Skocz do zawartości

[MULTI] Batman: Arkham - seria


Recommended Posts

Jedyne co słyszałem to że gra ma trafić ponownie do sprzedaży australijską wiosną (czyli u nas na jesieni). Ja tam właśnie kończę wątek główny na piecu. Gra jest absolutnie grywalna mimo fatalnej optymalizacji. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

u mnie to samo, dostałem z kartą tego batmucha i szajs jak nic, nerwy tylko tracę przy tych ścinkach. Szczególnie występują one w mieście, a gra w zamkniętych miejscach śmiga w 60fps+ na maks ustawieniach. Czekam tylko na patcha.

Edytowane przez viNMass
Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz robić calaka to jest sens, jeśli nie... z tego co wiem zakończenie ma trochę więcej wątków od standardowego zakończenia, wieć wybierz sam. Ja jeszcze ich nie zebrałem, więc... może ktoś skończył i się podzieli opinią :)

 

@Edit

 

Upadek Rycerza odblokowywuje się po zrobieniu wszystkiego na 100% w kole wyboru misji

Edytowane przez VectroV
Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz robić calaka to jest sens, jeśli nie... z tego co wiem zakończenie ma trochę więcej wątków od standardowego zakończenia, wieć wybierz sam. Ja jeszcze ich nie zebrałem, więc... może ktoś skończył i się podzieli opinią :)

 

@Edit

 

Upadek Rycerza odblokowywuje się po zrobieniu wszystkiego na 100% w kole wyboru misji

Zrobiłem niepełny Upadek, upozorowany. Serio nie chcę mi się szukać tych zagadek, a na yt zobaczyłem zakończenie prawdziwe ;p

Link to post
Share on other sites

Jest już oficjalny patch, ~600mb:

 

Good news - testing for the interim patch has been completed and it is now available for those who already have Batman: Arkham Knight for PC. As a reminder, below are some of the major fixes and improvements that will be addressed with this patch:

 

Reduced frame rate hitches

Optimizations for system memory and VRAM usage

Improved performance on all GPUs (requires the latest drivers)

More Comprehensive In-Game Settings

Fixed low resolution texture bugs

Fixed hitches when running on mechanical hard drives (HDD)

 

In addition to the above, we’re continuing to work on the following for future updates:

Adding support for SLI and Crossfire

Adding support for the latest DLC & Season Pass content

Adding support for additional updates such as Photo Mode

Continued improvements and bug fixing for a Windows 7 specific memory issue that occurs on configurations with 8GB of system RAM and some NVIDIA GPUs during extended game play

Continued improvements for Windows 10 specific issues on systems with some AMD GPUs

 

As always, we will monitor for any additional issues that come up and will provide further optimizations and bug fixes along the way.

 

We would like to thank everyone for their patience and invaluable feedback. We’ll provide ongoing updates here as they are made available. In the meantime, please enjoy the game with the latest patch.

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja niestety jestem w gronie tych co mają wszystkie części. Z jednej strony fajnie, że z takim gestem wychodzą, ale jednak większość (w tym ja) wolą darmowe season passy. Lepszą opcja byłoby już wysłanie wszystkich części w postaci giftu albo chociaż solidnej zniżki na SP  %-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...