Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

Obawiam się, że trzeba zacząć ścigać Schenkera. Sklep umywa ręce, bo nie da się udowodnić, że wysłali uszkodzony. A szkoda, bo nawet jeśli to wina kuriera, to sklep mógłby pomóc, bo z racji wielkości ma na pewno większą siłę nacisku na Schenkera.

Dlatego pytałem, czy coś wiadomo o ubezpieczeniu.

Link to post
Share on other sites

Same here. Od teraz nagrywam każdy unboxing. Cholernie się ucieszyłem, bo miałem już zamiar wybrać się do kancelarii, która prowadzi moją sprawę spadkową, z pytaniem, czy zajmą się również tym.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Bajka.

 

 

Swojego również kupiłem w sklepie stacjonarnym. Poprosiłem o rozpakowanie i podłączenie. Chciałem mieć pewność, że jest wszystko OK bo wiedziałem, że jakbym ewentualne nieprawidłowości zobaczył dopiero w domu, to musiałbym przechodzić przez procedurę reklamacyjną.

 

Zatem czekamy na nowy unboxing :D

Link to post
Share on other sites

 

 

czekamy na nowy unboxing

 

Wszystko zależy od tego, kiedy zwrócą mi kasę, bo zanim to nie nastąpi, nie będę się pakował w nowy zakup. Obstawiam, że jutro, ale różnie bywa - sprawa ciągnie się już prawie miesiąc.

 

Jeśli jednak po nowy TV będę jechał dopiero w przyszły weekend to i tak nie zmienia to faktu, że dzisiaj pierwszy raz od dawna będę miał spokojny sen :)

 

Nikomu takich atrakcji nie polecam, a po pierdylionie lat kupowania dosłownie wszystkiego w sieci, dostałem niezłą nauczkę. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

dostałem niezłą nauczkę

To jest ten problem, że nie spodziewasz się problemu. Ja sam też niczego nie sprawdzam przy kurierze. Do tej pory z reguły wystarczały foty, że czegoś brak, albo coś jest nie tak, ale cholera po Twojej akcji to aż sam się teraz stracham i chyba zacznę nagrywać unboxingi grubszych zakupów (lub elektroniki). 

Link to post
Share on other sites

Miałem kilka akcji z zamówieniami z ebay'a, które po drodze ginęły, ale tam wystarczy grzecznie napisać do sprzedawcy, że coś nie dotarło, a na drugi dzień dostajesz zwrot na konto, albo informację o wysłaniu kolejnej paczki. W pakiecie z przeprosinami.

 

Pod względem podejścia do klienta jesteśmy naprawdę Trzecim Światem, ale po części z własnej winy, bo u nas to by każdy zgłaszał zaginięcie co drugiej przesyłki :/

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiesz co, z ostatnich zakupów to u mnie głównie ciuchy i buty. Jedni mnie miesiąc ciągali, bo paczka wysłana, customer service odpisywał raz na tydzień albo i wcale, aż doszli do konsensusu, że to kurier zgubił paczkę i bardzo przepraszają. Zadzwoniłem do DPD, oni takiej paczki nawet nie dostali, czekają z numerem nadania na przyjęcie (czy coś). I dostałem tylko "przepraszamy najmocniej, chcesz to kup se jeszcze raz mimo że promocja się skończyła". FO.

 

A inna bajka jak Tallinder wysyłał łachy - wszystko, buty, marynarki, koszule (...) pakowane do jednego worka, bez żadnej innej podziałki, dupełek, wieszaczka, nic. No ale tych rozumiem, że mieli wszystko w du**e jak wyprzedawali sklep po upadku za 1/6 ceny wyjściowej.

 

Twoje ebaye w miarę śledzę, więc pamiętam te zapodziane BR i bezproblemowe podejście sprzedawców. Oj przydałoby się to u nas, przydałoby.

Link to post
Share on other sites

Osobiście jestem pod ciężkim wrażeniem że zwrócili tobie siano :)

Swego czasu jak przesyłki DHL były tanie jak barszcz a dopłata do niestandardowych paczek niewielka.

Przewoziłem sporo telewizorów i miałem z góry zaznaczone że zwrot to tylko wtedy jak zostanie spełnionych kilka kryteriów

A jak nie to nie ma co reklamować.

 

Do dzisiaj współpracuje z DHL bo faktycznie zwracają kasę jak się zabuli te 50 za paczkę :)

 

BTW

Dzisiaj odbierałem paczkomat a obok w mobilnym koleś "sortował" paczki

Gadam z nim o paczkach ten się żali że allegro zrobiło paczkomaty zadarmo i całkowicie bez ogródek rzuca paczkami po całym aucie ;)

 

Edytowane przez tomasz1987
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...