Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

Hm...słyszeliście o tym że Samsung ustawiał benchmarki , aby S4ki na Exynoisie uzyskiwały lepsze wyniki niż w rzeczywistości?Wyczytałem to kilka dni temu jako potwierdzone dane na pewnym portalu zasięgnąłem wiedzy w serwisie i faktycznie tak jest,Eh ten marketing 

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Oj tam zaraz ustawiał. Po prostu napisał aplikację BenchmarkBooster która miała za zadanie podkręcać automatycznie procesor i grafikę podczas testów syntetycznych. Dla każdego smartfona można napisać podobną aplikację zatem nie rozumiem, skąd to halo :wariat:

Edit

Tak , wiem - ten hejt jest w myśl zasady bicia mistrza czy teź lidera. Tak, bicia lidera :/

Edit

Tak , wiem - ten hejt jest w myśl zasady bicia mistrza czy teź lidera. Tak, bicia lidera :/

Link to post
Share on other sites

Tutaj macie odpowiedź samsunga: http://androidnow.pl/samsung-odpowiada-na-zarzuty-oszustwa-w-benchmarkach/

Szczerze mówiąc to mnie to wali :]  A nawet taki system powinien być zaimpelementowany w każdym urządzeniu (no może bez kręcenia GPU) gdzie procesor jest zablokowany na max częstotliwości i żadne algorytmy oszczędzające energie nie wchodzą do gry gdy chcemy sprawdzić wydajność.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A to ze, HTC placilo studentom za oczernianie samsunga w trakcie premiery to juz cichutko siedzisz; Co za egoizm. Co do zawyzania wynikow to zdarza sie. Kazdy to robi. intel, AMD; Nvidia itp. Akurat samsung wpadl po za tym mnie to wali bo benchmarka odpalam raz na na ruski rok. Dla mnie liczy sie wydajnosc systemu, ktora akurat jest dla mnie bardzo zadowalajaca. 

 

 

 

PS : Sorka za brak polskich liter ale pisze z laptopa z niemiecka klawiatura.

Link to post
Share on other sites

Nie chce najezdzac na Ciebie Mixtape, ale i tak zmieniłes system na czystego androida, który nie ma tylu bajerów ile soft od samsunga.. W takim razie pytanie, po co skoro można mieć sprzęt działający na czystym androidzie bardzo płynnie, a do tego taniej? Moim zdaniem to sztuka dla sztuki, albo po prostu kupiłeś bo chciałeś mieć nowszy model i tylko tyle..

 

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

Zmienił bo chciał  mieć: 5 calowy ekran  full hd super amoled,szybki procek + 2 gb ramu,jeden z najlepszych aparatów na smartfonie, nowoczesny dizajn,slot pod kartę micro sd.

   

 

 

 

po co skoro można mieć sprzęt działający na czystym androidzie bardzo płynnie, a do tego taniej?

 

 

Chodzi Ci o Nexus 4?Jeśli tak,to wszystko co napisałem u góry wyjaśnia dla czego Mixtape na wybrał Nexusa 4.

 

A jak mu się znudzi czysty android,to zawsze może wrócić d o TW. :)

Edytowane przez eVerest
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mixtape - a to nie było na odwrót? Wpisz w google "HTC płaci studentom" i otrzymasz wyniki w stylu "Samsung płaci studentom, aby oczerniali HTC" lub "HTC płaci za opóźnienie One". No więc jak to było, bo 0 wpisów o rzekomym oszustwie HTC, natomiast sporo o przekrętach Samsunga.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nieee nieee wcaaale. A ludzie stojący z zawieszonymi na sobie reklamami HTC na premierze S4 rozdającymi ulotki i ciepłe napoje to nikt nic nie słyszał. Jak macie ból du*y to lepiej się nie udzielajcie.


@@Sony156,

 

I tak zrobie. Absurdalne ograniczenia tego gówna zaczynają mnie powoli irytować. 

Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę takie informacje jak opłacanie studentów przez tego czy tego producenta są snem pseudo dziennikarzy z serwisów pokroju 'spiders web' czy innego syfu.

A Mix ma rację z tym rozdawaniem bułeczek i herbaty przez HTC bo było coś takiego ale to akurat była fajna akcja.

 

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

 

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Choć brzmi to niewiarygodnie, nie ma tu żadnego wymysłu tajwańskich urzędników, bo Samsung już... przyznał się do winy. Firma w oficjalnym oświadczeniu napisała, że był to "niefortunny incydent stojący w sprzeczności z jej podstawowymi zasadami", a tajwański oddział Samsunga zadeklarował na Facebooku, że wstrzymał już działania marketingowe z publikowaniem w sieci anonimowych opinii.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...