Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

Thx. Przez ostatni tydzień żywimy się głównie kalmarami i ośmiornicami, bo kosztują niewiele więcej od gyrosa czy innego kebsa. Jedyne, co boli to 4-5€ za piwo w sensownej knajpie. Po podróży wytrąbiłem do kolacji 5 butelek, Magda 2. Rachunek był dość spory, ale na wakacjach chyba nigdy zbytnio kasy nie liczyłem-nie po to cały rok tyram, aby skąpić sobie piwa :P

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

gyrosa czy innego kebsa

To to można w polszy, za to o ŚWIEŻE owoce morza to już ciężko (przynajmniej w mojej okolicy).

 

 

 

4-5€

to takie nasze 4-5pln... ale fakt, jak sie jedzie gdziekolwiek, gdzie przelicznik walutowy jest dla nas niekorzystny to czasami i pierdoły bolą jak się kupuje

 

 

 

na wakacjach chyba nigdy zbytnio kasy nie liczyłem-nie po to cały rok tyram, aby skąpić sobie piwa

AMEN! Wychodzę z tego samego założenia.

Link to post
Share on other sites
to takie nasze 4-5pln...

 

W Belgii która jest krajem sporo bogatszym i dużo droższym od Grecji piwo w normalnej knajpie kosztuje  2,5-3,5€ A mowa o droższych piwach belgijskich, typowy lager jest tańszy. Ale w Grecji i we Włoszech jest tendencja do okradania turystów na kosztach picia. To samo piwko kosztuje tam w sklepie pewnie 90 centów :) Nie zmienia to faktu że na piwie się nie oszczędza ;)

 

Miłego wypoczynku Nowaj! Następna wycieczka musi być do Belgii bo to się ponoć tak zaczyna od ośmiorniczek ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki! Cena w sklepie to 4,80€ za czteropak. Dzisiaj byliśmy w markecie, mamy kilka dni pobytu przed kolejną rundą zwiedzania, więc trzeba się było zaopatrzyć w podstawowe produkty. Takich przebitek na napojach gazowanych i zwyklej wodzie mineralnej nie widziałem do tej pory nigdzie. Rozumiem chęć zysku, ale butelka H2O, która w sklepie stoi 23 centy, sprzedawana pod Akropolem za 3€ to już przesada.

Link to post
Share on other sites

Birmingham, Broad Street, zwykły klub, Stella za £7... Nic mnie juz nie zdziwi, dlatego uwazam, ze 4-5€ za browca w kurorcie to w sumie norma. Stella w ASDA ~£1. Nie trzeba szukac daleko, bo nasi w takich Miedzyzdrojach, czy Zakopcu, tez sobie niezle za piwko licza. Taki urok wakacji, niestety.

Link to post
Share on other sites

Gdyby chodziło jedynie o kurorty to bym nie marudził, ale jesteśmy na objazdówce i takie ceny są wszędzie, z Atenami włącznie. W 2003 knajpki na Place(ateńska dzielnica rozrywkowa) były pełne tubylców i ciężko było o stolik. Teraz siedzą w nich jedynie turyści i to niezbyt gęsto. Greków nie stać na życie nocne we własnej stolicy.

Link to post
Share on other sites

Ale w Grecji i we Włoszech jest tendencja do okradania turystów na kosztach picia.

Trzy lata temu byliśmy w Wenecji - upalny dzień, trochę zwiedzania, no to czas wszamać pizzę i popić czymś chłodnym. Będąc kierowcą, wziąłem starą dobrą Coca Colę z lodem... oczywiście na cenę Coli w karcie nie patrzyłem. 12 Euro. 12 Euro... 12 Euro... do dzisiaj mnie skręca. ;)

 

Udanego wypoczynku Nowaj! :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

gdy bylem w maju w Londynie to coca-colę rozdawali za darmo w puszkach 0,25l ...a tam 12 euro? Mądry polak powinien zebrać te darmowe ile się da i sprzedawać we Włoszech przed restauracjami po 5 euro  :D

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ja mam totalnie w nosie takie przygryzanie na poziomie gimnazjum... chętnie jednak zobaczę gdy karma im wróci kiedyś i stracą członka rodziny lub samym im coś się stanie a dodatkowo będą słuchać przygryzanie...

 

...ale odpowiem na równym poziomie gimnazjalnym, więc:

 

..na szczęście człowiek ma uczulenie na czereśnie i ich nie może jeść, cebuli też nie lubię bo przecież od tego człowiek płacze i brzuch rozsadza... a jeden z nich to czereśnia + drugi to cebula(k)... podzielcie się który jest który :)

 

Miłego dnia

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Co do członka rodziny - szczerze mi przykro, współczuję Ci. Naprawdę szczere kondolencje. Trzymaj sie mocno!

 

Co do reszty - słabo, bo widzę, że łeb zalany betonem i nic nie kumasz. Trundo. Jak nie rozumiesz, to przeczytaj jeszcze raz co Ci napisałem w dziale "moto", po czym przeczytaj jeszcze raz, az załapiesz. Nie ma tu hejtu, nie ma docinek. Sam z siebie robisz niewiarygodnego idiote. Pod koniec 2017 to i ja sobie moze walne LC w kompie (piszę na Twoim przykładzie), ale nie będe się spuszczał przez 1xxx postów jakie to będzie piękne, odległe itp.... Just f**** do it!!

Uprawiasz pozerstwo i tyle. Albo cos pokaz, albo zamilcz i podziwiaj. Cytując Metallicę, nt pozerów:

" metal up your ass!! "

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Amen!

 

 

chętnie jednak zobaczę gdy karma im wróci kiedyś i stracą członka rodziny lub samym im coś się stanie a dodatkowo będą słuchać przygryzanie...

 

1)Czegoś nie rozumiem.. Kto mówił  cokolwiek o członku twojej rodziny?   My z forum, przecież nie mieliśmy wpływu na śmierć członka twojej rodziny.

 

Po co wylewasz żal tutaj? Ten post już mi świadczy o twoim niskim poziomie intelektualnym. Tylko ty tutaj reprezentujesz poziom gimnazjalny.


 

 

a jeden z nich to czereśnia + drugi to cebula(k)... podzielcie się który jest który

 

Jesteś trollem???  

 

Widzę ze masz w odbycie żałobę i tp. Po tobie nie widać że straciłeś kogoś i masz żałobę.

 

Raczej zadowolenie i satysfakcję. ;)

Edytowane przez droid
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
złamały się w połowie podczas montażu

A mówiłem, że trza ostrożnym być... Miałem podobnie, tez mi pękły przy czesaniu. Wyobraź sobie jaka to mordęga jak masz sztywne przedłużki, jak moje od Darmacza.

 

Fajnym rozwiązaniem mogą być te:

http://www.modding.bit-tech.pl/sklep/pl/klamry-do-kabli/509-klamra-do-kabli-alu-power-czarna.html

Ale wiąże się to z "rozpinowywaniem" wtyczek.

 

Albo:

 

 

i tak skończy się na nowych przedłużkach

i od razu zamawiając poproś by były już w klamrach i po kłopocie. W bit-techu to raczej żaden problem.

 

 

 

 

InPost znowu ma problemy z aktualizacjami trackingu

nie znam nikogo, komu udało się wyśledzić paczki w InPoście. Nawet te, które idą do mnie służbowo, przez Firmę, nie są aktualizowane...

Edytowane przez bialyboski
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...