Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Recommended Posts

Zauważyłem , że niektórzy za dużo wymagają od ekspertów oraz bardziej doświadczonych użytkowników forum . Z reguły tyczy się to nowych userów z kilkoma-kilkuset postami. Czasami ktoś pyta mnie o coś na PW i oczekuje wręcz natychmiastowej odpowiedzi, najlepiej w postaci rozbudowanej rozprawki bez użycia słów proszę/czy mógłbyś itd. Nie każdy ma czas być z forum na bieżąco . Niestety niektórzy chyba nie rozumieją , że istnieje rzeczywistość poza komputerem. Zamiast odwoływania ekspertów raczej proponowałbym wysłanie na skrzynkę e-mail zapytanie o czas nieobecności ( nawet nie o powód - to już zakrawa o wkraczanie w prywatność). Jeśli byłby on długi to zamiast odwoływać proponuję zaprowadzić nabór na drugiego eksperta ów działu (im więcej ekspertów [oczywiście tych z prawdziwego zdarzenia] tym lepiej) ;)

 

PS: TS, Jacek : wiadomo już coś w sprawie tej edycji?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hej

 

Ekspert to nie ranga ściśle do czegoś zobowiązująca (chociaż odpowiednio zachowywać się również trzeba), ale w większości ranga honorowa. Jest osoba monitorująca aktywność (Igoruss), jeśli ktoś zauważa coś niepokojącego, to może to zgłosić, nie zostanie to nierozpatrzone ;)

 

W sprawie edycji: IPB nie oferuje takiej funkcji, wtyczki nie udało mi się znaleźć, a napisanie czasami jest nieopłacalne/niemożliwe. Chwilo takiej możliwości dlatego nie ma, ale wiem, że była by ona szalenie przydatna i jak tylko będzie taka możliwość to na pewno zostanie wykorzystana :)

 

Pozdrawiam

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Hej, mam propozycję zmienić przycisk najlepszej odpowiedzi, z "Oznacz jako rozwiązany" na "Oznacz jako rozwiązanie". Początkujących użytkowników przycisk ten może zmylić jako coś, co np. zamyka temat. Niby nic nie znacząca zmiana, ale trzeba zaczynać od podstaw :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Proponuję zmianę w quotowaniu wypowiedzi tak by zacytowane obrazki wyświetlały sięjako linki. Jak to nie możliwe to chociż by wyświetlało się to info adres [ img] tak by kazdy mogl to sobie recznie skasowac i zostawic sam link. Niby pierdoła ale,,

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 5 tygodni później...
  • 5 tygodni później...

Kontakt z administracją - a komu to potrzebne?

 

Jak się dostanie bana, że nie można przeglądać forum, to jest tylko opcja "kontakt z administratorem".

Pomijając fakt, że od kilku miesięcy nie dostałem odpowiedzi, to dlaczego do administracji? Kontakt z modem, który nam wlepił tymczasowego bana (i oberem) powinien być zawsze. Zwłaszcza, kiedy administracja się opiernicza i nie odpisuje. A co się stanie, jeśli tak naprawdę kara jest grubo przesadzona? Nawet jak mod przyzna rację, to biednemu użytkownikowi nic to nie da, bo karę już odsiedział.

 

Zgłaszam projekt ustawy, która zakłada, że mimo bycia zawieszonym, to kontakt z moderacją (a przynajmniej oberem/ami i modem, który wlepił bana) powinien być umożliwiony.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...