Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Gość effendi360

 

+ Brak problemów z instalowaniem gier iinnych dupereli

 

Ty chyba chłopie żadnej konsoli nie masz w domu !

Obecnie odpalenie większości tytułów na ps3 (xbox tu się o wiele lepiej sprawdza) trwa niejednokrotnie o wiele dłużej niż na pececie !

Instalka, większości tytułów obowiązkowa, do tego day one patch - pobrać i zainstalować też trzeba, na dodatek biada temu kto robi to przez wspaniałe, wbudowane w ps3 wifi, które przynajmniej u mnie działa koszmarnie wolno a konsola stoi jakieś 60cm od routera !!! (Może za blisko ?) A najbardziej śmieszy mnie instalacja trofeów, to są już w ogóle jakieś jaja. :]

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

Nie wiem nikt gdzie będzie mozna oglądać tego streama ną zywo??

 

Chłopie, 3 dni zostały. Będzie 20sty, będziemy oglądać. Jak sony powiedziało że będzie transmisja to będzie. Proste. A gdzie i o której to na pewno nawet dziecko z przedszkola 20stego będzie wiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Dobra ok panowie poczekamy zobaczymy, zastanawiał mnie zawsze fakt czy lepiej składać kompa czy w tej cenie kupić konsole, jeżeli Ps3 uzywane wyjdzie taniej ale zobaczymy jak to będzie z nowymi konsolami. Z tego co słyszałem xbox ma mieć więcej ramu w sumie xbox powinien wstawic nawet win8 a czemu nie. Oby sony nie zawlilo akcji jakimiś swoimi wymysłami jak to oni potrafią

Link to post
Share on other sites

wbudowane w ps3 wifi, które przynajmniej u mnie działa koszmarnie wolno a konsola stoi jakieś 60cm od routera !!! (Może za blisko ?) A najbardziej śmieszy mnie instalacja trofeów, to są już w ogóle jakieś jaja. :]

 

Człowieku to zmień Router bo ja mam 10 metrów od PS3 i nigdy nie było jakichkolwiek przerw w sygnale ja nie wiem tak fapować sam masz problem i wrzucasz wszystkich do jednego worka.

Lepiej napisz jak to xbox360 wchodził na rynek to nic nie napiszesz że miał stary napęd dvd nawet wi-fi nie miał wbudowanego o zasilaczu nie wspominając a granie po sieci to pikuś gdzie trzeba płacić ale pisać że ci net gów.... chodzi na PS3 to jest git.  

Jakoś nigdy nie miałem problemów czy to w grach po sieci czy coś ściagałem był to moment jak na możliwości mojego internetu 12Mb/s i mi wystarczy.

 

Ale jak to się skarżą ściągam coś i czekam pół dnia jak się ma chusteczkowy net albo sprzęt (router) to tak jest.

 

Co do Crysis 1 to cały czas pisałem o 2007 roku w takiej postaci jakiej wyszedł wtedy C1 przypominasz sobie jak wyglądał kiedyś czy krótka pamięć to już taki U1 z tamtego okresu go zabił w ładniejszej oprawie ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja pamietam crysisa jak sie nim zachwycałem w szkole, jakie to ma bajery pokazywalem screeny, zapamiętam tę grę na całe życie.

 

Dobra ale xbox miał naped dvd9 ale za to latwosc do piratów

 

Jak podaje Wall Street Journal, najnowsza konsola PlayStation ma
pozwolić na streamingowanie gier z PlayStation 3, najprawdopodobniej
wykorzystując technologię opracowaną przez firmę Gaikai. Opcja ta może
być jedynym sposobem, by na nowym systemie zagrać w tytuły z poprzedniej
generacji.

Edytowane przez malboro511
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

Co do Crysis 1 to cały czas pisałem o 2007 roku w takiej postaci jakiej wyszedł wtedy C1 przypominasz sobie jak wyglądał kiedyś czy krótka pamięć to już taki U1 z tamtego okresu go zabił w ładniejszej oprawie ;)

 

Napiszę jeszcze raz: przeczytaj recenzję C1 w PSXE. Chociaż pierwszy akapit.

 

Sprawiedliwym byś trzeba więc napiszę; Panowie niestety troll ma rację jeśli chodzi o udźwiękowienie w grach (tu również powołuję się na PSXE). Jak już tłumaczyłem w temacie DS3 Nowajowi, niestety sprzęt lepszy na pececie nic nam nie daje. Same GRY na konsoli wypluwają dźwięk w topowych standardach a jakimś dziwnym trafem, producenci zdają się ten fakt olewać przy robieniu portu na peceta.

Link to post
Share on other sites

Człowieku to zmień Router bo ja mam 10 metrów od PS3 i nigdy nie było jakichkolwiek przerw w sygnale ja nie wiem tak fapować sam masz problem i wrzucasz wszystkich do jednego worka.

Lepiej napisz jak to xbox360 wchodził na rynek to nic nie napiszesz że miał stary napęd dvd nawet wi-fi nie miał wbudowanego o zasilaczu nie wspominając a granie po sieci to pikuś gdzie trzeba płacić ale pisać że ci net gów.... chodzi na PS3 to jest git.  

Jakoś nigdy nie miałem problemów czy to w grach po sieci czy coś ściagałem był to moment jak na możliwości mojego internetu 12Mb/s i mi wystarczy.

 

Ale jak to się skarżą ściągam coś i czekam pół dnia jak się ma chusteczkowy net albo sprzęt (router) to tak jest.

 

Co do Crysis 1 to cały czas pisałem o 2007 roku w takiej postaci jakiej wyszedł wtedy C1 przypominasz sobie jak wyglądał kiedyś czy krótka pamięć to już taki U1 z tamtego okresu go zabił w ładniejszej oprawie ;)

jezu niech ktoś da mu bana...
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Właśnie Mixtape; Ty wiesz jaką on miał xywkę na samym, samym początku, jak siedział tu długo i podtrzymywał swoją krucjatą temat ps3 przy życiu.



 

Człowieku to zmień Router bo ja mam 10 metrów od PS3 i nigdy nie było jakichkolwiek przerw w sygnale ja nie wiem tak fapować sam masz problem i wrzucasz wszystkich do jednego worka.

 

"Człowieku" gdzie ja napisałem o jakichkolwiek przerwach w sygnale ?

Sygnał jest ale transfer odbywa się bardzo, bardzo wolno. Nie wiem czy to wina prędkości wifi czy to o czym napisał gtxxor bo oczywiście na tej kretyńskiej konsoli, widać jedynie pasek postępu w procentach, którego nie da się schować żeby robiło się to w tle tylko mam zblokowaną konsolę na te kilka/kilkanaście minut.

Nahuj ty mi każesz zmieniać router jak dałem za niego 200zł i jakoś dziwnym trafem na: moim laptopie, moim netbooku, moim tablecie, moim smartfonie, laptopie matki i stacjonarce siostry internet zapierdziela po wifi za max prędkością bez żadnych problemów.

Link to post
Share on other sites

Bo niektórzy nie dadzą sobie przetłumaczyć pewnych oczywistych faktów...

-to nie wina PS3 że Crysis 3 tam wygląda jak kupa, to przecież Crytek zwalił sprawę

-to nie wina PS3 że dash jest totalnie nieresponsywny, to wina użytkowników i twojego routera

-to nie wina PS3 że rzuca czasem YLOD, to po prostu celowo zaimplementowana przez Sony funkcja abyśmy za długo nie grali i nie niszczyli swojego wzroku (taka speszyl fankszyn xd)

Link to post
Share on other sites

Jezu ale po co wy w ogóle z nim dyskutujecie ? Dla niego to jest ubaw i za każdym razem będzie coraz to lepsze posty wypisywał. Dajcie go do ignorowanych i tyle. Ban już w drodze więc będzie chwilowo spokój dopóki ten k***s znowu nowego konta nie stworzy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

"Człowieku" gdzie ja napisałem o jakichkolwiek przerwach w sygnale ?

Sygnał jest ale transfer odbywa się bardzo, bardzo wolno.  

 

No to ci pisałem że ja nie mam takich problemów jakichkolwiek transfer mam normalny na poziomie 2MB/s jak ściąga się gra czy demo czy aktualizację itp. Net 12MB/s

Nawet to widać jak transfer leci co sekundę wskakuję mi 2MB danych i sygnał jest stabilny do końca to samo jak gram przez sieć przez parę godzin. Ale jak słucham kogoś że takie głupoty wygaduję bo wi-fi w PS3 jest chu i cała konsola jest poj....  itd... to żal.pl

 

A w ogóle z tobą nie będę dyskutował bo ty i tak z hejtujesz każdy element związany z PS3 lepiej napisz coś o xboxie jaki to był i jest wspaniały sprzęt który nigdy się nie psuł i z jaką to nową technologią wyskoczyli w czasie premiery ;)

 

Gdzie te exy na x-a  super sprzęt  tylko chwalić :) same wodotryski miód cud i orzeszki.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

jest coś takiego jak raportowanie. kliknąć, wpisać powód, sprawdzimy, jak trzeba to zbanujemy. nam się to nie znudzi, jemu z czasem może :P

No ja dzisiaj już 2 razy kliknąłem. A jemu się nie znudzi bo tego bałwana już wystarczająco dobrze znam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bo niektórzy nie dadzą sobie przetłumaczyć pewnych oczywistych faktów...

-to nie wina PS3 że Crysis 3 tam wygląda jak kupa, to przecież Crytek zwalił sprawę

-to nie wina PS3 że dash jest totalnie nieresponsywny, to wina użytkowników i twojego routera

-to nie wina PS3 że rzuca czasem YLOD, to po prostu celowo zaimplementowana przez Sony funkcja abyśmy za długo nie grali i nie niszczyli swojego wzroku (taka speszyl fankszyn xd)

 

Jakich faktów a co nie widziałeś jak wygląda Crysis3 w multi na PS3 zobacz sobie pozniej Killzone albo takiego Resistance o wiele lepiej to wyglada wszystko i co to nie wina twórców kogo chcesz oszukać jak nie potrafią zrobić dobrze gry na PS3 to niech się nie zabierają za to bo inne gry jakoś mogą wyglądać dobrze.

 

Masz PS3 że tak przytakujesz głupoty czy uważasz że wi-fi w PS3 to tandeta na poziomie transferów 10MB/s nie wiem o czym piszecie ale głupot nie można czytać sam używam ps3media serwer przez router i oglądam czasami filmy w HD z dużym bitratem i nie widzę żeby by mi sygnał się dławił wszystko hula jak powinno.To samo przy ściąganiu i wi-fi w PS3 nie odwaliło mi takich numerów nigdy a jak ma on taki problem to niech sprawdzi wszystko dobrze może akurat w jego modelu pada wi-fi albo gdzie indziej ma problem i tyle.

Dodam że mam podstawowy Router TP-Link za drobne 79zł 150MB/s transfer danych i nie trzeba od razu wyrzucać 200zł ech.... 

 

A co xbox się w ogóle nigdy nie psuł a może powiedz mi że komputery też nie padają od tej przyczyny to cię zmartwię właśnie parę miesięcy temu poszło do kosza płyta główna z pc a na nowym pc-ie padła karta wi-fi  niezły argument tak jakby sprzęt jakikolwiek się nie psuł tym bardziej teraz gdzie jest stosowana cyna bezołowiowa i to nie przez widzimisie firm.

 

No i to są te twoje naginane FAKTY :)

Edytowane przez PSONE
Link to post
Share on other sites

Tak czysto teoretycznie - wedle tego co wypisują w sieci moc nowych konsol to

 

PS 4        - 1,84 teraflopa

Xbox 720 - 1.23 teraflopa

 

Źródło

 

Moc obecnych konsol

 

PS 3        - 2018 gigaflopów (ponad 2 teraflopy)

Xbox 360 - 240 gigaflopów

 

Źródło

 

Cieszę się że nowe konsole będą miały znacznie więcej ramu, będą obsługiwać nowe standardy jak choćby directx 11, ale czy to jest normalne żeby wykonane w trzy razy niższym procesie technologicznym podzespoły miały niższą wydajność. (90nm vs 28nm)

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy dokładnie o tym mowa, ale w Max Payne 3 na PC rockstar wstawił oryginalne pliki audio 'żeby była lepsza jakość dźwięku na PC, bo konsole nie mają tyle miejsca na płycie" czy coś.

 Wow to juz konkret jak na blu-ray sie nie miesci to chyba na pc była ta gra na 22 płytach??

 

Najważniejsza są gry  a połowych dobrych na pc nie ma i tu jest pies pogrzebany hehe.

Edytowane przez Deus91Ex
Link to post
Share on other sites

 Wow to juz konkret jak na blu-ray sie nie miesci to chyba na pc była ta gra na 22 płytach??

 

Najważniejsza są gry  a połowych dobrych na pc nie ma i tu jest pies pogrzebany hehe.

Zagraj na swoim PS3 fanboju w Alan Wake, zagraj w Wiedźmina 2, zagraj w Diablo III, zagraj w Starcrafta... Można tak wymieniać w opór, ale do ciebie i tak to nie dotrze. Bo dla ciebie i tak najlepszą grą jest 5-cio godzinny pokaz skryptów aka Uncharted oraz równie ambitnie wykonany Killzone. W takiego Wieśka 2 można grać (żeby przejść go od dechy do dechy), tyle co we wszystkie "exy" na PS3 razem wzięte, wyjątkiem jest może inFamous który jest chyba jedynym sandboxem w tym gronie.

 

Max Payne 3 na PC wydany jest albo na 3 albo na 4 płytach DVD9 (nie pamiętam dokładnie). I faktycznie Rockstar zdecydował się na udźwiękowienie gry z pominięciem stratnej konwersji plików audio. W przypadku PS3 problemem nie jest pojemność nośnika, ale masakrycznie wolny odczyt BD. 

 

Tak apropos twojego "rzardu" o płytach DVD... płyta DVD9(-DL) powszechnie stosowany nośnik wśród gier PC, pozwala na zapisanie ~8,5GB danych. Przemnóż to przez wspomniane 22 :)

 

@zerek wydajność we flopach liczy się ze wzoru, ma mało wspólnego z rzeczywistością. Z tego co kojarzę HD 7770 ma wyższą wydajność we flopach od GTX 670 (albo zbliżoną), a porównaj realną moc tych karcioszek. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...