Skocz do zawartości

Temat ogólny o prockach AMD


Recommended Posts

@r1023a teraz nie dość że legitny, to jeszcze sławny na cały świat. Ktoś tak w Krs mega dobrą decyzję podjął zjeżdżając z marżą :o Zasięgi same się nie zrobią! 

 

https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-4070-drops-9-below-msrp-in-poland-just-a-week-after-launch

  • Lubię to 1
  • Dzięki 2
Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, mirai99 napisał:


7600x też nie uciągło, 500mhz na nie-głównych rdzeniach...

Nie chce mi się drugi raz oglądać, ale o ile pamiętam, problem leżał w wersji BIOSu, który 3 dni po zgłoszeniu tego do AsRocka przez HUB poprawili, wydając nowy.

Więc obecnie wszystko poniżej 170W uciągnie.

Nie, żeby było warto za nią płacić tak czy siak, ale uciągnie.

Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, zbiku90 napisał:

Jak ktoś ma procka z 3d cache to niech sobie lepiej sprawdzi napięcie SoC ;)

Problem dotyczy wszystkich Rysiów na AM5. 

 

https://ithardware.pl/aktualnosci/problem_uszkodzonych_ryzenow_7000_moze_dotyczyc_nie_tylko_modeli_3d_v_cache_oswiadczenie_amd-26992.html

 

Tak jak pisałem wcześniej: do nowej podstawki od AMD należy najwcześniej robić przymiarki przy drugiej generacji płyt i CPU (taki Pro Tip z komitetu centralnego polskiej zjednoczonej partii czerwonoarmistów) 

  • Lubię to 1
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
7 minut temu, Rebelmind napisał:

Problem dotyczy wszystkich Rysiów na AM5. 

 

https://ithardware.pl/aktualnosci/problem_uszkodzonych_ryzenow_7000_moze_dotyczyc_nie_tylko_modeli_3d_v_cache_oswiadczenie_amd-26992.html

 

Tak jak pisałem wcześniej: do nowej podstawki od AMD należy najwcześniej robić przymiarki przy drugiej generacji płyt i CPU (taki Pro Tip z komitetu centralnego polskiej zjednoczonej partii czerwonoarmistów) 

 

I weź np do firmy z 10 takich komputerów.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Polecam recenzję R7 7800 X3D autorstwa Rauf Zero z simrace.pl

 

https://simrace.pl/forum/index.php/topic/4217-król-wydajności-w-simracingu-ryzen-7-7800x3d/?fbclid=IwAR2qSzj4tJQQ1NxDRMgk_o7jxrWqqeiWTffzqXHEAvi1h00x8agLC37SuhI

 

Przyznam, że jestem pod ogromnym wrażeniem zarówno w aspektach merytorycznych jak i niezwykle ważnego komponentu włożonego ogromu pracy, pasji i serca. Dbałość o szczegóły pozwalająca w szerszym aspekcie spojrzeć na zależności sprzętowe oraz to co naprawdę istotne w kwestii przedstawienia mocnych jak i słabszych stron danego sprzętu - istna esencja. Nic dodać nic ująć. Mnóstwo konkretów, przykładów potwierdzonych bezdyskusyjnymi faktami, brak lania wody, brak zabobonów odnośnie realiów sprzętowych, czysty konkret. Fenomenalna robota, sam bym lepiej tego tematu nie przedstawił, coś pięknego po prostu.  Serdecznie polecam recenzję Raufa gdyż jest to gwarant najwyższej jakości dostarczonej profesjonalnie wiedzy.

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Gość se potestował w 4k 10k, a ja nadal nie wiem czy warto się przesiadać z 4790k do grania w 1080p po tych wszystkich zajebiaszczych testach w necie :rotfl:

 

"1080p pokazywane w większości testów mnie nie interesuje bo to sprowadzanie do absurdu i udowadnianie na siłę jakiś tez, gdzie różnice te nikogo nie interesują i nikt pod to takich drogich podzespołów nie kupuje"

 

Ignorant, już dalej mi się nie chciało czytać.

  • Lubię to 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...