Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

W grach wielkiej różnicy nie będzie za to przestrzeń robocza będzie nieporównywalnie większa niż w 32" 1080p. Sam od dłuższego czasu czaje się na ten monitor i jak znajdę kupców na obecne monitory chyba się skuszę na tego filipsa. 

Link to post
Share on other sites

Właśnie zauważyłem w "Co ostatnio kupiliście" - jest piękny.

 

Miałem go na uwadze, ale w testach, pomimo matrycy 4ms stwierdzili, że jego piksele są leniwe. Nawet przy filmach to podobno widać. 

Duży ghosting odsunął moją uwagę od tego modelu.

Bardzo ciekawy jestem Twojej opinii. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Duży ghosting odsunął moją uwagę od tego modelu.

 

Wielkie dzięki za info - w dwóch reckach, które przeczytałem, pisali, że to mały problem, natomiast po obejrzeniu kilku filmów stwierdziłem, że jednak go sobie daruję i anulowałem zamówienie.

 

Zamiast niego wpada starszy, ale bardziej odpowiadający moim wymaganiom model - Philips BDM4065UC.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

coś takiego
 

 

Nie wiem, czy nie będę tego żałował, ale właśnie go zamówiłem :D W Komputroniku taniej.


Przelew do Komputronika zrobiony, zamówienie z dostawą w sobotę. Cholernie się cieszę, że XKOM nie zdążył mi wysłać maila z danymi do wpłaty :D

 

Tak to jest, jak poważne decyzje podejmuje się w pośpiechu :/

 

Nowy monitor jest o ponad 23 centymetry szerszy od obecnego, przesunąłem więc już odrobinę meble. Średnio pasują mi podwójne nóżki, ale w tym rozmiarze to raczej bezpieczniejsze rozwiązanie od pojedynczej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
filmów

 

Osobiście posiłkowałem się kanałem na YT - PC Monitors.

Bardzo podoba mi się ich sposób prezentowania monitorów  - nie jest robiony pod publiczkę, bez zbędnej muzyki, bez zbędnych ujęć - bite 30 min i tylko monitor na tapecie.

 

Philipsa BDM4350UC/00 również testowali - KLIK.

 

Bardzo podobne są jeszcze modele z iiyama - są wersje 40" i 43"

Jest też Acer ET430K - to nowy monitor, więc w sieci jeszcze nie ma wiele informacji o nim.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Po 22 napisałem do Komputronika maila z pytaniem, kiedy mogę spodziewać się paczki, bo jest dość późno i nadal zero info. Przed momentem dostałem wiadomość, że monitor został wysłany, więc przy dobrych wiatrach powinien jutro dotrzeć. Obyło się bez powoływania się na to, z kim chodziłem do szkoły, lub przebywałem razem w jednym pomieszczeniu.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ja również, bo trochę przyzwyczaiłem się już do przesuwania suwaków do oporu, a teraz będę musiał od czasu do czasu szukać sweet-spotów. Kiedyś jednak taka przesiadka była konieczna, więc wolę ją zrobić raz a dobrze - zastanawiałem się nad 1440p, ale stwierdziłem, że byłby to jedynie półśrodek.

Link to post
Share on other sites

Jest też Acer ET430K - to nowy monitor, więc w sieci jeszcze nie ma wiele informacji o nim.

 

Jest u mnie od dłuższego czasu. Przy wyborze niczym się nie kierowałem, żadnymi gejmingowymi bajerami. Chciałem nawet poeksperymentować z monitorami wasabi mango ale nie było ich w sklepie a pilnie potrzebowałem jakiegoś 43" 4k. Monitor miał być tylko i wyłącznie do pracy i w tym acer sprawdza znakomicie. Miałem również tego phillipsa przez chwilę lecz przez podwójne nóżki zwróciłem gdyż stał za blisko i nie mogłem go wysunąć tak, aby był w odpowiedniej odległości.

http://i.imgur.com/fLnC5ro.jpg

 

Acer doszedł z taką niespodzianką której nie idzie się pozbyć

UThpb3p.jpg

 

 

 

Jakość dźwięku nie jest najlepsza w porównaniu do S34E790C, z kolorami to samo. Dla wymagających osób ten monitor nie jest raczej najlepszym zakupem.

Edytowane przez okar19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lofciam Komputronik - paczka jest już w lokalnym oddziale DHL, ale pomimo, że dopłaciłem do dostawy w sobotę, sklep wysłał ją bez takiej adnotacji.


Update: sklep przeprasza, wysyłając maila z błędami i prośbą o podanie nr konta do zwrotu kasy za dostarczenie w sobotę. Gdybym kupił w XKOM'ie to pewnie właśnie jechałbym po odbiór :/

 

To tyle, jeśli chodzi o weekend z gejmingiem w 4K.

Link to post
Share on other sites

Właśnie dostałem fakturę na kwotę -9,90 PLN. Kasa zostanie zwrócona na konto w przeciągu 2 dni roboczych - supcio, ale nie o to mi jednak chodziło :/

 

Nie ma wielkiej tragedii, bo poniedziałek mam wolny, ale DHL potrafi pojawić się u mnie w okolicach 17, pomimo, że wcześniej wysyłają po kilka smsów, przewidując doręczenie pomiędzy 9 i 11.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...