Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

Bo jak się zaczęło wojować syfem pokroju Optimus Black czy 2X to opinia cudownie nie będzie lepsza.

Można się jeszcze cofnąc, i LG też robiło bezsystemowy syf. O aktualizacjach nie wspominając.

I tym oto sposobem wybrałbym ZTE przeciwko LG o tej samej konfiguracji sprzętowej :]

A Optimus G ma w tej chwili średnie ceny - za drogi dla przeciętnego kupca SGS3/HOX/Nexusa 4 a dla kupca SGS4/One jest tańszy ale jednocześnie gorszy.

Link to post
Share on other sites

Dla zainteresowanych link do prezentacji LG L2 na żywo która rozpocznie się o 17:00

 

http://www.g2.lgmobile.com/?gclid=CJC9mrO167gCFQSS3godXkQAAA

 

@tabalan

 

Myślę że jest to całkiem prawdopodobne.Jakby tam wstawili OLEDa zwykłego takieog jak w serii telewizorów to biorę w ciemno.Widziałem te cudeńka z tegorocznej prezentacji modeli F - jestem zdumiony tymi wyświetlaczami - a zapewniali że trafią w przyszłości do innych sprzętów multimedialnych jak tablety , laptopy i smartfony  :menda: .

Link to post
Share on other sites

to są telewizory OLED dostępne w sprzedaży detalicznej, w Polsce?! Tym OLED-em tak się nie jaraj, bo one mają znacznie krótszą żywtność, i mniejszą jasność (szczególnie na słońcu), zanim diody się wypalą telefon z pewnością sprzedasz, ale moim zdaniem AMOLED jest lepszy (to z resztą ulepszony OLED). 

Link to post
Share on other sites

Mówisz o OLEDach ok...a słyszałeś że jest już chyba 3 generacja tego produktu?Coś w tym musi być skoro telewizor 55" ksoztuje 20.000 zł ...muszą być lepsze niż LCD-LED - i są.Znając życie jakbyś miałzwykłego OLEDa z pieknymi naturalnymi barwami i bez szmerów itp. to byś brał w ciemno niż przebarwionego AMOLEDa.Znając życie taki OLED wytrzyma 5-6 lat spokojnie...nie wierzę że sprzedają telewizory za 20k na 2 lata...w końcu już wiadomo że to będzie przyszłość telewizyjnych odbiorników.

Link to post
Share on other sites

właśnie też myślałem skąd się wziął mit o przebarwionych amoledach. Kolory zależą przecież od kalibracji, a nie od technologii wyświetlacza.

 

@ostry.77

 

Trzecia generacja OLED ma żywotność nieco więcej niż typowy ekran LCD (60 000 godzin vs 36 000 godzin OLED). Nawet nie wiadomo której generacji OLED użyło LG.

Edytowane przez idzpro100
Link to post
Share on other sites

Już mnie męczy ciągły wyścig na cyferki, po co to komu? Żeby pulpit szybciej działał? Żeby gry które juz działają płynnie działały tak samo?

Niech się za robotę wezmą i wsadza w końcu baterię 5-6k mah ,a dopiero potem cyferki.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A propos gierek. Możecie na szybko zarzucić mnie fajnymi grami, mało wymagającymi od telefonu ale dające sporo frajdy? Bo potrzebuje kilku(nastu) na podróż. Dlatego też chce mało wymagające, aby mniej obciążały procesor a tym samym dłużej trzymała bateria :)
przykładowo: Hill climp racing, Cut the rope time, teerer pro, te mi się podobają :D

Link to post
Share on other sites

Już mnie męczy ciągły wyścig na cyferki, po co to komu? Żeby pulpit szybciej działał? Żeby gry które juz działają płynnie działały tak samo?

Niech się za robotę wezmą i wsadza w końcu baterię 5-6k mah ,a dopiero potem cyferki.

Tylko taka ciekawe jak zmieścisz baterię 5000mAh w 7,9 milimetrowej obudowie ;) Żeby takie baterie były takie jak ty mówisz to telefony musiałyby być grubsze od 920'tki

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Możecie na szybko zarzucić mnie fajnymi grami, mało wymagającymi od telefonu ale dające sporo frajdy?

Przykładowo:

- Seria  Angry Birds - podstawka, Rio, Friends, Seasons, Space, Star Wars.

- Bubble Blast.

- Seria Noogra Nuts - podstawka, Seasons.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty
Tylko taka ciekawe jak zmieścisz baterię 5000mAh w 7,9 milimetrowej obudowie ;)

W obudowie Note'a 2 mieści się bateria 3100mAh wystarczająca na nawet więcej niż dwa dni użytkowania. Gdyby nie była to Li-Ion ale Li-Po to już w ogóle byłoby... więcej niż super. :D Teraz i tak jest super, porównując ją z moim poprzednim Ace, mającym zaledwie 1350mAh :/

Link to post
Share on other sites

@2up

Dlatego napisałem żeby się wzięli za nowe technologie :)

Ciekawe niby za co. W bateriach nie da się za bardzo co polepszyć. No chyba, że wezmą się porządnie za grafen to wtedy coś ruszy ale kiedy to się stanie to bóg wie. 

Link to post
Share on other sites

Czy nie wydaje wam się, że iOS 7 zaczyna upodabniać się do WP8?

 

- zrezygnowali z ikonek w "3D" na rzecz bardziej płaskich

http://www.iphone6updates.com/wp-content/uploads/2013/06/ios-6-vs-ios-7-icons-compared.png

- bardziej czytelne menu

 

zerknijcie - http://www.apple.com/pl/ios/ios7/

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

iOS 7 to chyba najbrzydszy system jaki widziałem. Z tego powodu chyba sprzedam iPada bo jak się pojawi aktualizacja to ja raczej wolę nie mieć tego na iPadzie. Po cholerę zmieniają wygląd systemu skoro iOS 6 wygląda moim zdaniem bardzo dobrze ?

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Kto na wygląd ICSa płakał? Przecież jak wyszedł to był szał - nie dość że zunifikowany system to jeszcze piękne, minimalistyczne wykończenie. Teraz się wielu osobom przejadł ale sam w sobie jest ładny i spójny.

A poprzednie Androidy nie wprowadziły dużych zmian do AOSP.

 

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

 

 

Link to post
Share on other sites

Na zagranicznych forach było sporo osób, którym wygląd się nie podobał. Już tyle czasu upłynęło w świecie mobilnych technologii że każdy zapomniał i się przyzwyczaił. Nie każdemu da się dogodzić, co wiadomo od dawna :)

 

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...