Skocz do zawartości

Temat ogólny o prockach AMD


Recommended Posts

Widzę, że się bronisz tylko nie specjalnie masz czym i teraz wymyślasz.

 

Rozumiem, że wartość 20% wziąłeś z tej tabeli, która odnosi się do średniej wydajności w grach i na takiej zasadzie dokonałeś porównania cenowego. Ja zrobiłem dokładnie to samo z 10400F i 10850K, co Ty z 5600X i 10400F.

 

R4WNsCN.png

Link to post
Share on other sites

Na videocardz jest też recka? od kogoś z brazylii, duży sklep bodajże. Jak ten koleś może być jak najbardziej w posiadaniu tych cpu. To benchmarki jego wyglądają na fake'owe, lub przynajmniej na bardzo podejrzane :P OC intel gdzieniegdzie gorsze wyniki niż stock... Ciekawa jest duża przewaga ryzena w FS2020 jak i spora strata w rdr2 ;o

Link to post
Share on other sites

Widzę, że się bronisz tylko nie specjalnie masz czym i teraz wymyślasz.

 

Ale przed czym mam się bronić? Pod względem ceny do wydajności to Intel przedstawia się lepiej na dzień dzisiejszy. To fakt, nie trzeba go bronić. Edytowane przez Artok
Link to post
Share on other sites

Ludzie nie wiedzą, że gdyby nie było AMD to intel dalej by sprzedawał i5 z 6c/6t, a tak to konkurencja robi dobrze dla nas kupujących, co do opłacalności 5600x, za 1400zł(proshop) to wygląda na koniec czasów, lepsza wydajność(poza grami) za niższą cenę, nadchodzi czas podobna wydajność w grach, a lepsza ogólnie za tą samą cenę, chyba że wyjdzie 5600 za 1000zł, a 5600x potanieje do 1200zł

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Szczerze, nie sądziłem że będzie aż tak dobrze z wydajnośćią. Jestem jeszcze ciekaw jak testy pozostałych modeli i zestawienie z bezpośrednimi odpowiednikami od Intel.

Nie patrząc na cenę, spory krok do przodu w wykonaniu AMD, jeszcze jakiś czas temu nie mogli zbliżyć się do Intela w grach. Konkurencja jest bardzo zdrowa dla nas, konsumentów. Teraz jeszcze niech w temacie GPU dowiozą i będzie super.

Link to post
Share on other sites

Teraz jak AMD daje rade to będą pisać ze za drogie ale jak intel kosił cenami za wydajność to wszystko bylo na propsie   :rotfl:  Co za hipokryzja.

 

Tak zbudowali swoją potęgę niebieskie śmierdziele. Jak przyjdzie okazja będą łupić ponownie swych klientów jak się tylko da, zwłaszcza przy takim mośkowym zarządzie.

Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites

Trzeba się trzymać, 2 gry zostały.

Jeszcze Anno 1800, które również działa znacznie gorzej na ryskach ;)

 

Co do wydajności i ceny napiszę tak samo jak na premierę i5 10600k

12 wątków o takiej wydajności za 1500zl to nieporozumienie.

Edytowane przez DjXbeat
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...