Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

http://www1.picturepush.com/photo/a/13724449/220/13724449.jpg

 

Trochę kurzu jest ale kompresor odpalę jak już wszystko ogarnę do końca 1 sata opleciona na próbę druga się rozwaliła a na 3 brakło chęci :E W sobotę mam wolne więc przysiądę i się tym zajmę na porządnie :) Będę chciał ogarnąć jeszcze kable od front panelu ale to zobaczymy bo w planach piwnica . 

 

Po za tym albo wymienię ram na ten z niskimi radiatorami albo kupie jakiś wentylator w wersji slim , brakło 3 mm żeby się zmieścił :/ A no i ssd. muszę znaleźć dla niego jakieś miejsce bo tam jest chwilowo . 

Edytowane przez amciek
Link to post
Share on other sites

Założyłem mu wentylator ale od drugiej strony w sumie nie wiem czy coś daje czy nie ale w ide 30-32C a jak pogram w bf'a to tak do 47 dobije tyle, że tam fx 6300 siedzi narazie wykręcony do 4,3  . Więc nie wiem jak to będzie z Intelem. Co do malowania ramki od grafy myślałem nad tym ale chyba kupię coś nowego czekam na te nowe radełony a jak nie to kręcę i pomaluje. ;)

Link to post
Share on other sites

Obudowa: Fractal Design R4
MOBO: MSI MPower
CPU: i7 3770K

Chłodzenie: Noctua NH-D14 + pasta NT-H1 (wentylator kierunkowy u dołu LEPA Vortex)

GPU: GTX 580
Zasilacz: Corsair CX430 (Tak,wiem, że może być za słaby ale podczas grania nie robi się nawet ciepły)

RAM: Kingston DDR3 HyperX Genesis 8GB

 

Ogólnie składałem go powooooli i przez długi czas ale jestem jak najbardziej zadowolony. Jedynie na czym mi zależy to poczekać aż ceny SSD spadną. 
Pewnie nasuwa się wam pytanie w głowie "Dlaczego nie wyjąłem tych kieszeni dolnych skoro mam jeden dysk?" Otóż chodzi o to, że ten dysk to dosyć stary seagate 500gb i się niesamowicie tłucze, komputer trzymam na biurku więc dysk będąc na samym dole przenosi drgania na całe biurko co jest dość uciążliwe dla ucha, gdy jest w przedostatniej kieszeni na górze wszelkie wibracje pochłania obudowa i jest nie słyszalny.
Jeszcze mogę się przyczepić tych molexów za kartą ale to już jak będę w przyszłości zmieniał zasilacz na jakiś mocniejszy, modularny i z dłuższymi przewodami to problem z ułożeniem kabli zniknie.

 

P.S
Ktoś ostatnio marudził na filtry przeciwpyłowe, komputer już jest złożony na Fractalu od jakichś 3 miesięcy a w chłodzeniu na CPU nie ma nawet "pyłka kurzu" gdzie wcześniej w jakiejś starej standardowej obudowie wygarniałem go w sporych ilościach.

Pozdrawiam ;)

 

 

http://img17.imageshack.us/img17/5083/aufl.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...