Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Taka fota na szybko:

 

http://4.bp.blogspot.com/-jWEHdO5tZM8/UjwoLXTFJ2I/AAAAAAAABPw/wKks6be0EUo/s1600/1.JPG

 

Karta na testach. Testuje w górnym slocie, do zdjęcia przełożyłem na dół dlatego zaślepki są puste. Pozbyłem się niebieskiego podświetlenia tylniego wentylatora, zamiast tego zamontowałem na górze pasek led aby podświetlał wnętrze z góry.

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Karciocha całkiem fajna. Tylko szkoda że MSI wymyśliło sobie podświetlenie logo 'Lightning' z boku. W zależności od obciążenia zmienia ono kolor od zielonego, niebieskiego po czerwony. Na szczęście to podświetlenie można wyłączyć. Ja tak zrobiłem i wtedy karta wygląda o wiele lepiej. Podświetlenia GPU-Reactora i sekcji nie da się wyłączyć. Na plus w porównaniu do 680tki jest podświetlenie GPU-Reactora. Tu jest on czarny a nie niebieski jak w 680tce i dzięki temu podświetlenie jest bardziej subtelne, nie tak ostre jak w 680tce i ładnie widać napis MSI na reactorze.

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Taka fota na szybko:

 

http://4.bp.blogspot.com/-jWEHdO5tZM8/UjwoLXTFJ2I/AAAAAAAABPw/wKks6be0EUo/s1600/1.JPG

 

Karta na testach. Testuje w górnym slocie, do zdjęcia przełożyłem na dół dlatego zaślepki są puste. Pozbyłem się niebieskiego podświetlenia tylniego wentylatora, zamiast tego zamontowałem na górze pasek led aby podświetlał wnętrze z góry.

 

A nie myślałeś jeszcze, żeby wymienić ten tylni wentyl na taki jak na chłodzeniu procka ?? Ogólnie fajnie wygląda już całość po tych zmianach, karta wypasik a gdzie stara???

 

Ode mnie dodam taką jedną fotkę reszta w dziale modding

 

http://vpx.pl/i/2013/09/21/Corsair_Air_540(7).jpg

Link to post
Share on other sites

A nie myślałeś jeszcze, żeby wymienić ten tylni wentyl na taki jak na chłodzeniu procka ?? Ogólnie fajnie wygląda już całość po tych zmianach, karta wypasik a gdzie stara???

Ten nowy Lightning 780 to nie moja prywatna karta, dostałem ją do testów od MSI Polska. Obecnie karta jest nie do kupienia w PL, ale nie długo napewno się pojawi w sklepach. Starego Lightninga 680 mam cały czas u siebie i na razie jeszcze nie zmieniam, czekam na premierę Radeona i spadek cen, a może skuszę się na Radosława jeśli będzie miał powera. Ostatnio też troche kusi mnie zakup MPower Z87 i Corsair H100i dla wyglądu  %-)

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

ale ten GTX 680 jest wielki

 

Tia konkretny sprzęcik, ale w planach wymiana na coś smuklejszego  :P

Nie widziałeś matrixa...

 

to już waga XXL  :rotfl:

 

a co dopiero dwóch takich w sli :evil:

 

Nie wyorażam sobie takiego SLI hehehe

 

Ten nowy Lightning 780 to nie moja prywatna karta, dostałem ją do testów od MSI Polska. Obecnie karta jest nie do kupienia w PL, ale nie długo napewno się pojawi w sklepach. Starego Lightninga 680 mam cały czas u siebie i na razie jeszcze nie zmieniam, czekam na premierę Radeona i spadek cen, a może skuszę się na Radosława jeśli będzie miał powera. Ostatnio też troche kusi mnie zakup MPower Z87 i Corsair H100i dla wyglądu  %-)

 

Takie pseudo LC fajnie wygląda, jak nie zależy Ci na pełnym wodnym tak jak na razie mi to spokojnie będzie pasowało. Ja u siebie zmieniłem bo znudził mi się spory radiator, teraz więcej płyty widać  :P  W każdym bądź razie jest ok. Karciocha MSI ma fajne logo lepsze niż w 680 ale już wyżej o tym wspominali :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...