Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

XXX można już sciągać w 2/4K :D   bo innego sensu nie widzę by kupować TV większego niż FHD. 

 

Nie ma co się oszukiwać w PL szybko 4K się nie ukaże jak już to 2K,  Przykład? Do dnia dzisiejszego w Polsce nie ma nadawanych kanałów w 1080p max w PL to jest 1080i a najczęściej 480/720p co daje słabą jakość;/ Więc postęp technologiczny może i jest do przodu lecz nie w POLSCE. 

 

Drugim argumentem by nie kupować TV 4K jest CENA. 

FHD dobre 50cali kupisz za 3.5-4 tys zł. 

4K musisz liczyć 2x ceny FHD. 

 

Wniosek? Lepiej kupić teraz FHD i i to co zostanie przeznaczyć na coś inne lub poprostu odłożyć na następny tv za 2-3 lata który będzie tańszy i lepszy od dzisiejszych 4K za ogromne sumy. 

 

 

Sam też przez długi czas szukałem dobrego TV.

Dopiero znajomy który pracuje w Sony podpowiedział mi co najlepiej zrobić. I dziękuje mu bardzo za to że nie wtopiłem kasy.

 

Filmów w 4K jeszcze długo nie zobaczymy wiec tutaj jest kolejny argument by zwyczajnie nie kupować TV z tak dużą rozdziałką.

 

 

Baaa.. Dobry FULL HD jest w obrazie lepszy niż tani 4K. I to radzę samemu sprawdzić na własne oczy. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Zanim dorobiłeś się plecków do zestawu przestrzennego używałeś zestawu stereo z dodatkowym głośnikiem centralnym? Zastanawiam się nad kupnem samego centrum do swoich głośniczków aby podratować sytuację w filmach z tragiczną ścieżką dialogową. Sam amp ma opcję podbijania dialogów która działa bardzo przyjemnie ale taki pomysł snuje się za mną już od jakiegoś czasu i jestem ciekawy czy u Ciebie takie rozwiązanie się sprawdziło.

Link to post
Share on other sites

Odkąd kupiłem Pioneer'a cały czas miałem 5.1. Dotychczas z tyłu rezydowały podłogowe Tonsile, które były tak stare, że maskownice pokruszyły mi się w dłoniach już ze dwa lata temu.

Link to post
Share on other sites

Tonsile wylądowały w piwnicy, nawet jeśli miałbym ich nigdy więcej nie użyć to szkoda byłoby mi się ich pozbywać. Kupiłem je w promocji w poznańskim MM, kosztowały 99 zł za sztukę, wiozłem je komunikacją miejską przez prawie całe miasto. Przepracowały około 13 lat i nigdy mnie nie zawiodły, a to, że są szpetne to nie ich wina :P

 

Jak miałem niecałe 20 lat liczyło się to, że były tanie i duże :D

 

Małych głośników nadal nie trawię, choćby nie wiem, jak pięknie grały.

 

Jeśli chodzi o zakup samej centrali to jest to bardzo dobry pomysł - w większości filmów ogromna ilość dialogów idzie jedynie przez środkowy głośnik, dlatego pomimo, iż moje dotychczasowe fronty stanowiły głośniki raczej lepiej wyglądające niż grające, to za centralę od początku robi Jamo S60.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...