Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Recommended Posts

O rany, chyba Sid zabrał Jackowi konto, albo za długo z nim przebywał :D

 

Nie można było tak od razu napisać? W sumie, tylko sobie tym szkodzicie, bo trzeba truć modom tyłek z prośbą o edycję, a czasem jest to przydatne (chociaż mogłoby być to nadużywane, a jest to przydatne bardzo rzadko, więc w sumie dobrze, że jest jak jest).

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Przydatne jest to bardzo rzadko a może doprowadzić do przekłamań i nadużyć na forum.

Dyskutowaliśmy nad tym już jakiś czas temu i doszliśmy do wniosku, że nie będziemy dawać kolejnych narzędzi do robienia bajzlu  forumowym trollom.

 

jakich nadużyć jak władze mają dostęp do historii edycji?  :roll:

Edytowane przez gohan10
Link to post
Share on other sites

Z pragmatycznego punktu widzenia, mniej roboty mamy z edycją na prośbę, niż mielibyśmy z pilnowaniem historii edycji, użytkownik zgłaszający to również. Takich zgłoszeń z prośbą o edycje jest może kilka w miesiącu, a znając ilość i jakość tutejszych rozrabiaków, trzeba by było zatrudnić ekipę stricte do pilnowania ich krętactw - "bo ja się pomyliłem, bo edytowałem, nie chciałem przeklnąć dlatego zmieniłem... po 3 dniach".

I dopóki nie będę zatrudniony w przedszkolu na takie pilnowanie cudzych kroków się nie zgodzę, abym przez zadowolenie 3 osób musiał pilnować 30 innych.
Czy teraz jest to wyjaśnione wystarczająco klarownie?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Na naszym forum są usuwane statusy związane z polityką, a równocześnie się pozwala na chwalenie się raporcikami z BF'a. Skoro nie ma jednego, to dlaczego ma być drugie? Składam wniosek o zaprzestanie usuwania wpisów związanych z polityką lub zabronienie publikowania raportów z BF'a i innych wyników z gier.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Ciężko zrozumieć fakt, że nagle grupka kilku osób zaczęła sobie narzekać i nagle zmieniła się polityka tego forum.

 

Poza tym, jeśli już idziemy takim tokiem rozumowania, że coś, co nie jest związane z komputerami ma być kasowane (bo innego powodu, aby kasować linki do np. wypowiedzi polityków nie ma), to co do tego mają bóle pleców, sylwester w polsacie, TVP czy TVN, rozmowy o piłce nożnej i nie tylko, KSW czy inne walki, linkowanie filmów z muzyką, chwalenie się, że jest się pijanym (przecież to dawanie złego przykładu) czy nawet linki do filmów z crash testami samochodów? No co? Tak ciężko zrzumieć fakt, że tego nie da się zrozumieć?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
punkt regulaminu forum

 

Skoro użytkownicy sobie nie życzą dyskusji dot. polityki a Ty "dostałeś" temat, żeby sobie tam dyskutować, to po co zadajesz takie durne pytania...

Jak złamiesz regulamin, to pierwszy się o tym dowiesz w powiadomieniu o warnie.

Ten tekst tyczy się również Ciebie:

 

 

 

Jak się nie podobają zasady tutaj panujące, nie loguj się. Uwierz mi, forum nic na tym nie straci a może jedynie zyskać...
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Zauważyłem że wiele osób cytuje posty ze zdjęciami co oczywiście jest tutaj zabronione. Może dałoby się wprowadzić coś takiego, że jeżeli post jest ze zdjęciem to automatycznie cytowana wypowiedź jest w spoilerze?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zauważyłem że wiele osób cytuje posty ze zdjęciami co oczywiście jest tutaj zabronione. Może dałoby się wprowadzić coś takiego, że jeżeli post jest ze zdjęciem to automatycznie cytowana wypowiedź jest w spoilerze?

zgłaszałem podobną propozycjęz półroku temu z tą róźnica iż proponowałem by w cytacie niemożliwe było umieszczanie fot a z automatu zostawałw nim normalny link :P

 

@góra

Też zauważyłem iż znikło ileś tam punktów rep bez żadnej informacji.....

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

W dniu dzisiejszym nastąpiło przeliczenie punktów reputacji, więc niektórym mogło ich trochę ubyć.

Dzieje się tak np. dlatego, że po usunięciu posta za który dostaliście repa, po przeliczeniu z Waszego licznika ten punkt reputacji również znika.

Przeliczenia robione są bardzo rzadko, więc i więcej punktów jest usuwanych z Waszych profili. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...