Skocz do zawartości

Oszuści i zaufani sprzedający/kupujący


Recommended Posts

Polecam użytkownika DjStar, kolega konkretnie pytał o przedmiot. Zaryzykowałem przesyłką za pobraniem, jednakże użytkownik ten nie oszukał mnie, nie podał fałszywych danych, dzięki czemu transakcja przeszła szybko, sprawnie, bez problemów.

Polecam jak najbardziej tego użytkownika. Wielki +

Link to post
Share on other sites

Chciałbym ostrzec wszystkich przed użytkownikiem shiftanc. Zleciłem mu zrobienie dla mnie przedłużek 24pin, 8pin i 2x6pin. Na początku kontakt był super odpisywał natychmiast, po dogadaniu szczegółów zamówienia postanowiłem sprawdzić użytkownika jak tylko mogę. Wydawało się wszystko w porządku aktywny użytkownik ponad 650 postów, reputacja prawie 300, był również obecny na liście polecanych kupujących/sprzedających, więc postanowiłem mu zaufać. Ustaliśmy ostateczną cenę, przelałem pieniążki (180 zł) i czekałem na efekty pracy. No i się zaczęło kontakt zaczął być coraz gorszy, odpisywał z coraz większym opóźnieniem ale odpisywał podesłał nawet foto już 2 wykonanych przedłużek, myślę sobie no cóż może obecnie jest zajęty. Obecnie nie odzywa się już od 10 dni mimo moich wielu wiadomości, całkowity brak jakiegokolwiek kontaktu. No i zostałem bez przedłużek i bez kasy, teraz muszę inwestować ponownie kolejną kwotę. Uważajcie na niego!  Jakoś nie chce mi się wierzyć iż nie znalazł by przez ponad 10 dni chociaż 60 sekund żeby napisać chociaż wiadomość w stylu "nie będzie mnie przez 2 tygodnie bo sprawa taka a tak."

Link to post
Share on other sites

- dla shiftanc (następny już)

Zleciłem mu zrobienie białych przedłużek 24pin, 8pin eps i 6/8pin pci-e. Wydawało się wszystko w porządku aktywny użytkownik, dużo postów, sprzedawał przedmioty na allegro, (a nawet wcześniej kupował ode mnie!) więc postanowiłem mu zaufać. Ustaliliśmy cenę, przelałem pieniążki (100zł + kw) i czekałem na efekty pracy. Na początku kontakt był dobry, później coraz gorzej. Przestał odpisywać na forum, telefon, facebook'a i GG. No i zostałem bez przedłużek i kasy. 

Cały czas wystawia rzeczy na allegro, chodzi po forum i czuje się bezkarnie! 

Uważajcie na niego! 

Link to post
Share on other sites

Chyba trochę zapomniałem o komentarzach. Najpierw plusy dla sprzedających :

Pierwszy plus dla karmel1988 , za dysk ssd , wszystko sprawnie bez zbędnego marudzenia.

Drugi plus dla najdroch za i3 2120 , wszystko szybko i sprawnie.

Trzeci plus dla copper za 9600gt wszystko elegancko , jak powinno być

Wszystkie transakcje bez allegro , 100% zadowolenia. 

 

Teraz plus dla kupującego kozak245 , sprzedałem mu hd5850 , wszystko w jak najlepszym porządku . 

Edytowane przez novator14
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...