Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

no coz. kasa musi sie zgadzac.

bedzie to oszczedna i tania w produkcji konfiguracja o zadowalajacej mocy.

rdzenie jaguar sa pelnoprawne, nie tak jak w fx. 8 takich nisko taktowanych, oszczednych rdzeni, mocna integra i duzo szybkiej pamieci. Nawet na apu widac ile szybka pamiec daje. W ogolnosci mialem w styczniu racje- APU i DDR5

Link to post
Share on other sites

Tylko w platformówki i ewentualnie samochodówki bo do tego zostały stworzone pady. FPSy i strategie na padzie to jak jeść zupę widelcem.

Z fps się nie zgodzę lepiej się gra niż na myszce i klawiaturze

 

 

//edit - pad vs myszka i klawa w jednej grze .daft

Edytowane przez .daft
może Tobie gra się lepiej
Link to post
Share on other sites

Z fps się nie zgodzę lepiej się gra niż na myszce i klawiaturze

 

Nie chce mi się rozkręcać flejma. Powiem tak, zawsze grałem w NFS na klawiaturze, ale nie wykłócam się, że to jest lepsze niż granie na kierownicy (na której nigdy nie grałem).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://pclab.pl/art52480-2.html



deep down wyglada fajnie. Zwlaszcza fizyka i efekty czasteczkowe fajnie sie prezentuja.

Architektura konsoli tez wyglada sensownie. Kompromis pomiedzy kosztami a wydajnosci. Fajnie, ze bedzie GCN 2.0.

Ciekawe czy fizyka jest liczona na gpu. Moze doczekamy sie tego w koncu na kartach AMD.

Link to post
Share on other sites

 pograj więcej w FPS na PC , a później się wypowiadaj ,gdzie się lepiej gra, bo takich głupot już dawno nie czytałem.  

nie możesz go zmusić do poparcia PC, bo nie da się stwierdzić ogólnie gdzie się lepiej gra. to zależy tylko i wyłącznie od niego gdzie mu jest lepiej :)

 

Konsole można już chyba zamawiać w sklepach zagranicznych, ale 1900zł to rzeczywiście sporo :P

Link to post
Share on other sites

Lepsze by było żeby konsola kosztowała nawet 2500 zł a miała mocne GPU bo procesora wystarczy , ale przynajmniej gry by wychodziły przez 2-3 lata z nową grafiką , a tak to układ o wydajności podobnej do 7850 (spodziewałem się czegoś  typu7770) da nam przez rok gry z dobrą grafiką a potem i tak mocniejszy juz w tej chwili pecet bedzie wyprzedzał konsole i błędne koło się zamyka znów się zatrzyma grafika tak jak teraz od 3 lat prawie to samo w każdej grze

Link to post
Share on other sites

panowie, temat mysz+klawa vs pad uważam za zamknięty, kto ma odrobinę zdrowego rozsądku ten sam potrafi wywnioskować co jest lepsze. wszelkie posty odbiegające od tematu ps4 będą nagradzane warnami

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Moje słowa się właściwie potwierdziły, były bajki o niesamowitej maszynie wyprzedzającej rynek, a dostajemy już na dzień dzisiejszy tylko przeciętny PC. W chwili premiery (ok. końca roku) po ukazaniu się nowych serii kart graficznych, będzie to już najwyżej wyższa półka low. Ale nie od dziś wiadomo że konsole nie są po to by szokować parametrami, ani walczyć z PC graficznie. Konsola ma dawać frajdę i mam nadzieję że PS4 sprawdzi się w tej kwestii.

 

Demko od Capcom ładne, ale to przecież render. KZ4 był pokazany w 720p (czyli znów powtórka z rozrywki), a jedyny  grywalny realnie istniejący produkt (Watch Dogs) na PC...

 

Konsola jest tak "upecetowiona" że istnieje duża szansa że póki co w finalnej postaci nie istnieje, a wszystko co z nią związane uruchamiane jest na zbliżonym konfiguracją komputerze. Śmiałbym się gdyby podczas któregoś z pokazów takiego KZ4 wyskoczył BSOD :D

Link to post
Share on other sites

Ja tam się cieszę, że "upecetowili" PS4. Powinno być łatwiej deweloperom na portowanie gier na PCty.

 

racja i ciekawi mnie to, iż ma być podobno 7850, a to mogą być bardzo fajne i długie czasy posiadaczy tej karty. Bo skoro gry będą optymalizowane na ten układ, to w jakiś sposób może odbije się na PC-towej wersji.

Link to post
Share on other sites

Do OnLive wcale nie potrzeba aż takiego łącza... pamiętaj że gry z PS3 mogą być streamowane w natywnej rozdzielczości, a PS4 może je upscalować. Da to nie tylko lepszy obraz ale i mniejszy narzut na łącze. 

Ale zauważ że nadal połowa Polski ma dupowate łącze 2mb z Neo albo przez 4G albo 3g(tak mi się zdaje) i na dodatek limity więc du*a z takimi planami na razie w Polsce  :(

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Z innej beki. Sony Poland, to mogło by się choć trochę postarać bardziej jeśli chodzi o promocję z w naszym kraju i na początek chociażby, już od rana powinna latać po sieci relacja z tej konferencji okraszona napisami PL.

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

racja i ciekawi mnie to, iż ma być podobno 7850, a to mogą być bardzo fajne i długie czasy posiadaczy tej karty. Bo skoro gry będą optymalizowane na ten układ, to w jakiś sposób może odbije się na PC-towej wersji.

 

Ja tylko się zastanawiam skąd ludzie biorą te 7850, zgaduje że oni bazują to na tych całych "1,84 TFLOPS". Bo z tego zdjęcia specyfikacji wynika, że ma to być Radeon nowe generacji, więc zakładałbym, że to bardziej będzie bazować na serii 8000.

http://m.ocdn.eu/_m/07708190ab668d71e59d0429545a0f58,61,1.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...