Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Recommended Posts

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam czy jest możliwość wymagania od sprzedających w dziale giełda żeby dawali krótki opis i cenę ? Jeśli to za dużo to może tylko cenę przedmiotu. Bo dużo ludzi nawet się nie wysila, i wstawia goły link do allegro bez cen itd. Jeśli korzystamy z kompa ok, ale jeśli korzystamy z Internetu mobilnego z limitem to jest nabijanie danych, do tego bateria szybciej pada bo dużej trzeba przeglądać ogłoszenia .... A poza tym giełda zmienia się w portal z ogłoszeniami z allegro, zamiast być giełdą.

Link to post
Share on other sites

Cena jest w wymogach regulaminu i jeśli je nie ma - zgłaszaj.

 

 

 

jeśli korzystamy z Internetu mobilnego z limitem to jest nabijanie danych, do tego bateria szybciej pada bo dużej trzeba przeglądać ogłoszenia

 

 

Nie przesadzajmy, mamy rok 2017, a nie 99.

Link to post
Share on other sites
  • 9 miesięcy temu...

 

 

Jest w planach HTTPS do forum ?


Widzę, że ktoś poruszył temat i temat... umarł. Czy coś się zmieniło?

Nie wiem jak to wygląda w przypadku specyficznej implementacji jaką jest forum, natomiast dla takiego prostego (Apache) serwera WWW dodanie certyfikatu (np. darmowego https://letsencrypt.org/),to kwestia co najwyżej pojedynczych godzin (przynajmniej tyle zajęło mi to bez wcześniejszego doświadczenia).

Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...
W dniu 30.11.2020 o 16:26, korzychxp napisał:

Ja bym chyba jeszcze dodał nazwy tematów na pomarańczowo. Tylko nieprzeczytane niech będą szare. Teraz ciężko odróżnić nieprzeczytany od przeczytanego bo to biało i biało-szare...

Dodam, że mówiłem o dark mode.

I co byście powiedzieli na czarny kolor, a nie szary tła?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...