Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

http://i.imgur.com/SdjBicH.jpg

 

Naprawdę zacny zbiór :]

 

Jeśli zaś chodzi o DVD - zakup stacjonarnego Blu Ray'a, który całkiem nieźle upscale'uje, sprawił, że oglądanie z takowych płyt na 60 calach nie powoduje już wypadania oczu.

Link to post
Share on other sites

Miałem styczność dosłownie z dwoma stacjonarnymi Blu Ray'ami - Pioneer'em BDP-180-K, którego posiadam i dość budżetowym Philipsem z funkcją odtwarzania płyt 3D, który moja rodzicielka kupiła głównie po to, aby córka mojego brata miała na czym oglądać bajki.

 

Z Pionka jestem bardzo zadowolony, ale nie była to tania zabawka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Stało się - trochę za sprawą impulsu dokonałem chyba najbardziej przełomowego zakupu ostatnich lat - przesiadka z FHD na 4K miała nastąpić dopiero za jakiś czas, ale 40" zakrzywiony monitor w cenie 2,6k to dość korzystna opcja. 1080Ti przestanie się marnować, a ponieważ trafiłem na sztukę, która świetnie się kręci - w sporej ilości gier nie będę musiał w ogóle schodzić z detali.

 

Czeka mnie dość drastyczna reorganizacja biurka, bo nowy monitor do najmniejszych nie należy :P

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Telewizor mam 60", więc trochę brakuje :P

 

Moja opinia o 4K zawsze była pozytywna, nie uważam jednak, by było to warte drastycznego cięcia detali. Trafiłem jednak na naprawdę dobrą sztukę GPU i przy FHD 60Hz zwyczajnie się póki co marnuje, zwłaszcza, że ostatnio gram sporo w gry sprzed kilku lat, gdzie na obecnym sprzęcie nie będzie problemów z uzyskaniem 60 kl/s nawet przy 4K.

Link to post
Share on other sites

Po niespełna roku używania, monitor 32" wydaje mi się już mały. Wymierzyłem i nawet nie będę musiał przestawiać drukarki, a jedynie stojak od słuchawek.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...