Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

Gość usunięty

A ja widziałem topowego Sony Xperia Z oraz HTC One - oba w salonach i oba uszkodzone :P

I nie zrobiłem ich zdjęcia, bo akurat bateria w smartfonie mi się rozładowała :menda:

Edytowane przez Igorrodz
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Jakim jadem? To był bardziej sarkazm.

Zresztąnie od dzisiaj wiadomo, że każdy z topowych smartfonów obok zalet ma też i wady, żaden nie jest od nich wolny - czy to produkt HTC  czy Samsunga, Sony czy LG, ZTE czy Motoroli - każdy. A ja widzę, że pewien user z drugim userem hejtują tylko jedną markę - zawsze.

Link to post
Share on other sites

Taki jest samsung,ze najwięcej  od wszystkich zarabia w branży urządzeń telefonicznych.Dzięki czemu?A dla tego, że mocno promuje swoje telefony,bardzo przyjazna nakładka TouchWiz,starają się dawać slot pod kartę micro sd,ciągłe aktualizacje i poprawki w softach. Nie jestem funboyem samsunga,ale takie są fakty . Niektórym to nie odpowiada(mocno przeszkadza),że samsung jest lepszy(w większości).Wolą HTC albo iPhona. I wszędzie wsuwają tych dwóch producentów, hejtując niepotrzebnie samsunga.

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Tylko ze jedyne samsungi godne uwagi to galaxy s i jego nastepcy. No i ace 2. A oferta samsunga jest duzo szersza.

Poza tym wielu osobom bedzie przeszkadzac wyglad.

Wiec takie pisanie ze jakas marka jest najlepsza to tylko subiektywna opinia, ktora nie kazdy musi podzielac.

Link to post
Share on other sites

Mają dobre modele, ale nie popadajcie w taki zachwyt, ludzie. Dla mnie pionierem w high endowych urządzeniach jest iphone i na razie nic się nie zapowiada że to się zmieni. Dużo bardziej dopracowany soft i wykorzystywana moc bardzo mocnego gpu jakie się w chipie a6 znajduje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Większość osób, które proszą o pomóc wybrać smartfon nie stać na iphone.

 

 

 

Dla mnie pionierem w high endowych urządzeniach jest iphone

 

 

high end mówisz?  :wariat: 

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

eVerest, przede wszystkim niezawodność, tutaj prym wiedzie iOS i WP8, rzeczywistości nie zaczarujesz.

Nie mówię że android jest zły, ale jest to system w wersji beta, bugi błędy to codzienność, do tego do sklepu wpuszczają każdą appkę jaką dodadzą, nawet jakieś gunwa.

Link to post
Share on other sites

 

 

a czym jest high end? samsung galaxy c4 z komunikatami "aplikacja przestala dzialac"?
 

 

Ja  nie powiedziałem że Samsung  jest high endem.

 

 

se7enfiy,zgodze się że w google.play jest dużo nie potrzebnych aplikacji.Ale trzeba wiedzieć co instalować.Prezede wszystkim musimy sobie powiedzieć, jaki system preferujemy?.Android to otwarty system,a iOS i WP8 sa zamkniętymi.

Chociaż ten ostatni jest czymś pomiędzy android i iOS..(wysyłanie plików przez bluetooth,radio FM,możesz wrzucać pliki przez USB bezpośrednio do telefonu.).Ale jeszcze są jakieś jeszcze braki.Widzę Ty na przykład preferujesz iOS czyli zamknięty system.A ja natomiast preferuję android za jego otwartość. Producent to już sprawa drugorzędna.

Link to post
Share on other sites

Mixtape chciałem  zapytać. Co lepiej Galaxy S3 32GB czy S3 LTE 16 GB?Kurczę nie wiem na co się zdecydować.W grę wchodzi też Note II,ale obawiam się że jest nie poręczny dla jednej ręki.Może zaczekać na spadek cen S4 Active? Teraz da się go wyrwać za 2300.Ale i tak trochę za drogo.Za mniej niż 2000 zł da się wyrwać S4,który jednak numerkiem jest wyżej. Chciałem zapytać czy odczułeś jakaś różnice po przesiadce z S3 do S4?W grach i aplikacjach?Wiem,że już w 2014 roku pewnie mocy  Mali-400 w S3 i w Note II będzie prawdopodobnie brakować. Teraz posiadam Wave II.Telefon może nie jest demonem prędkości,ale jest solidnie wykonany.Raz mi padł do wiadra z wodą,jak już był na dnie  z włączonym ekranem do góry przez kilka sekund,  krzyknąłem o k......Ale i tak wysuszony za 1-2 dni zaczął jak niby nic działać. :D Ja tak pomyślałem, ze godnym następca dla mojego Wave II,byłby właśnie S4 Active. Co myślisz o tym Active?

Tak BTW "macałeś" już S4 Active czy widziałeś go w akcji :D ?

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Zauważyłem, że zginęło mi kilka postów. Jeśli któryś moderator kasuje post, proszę o info chociażby na pw :)

 

proste. Jak ci się nie podoba to ****a nie kupuj :)

Tutaj każdy to wie. Narzekacie, że Sony hejtuje, że coś tam, a zapytajcie go ile miał telefonów i czy miał Samsungi. Tak samo możecie zapytać Tommy-T, dostaniecie podobną opinię.

Myk jest taki, że kto miał samsunga i przerzucił się na inną markę już nie chce wracać. Tyle odnośnie komentarzy na temat tej marki.

Podoba się Wam? To kupujcie, my jesteśmy od tego żeby pokazać coś innego niż to co wciskają wszędzie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...