Skocz do zawartości

Temat o kartach Radeon serii 7xxx oraz Rx 2xx


Recommended Posts

Light56

Tu nie chodzi o śmiganie.

Też gram na stockowych zegarach we wszystko na ultra w FHD, ale po co mam tracić pieniądze jak mogę wymienić na coś nowszego w podobnej cenie? I tak już straciłem sporo bo dałem za nią ok 1700 zł.

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

@Johny3

Ja dałem za mojego MSI Lightning prawie 2600 ale mniejsza o to nie widzę sensu wymiany mojej 7970 i tyle, ponieważ wszystko w FHD działa idealnie kupiłbym nową grafikę od AMD, ale, po co ?? dla kilku klatek i bardziej stabilniejszego FPS nie to nie ma racji bytu jak dla mnie dla tego sprzedałem drugą 7970, ponieważ nie widziałem najmniejszego sensu trzymać taki zapas mocy na przyszłość wolałem za nią kupić gry do PS3, ponieważ bardziej minie rajcuje każde nowe opakowanie do kolekcji na mojej półeczce. :)

Link to post
Share on other sites

Ano...

Ciekawe ile mógłbym za nią dostać... 1200?

 

Bo za GTX770 lub R9 280X musiałbym dać ok 1250-1300

jak za 1300 to nie wiem czy nie lepiej poczekać na nieref. r9 290 , jeżeli cena jak ref. czyli ok. 1400zł http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/msi-ati-radeon-r9-290-4gb-ddr5512bit-dvihdmidp-pci-express,41108.html , to można przemyśleć zakup , generalnie jak masz 7970 , to poczekałbym do kolejnej generacji gpu

Link to post
Share on other sites

Czekaj skoczę po lupę bo na sucho to nic nie widzę :D

Hmm, czyżby większy cień na czole? 

 

 

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20130802133046/dragonball/images/6/61/Shut-up-and-take-my-money.jpeg

 

 

 

//Okulista by się przydał ;)

Edytowane przez DANNY__79
Link to post
Share on other sites

Aaa, ja na cyferki nie zwracam uwagi bo to wyjdzie dopiero w grach... 

Teraz to może być nawet i 1000 fps, ale jak nie zoptymalizują tego w grach to lipa będzie, albo jak dadzą TressFX do wszystkiego i będą renderować każdy listek na drzewie w ten sposób. Jak dla mnie to powinni zacząć od zaaplikowania włosów każdej postaci, a potem dopiero sierść zwierząt, trawa itp :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...