvWgn.jpg

 

A na deser oficjalne stanowisko Warner Bros w sprawie problemów gry w wersji na PCty.

Wszystkie problemy ma rozwiązać dostosowanie ustawień gry do możliwości sprzętowych - i5 i GTX 660 do 720p.

Minimum Hardware Specs:

OS: Win 7 SP1, Win 8.1 (64-bit Operating System Required)
Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB Memory Minimum) | AMD Radeon HD 7950 (3 GB Memory Minimum)
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection required
Hard Drive: 45 GB available space

 

Minimum Hardware Specs
(or equivalent)
Resolution: 1280x720
V-Sync: Off
Anti-Aliasing: Off
Texture Resolution: Low
Shadow Quality: Low
Level of Detail: Low
Interactive Smoke/Fog: Off
Interactive Paper Debris: Off
Enhanced Rain: Off
Enhanced Light Shafts: Off

Expected: 30fps (capped)

 

Recommended Hardware Specs: 

OS: Win 7 SP1, Win 8.1 (64-bit Operating System Required) 
Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz 
Memory: 8 GB RAM 
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 - 3 GB Memory Recommended 
DirectX: Version 11 
Network: Broadband Internet connection 
Hard Drive: 55 GB available space

 

Recommended Hardware Specs

(or equivalent)
Resolution: 1920x1080
V-Sync: On
Anti-Aliasing: On
Texture Resolution: Normal
Shadow Quality: Normal
Level of Detail: Normal
Interactive Smoke/Fog: Off
Interactive Paper Debris: Off
Enhanced Rain: Off
Enhanced Light Shafts: Off

 

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

hehe właśnie aż tak źle jest XD gorszej premiery PC to nie było od czasów nie wiem, nie pamiętam takich czasów haha owszem były falstarty typu AC unity albo Dying light ale czegoś takiego jeszcze nikt nie miał czelności odwalićXD Swoją drogą skoro nie dali ani jednej kopii PC nietoperza do recenzji przed premierą a hajp całej gry był oparty na PS4, to próbowali oszukać graczy jawnie, raczej fachowo nazywa się to doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem wielu ludzi, nikt nie miał pojęcia że ta gra w takiej formie będzie wyglądać, bezczelne oszustwo, a tak się jechało po CDPred że przesuwa premiere wieśka bo chcą dopracowac grę, wolę czekać miech dwa dłuzej i dostać solidną preimere niżeli dostać w ten sam dzień co konsolowcy pożałowania godny port w którego i tak nie pogram bo się nie da i jeszcze się kumple śmieją ze mnie grając se wygodnie na plejkach XD 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Na 970 chodzi płynnie bez przycinek. Jedynie to strumieniowanie tekstur irytuje. Fakt, że musiałem z godzinę w plikach grzebać żeby to dobrze chodziło. Pomijając wszystkie problemy techniczne gra jest bardzo dobra. Niestety nieudacznicy ja portowali.

Link to post
Share on other sites

Kod do batmana przyszedł mi z morele (miał przyjść też do wieśka, ale się skończyły :[ :[ :[ ). Odpaliłem wczoraj, zrobiłem 7% gry z ciężkim bólem. Poddałem się szybciej niż moja grafika. Nie odpalę za szybko, nie polecam, nie zaczynajcie - 3x nie, nie przechodzisz dalej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zgodnie z zaleceniami dewelopera (!), ustawiłem rozdziałkę 720p, wyłączyłem wszystkie wodotryski Nvidii i resztę ustawiłem na low (czyli wszystko jak najniżej).

Rezultat: Gra wygląda jak z wczesnego okresu Playstation 2, mam 60-80FPS... ale i tak są spadki do 15-30.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

pograłem jeszcze dziś trochę na XB1 - gra nie porywa [ale pewnie dlatego, że grałem w poprzednie części]

ogólnie konsolowcy dostali bardzo dobrą grę, co prawda wg mnie to jest ogrzewany kotlet z odrobiną świeżo przysmażonej cebuli :D

 

gra stanowi jakieś 60-75% poprzednich odsłon, nawet niektóre zagadki Enigmy są takie same lub podobne, mechanika walki taka sama, dodali nowe animacje, przez co teraz to wygląda "dynamiczniej", dodano parę nowych urozmaiceń, w tym jeden bardzo wkurzający typ przeciwnika

grafika wygląda ok, jednakże czasami zdarzają się jakieś słabo wykonane obiekty, czasami animacja lekko chrupie

cała zabawa batfurmanką opiera się albo na shooterowej mini-gierce, albo na zagadce logicznej "jak tam wjechać", a wg mnie i tak po mieście szybciej porusza się szybując ;)

 

na PC z tego co widziałem, gra jest grywalna po wywaleniu "zielonych" wodotrysków

wg mnie aktualnie nie warto kupować, chyba, że ktoś jest dużym fanem serii

ja cieszę się, że nie kupiłem pre-ordera na PC, mój znajomy jest zadowolony z dobrej gry na XB1, a znając życie gra niedługo pojawi się na przecenie / w HB za $20 :D

 

co do optymalizacji na PC, to nie jest wina ani nV, ani Iron Galaxy, a tylko i wyłącznie RockSteady

wg mnie B:AK jest jak na razie największym rozczarowaniem tego roku - zapowiadał się cudownie, a wyszło jak wyszło

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

No jeszcze żeby działało wszędzie jak na filmiku wyżej to by w ogóle rozmowy nie było tylko każdy by się zagrywał czekając na tą łatkę dodającą te 10 klatek  :D Problem jest taki że ja jadąc batmobilem miałem 10 fps miejscami, i pewnie nie tylko ja

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...