Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

Gość usunięty

 

 

To kupujcie, my jesteśmy od tego żeby pokazać coś innego niż to co wciskają wszędzie.

Telefonów marki Emphoria nie polecacie - a przecież wedle waszej zasady należy pokazywać coś innego, czego nie wciskają wszędzie, nieprawdaż? A ten produkt w całości mieści się jak najbardziej w tym zakresie. :wariat:

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

@UP

Szkoda że jesteś tak słabo wykształcony w dziedzinie logiki... Ale nic, wyjaśnię - jeśli stwierdzasz, że polecasz coś innego niż wciskają ludzie a Emporia jest czymś innym niż wciskają ludzie to wedle tego powinieneś polecać Emporię.

 

Tyle. Nie sądzę abyś rozumiał. Dlatego też EOT z mojej strony w tym zakresie.

Link to post
Share on other sites

Nienawidzę jak ktoś tłumaczy to co piszę i jeszcze przekręca. Z dziedziną logiki mam dużo wspólnego, ale tu się rozmawia o telefonach, a nie o tym kto co napisał i kto co powinien polecać, bo tak stwierdził moderator :)

Link to post
Share on other sites

Przesiadłem się z 2 samsungów na HTC, otrzymałem telefon bardzo solidny, odczucie obcowania z nim było dużo lepsze niż z samsungiem, po prostu. Teraz posiadam windows phone 8, uważam że do zastosowań typu gmail, gadu gadu, skype, sms, mms, internet jest to najlepszy w tej chwili system na rynku.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://i41.tinypic.com/2dwcmc7.jpgNajważniejsze cechy Firefox OS



Adaptacyjna Wyszukiwarka
Informacje na każdy temat, wtedy, kiedy tego potrzebujesz Kontakty
Głęboko zintegrowane z Twoimi ulubionymi mediami społecznościowymi

Firefox Marketplace
Twoje źródło najlepszych aplikacji dla Firefox OS

Przeglądarka Firefox
Szybki, mądry, bezpieczny sposób, aby jak najlepiej wykorzystać Internet

Radio FM
Wszystkie dźwięki, jakie tylko chcesz, kiedy jesteś w ruchu, w jednym urządzeniu

Facebook
Pełny dostęp do każdej nowej wiadomości, gdziekolwiek jesteś

Kontakty
Głęboko zintegrowane z Twoimi ulubionymi mediami społecznościowymi

Kamera
Z wbudowanymi filtrami stylów, żeby zdjęcia były kreatywne i zabawne

Mapy
W tym wskazówki, korki i lokalne informacje o komunikacji miejskiej

Więcej: http://www.mozilla.org/pl/firefox/os/

 

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie firefox os ma małe szanse przyjąć się myślę kiedy juz go rozwiną i pojawią się urządzenia z tym os to max osiągnie on 10% co i tak jest mało prawdopodobne bo po co się pchać w coś co właściwie jest póki co puste jak jest dostępny android, który też jest darmowy, ale poczekamy zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

Tylko jeżeli firefox będzie działać płynnie na takim urządzeniu jak Alcatel to będzie to hit. Android łapie lagi nawet na Samsungu Galaxy S4, który posiada aktualnie najlepszy procesor na rynku i ogólnie jest opisywany jako najlepszy smartfon na rynku. A przy prostych przejściach między aplikacjami łapie lekkie ścinki. Co w urządzeniu za, które płacimy ponad dwa tysiące nie powinno się zdarzać i uprzedzam miałem dłuższy kontakt z telefonem.

Link to post
Share on other sites

Gdyby WP był realną konkurencją pod względem możliwości to może i by się ludzie przesiedli (swoja drogą nie wierzcie że WP się nie wiesza. Ojciec ma Lumie 800 z WP 7.8 i potrafi mu się zaciąć na amen i trzeba resetować ;)).

A tak jak ktoś chcę mieć multimedialne urządzenie do rozrywki lub szybko mu się nudzi jeden rodzaj wyglądu to WP nie kupi, może zaopatrzyć się w iPhona ale to już droga zabawka a i tak aż takich możliwości nie będzie miał.

A poza tym lagi w Androidzie to kwestia zaśmiecenia systemu lub małej ilości ramu (problem złego użytkowania najczęściej), no chyba że w grach ale tutaj wystarczy nawet i taki Ace 2 do płynnego działania 99% tytułów. Czasem jeszcze jest to wina nakładki ale wtedy możemy wgrać custom roma.

Edytowane przez street
Link to post
Share on other sites

Zawiechy łapie jak chcesz coś szybko zrobić na telefonie np wyjdziesz z gry otworzysz jakas aplikacje czy jakies menu. Nie wiem jak to wyglada w High-endowych modelach ale raczej niedopuszczalne. WP ma za mało użytkowników żeby w jakiś sposób namieszać. Być może po wprowadzonych aktualizacjach bądź przy kolejnej wersji systemu będzie coś więcej wart.

Niestety zawiechy, które wymagają resetu to już jakaś 'norma' w telefonach. Kiedyś nie było takich problemów.

Link to post
Share on other sites

Więc pisanie że zawiesza się to czy tamto jest bzdura :) "Bardzo rzadko zawiesza się to czy tamto" lub "Rzadko potrafi to czy tamto przytulic" byłoby prawdą, skoro piszesz że sam nie wiesz kiedy to się dzieje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...