Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Recommended Posts

Automatyczne usuwanie rangi "ekspert"lub nawet wyższych lub nawet wyższej po np 2-tyg nie obecności na forum. Bo tak na prawdę jest to ranga jak dla mnie zbyt powszechna na tym forum i niektóre osoby powinno pozbawić tych rang.
Mówie tutaj np o
Jules "ekspert" w dziale drukarki i skanery który ostatni raz był 17 kwietnia
DomiHD2 który ma rangę "zasłużony" która nie wiem w ogóle do czego służy..
Jeśli był już taki pomysł to sorka.

Link to post
Share on other sites

No może przesadziłem z tym 2 tyg, ale są osoby z rangą ekspert i jest nieaktywny przez długi okres czasu, to jaki sens osoba z rangą ekspert która jest nieaktywna od długiego okresu czasu.

Link to post
Share on other sites

Przecież to nie problem zadeklarowac urlop :) Zresztą, wystarczy wpis w profilu, że na razie nieobecny czy cos takiego. Jak komuś zależy to znajdzie 1min na taki wpis.

Link to post
Share on other sites

To może jeszcze rozpiskę z godzinami obowiązkowej aktywności i dyżury wprowadzić ? Rozumiem, gdyby ktoś za swoją działalność na forum dostawał jakąkolwiek kasę, ale tego typu pomysły mogą jedynie zniechęcić do udzielania się tutaj.

Link to post
Share on other sites

A po jaką cholerę robić zamieszanie ? W czym ci przeszkadza to, że jakiegoś eksperta nie było przez dłuższy czas na forum ? Zazdrościsz funkcji i próbujesz pod kimś dołki kopać ? 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Obecujem że bendem sie logował co godzine tylko po to aby koledze Tridefy zrobiło sie lepjej. W końcu jestę ekspertę.

 

Od razu też chciałbym usprawiedliwić swoją nieobecność w dniach 12-14.06.2013. Spowodowana będzie ona badaniem MRI, dla mniej wtajemniczonych jest to rezonans magnetyczny.

 

Czujesz się już lepiej?

 

Jak zaczniesz płacić Administracji, Moderatorom oraz Ekspertom miesięczną wypłatę z tytułu udzielania się na forum to wtedy możesz stawiać takie warunki, komu odbierać a komu dawać jaką rangę.

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

A po jaką cholerę robić zamieszanie ? W czym ci przeszkadza to, że jakiegoś eksperta nie było przez dłuższy czas na forum ? Zazdrościsz funkcji i próbujesz pod kimś dołki kopać ? 

Wręcz przeciwnie, nie zależy mi na randze ekspert ani na żadnej innej a bycie na tym forum to jak dla mnie często przyjemność.

A tutaj propozycje raczej są od tego żeby forum lepiej działało, i nie chodzi mi tutaj o kopanie pod kimś dołków, żeby samemu mieć większę szanse na rangę "ekspert" :wariat: . Bo jest b.dużo osób o wiele większym zakresie wiedzy IT, która może się przysłużyć forum, więc jak nie jedna to druga osoba wejdzie na stanowisko ekspert.

Chodzi mi tutaj raczej o osoby ze stanowiskiem ekspert(lub wyższej) które są nieaktywne, to jaki sens ma być żeby te osoby miały takie rangi? Z pewnością każda osoba szukająca tutaj porady, bardzo się cieszy że "eksperci" którzy powinni służyć radą nie pomogą bo są nieaktywni o długiego okresu czasu.

Edytowane przez Tridefy
Link to post
Share on other sites

Rozwiązanie jest proste i powinno usatysfakcjonować obie strony. Mianowicie zrobić kolejny nabór na Ekspertów, tak żeby min. 2 zajmowało się danym działem, jak jednemu coś się stanie czy nie będzie miał czasu to drugi go wyręczy i problem z głowy.

Edytowane przez blacklizard
Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że to sensu nie ma, można co najwyżej odświeżyć, chociaż wydaje mi się że większość ekspertów dobrze działa oraz pomaga w wielu tematach.
2 ekspertów na 1 dział ? W większych typu karty graficzne czy zestawy jak najbardziej i zresztą tak jest, ale w tych mniejszych nie ma to sensu.
 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...