Skocz do zawartości

[MULTI] Cyberpunk 2077


Recommended Posts

Super, teraz jest szansa, że GPU przyjdzie przed premierą :)

 

Ciekawe którą generację zdążysz otrzymać ;)

 

To są jakieś jaja. Miałem co prawda info od znajomego, który tam pracował, że Adam B. nie jest poważnym gościem, ale styl jego pracy odciska obecnie piętno na reputacji całej firmy.

Link to post
Share on other sites

Jak myślicie? Czy to ostatnia obsuwa? Game Informer jako źródło obsuwy podaje konsole obecnej generacji. Z uwagi na to, że miały problemy już z W3 (choć wygląda na xbox bardzo dobrze), to być może sprzęt klęka już nawet przed wykastrowaną z fajerwerków wersją CP2077?

Link to post
Share on other sites

Mi się wydaje, że bardziej problemem są konsole obecnej generacji. Przecież to wychodzi też na podstawowe PS4 i XBO, o ile w przypadku PS4 może nie ma tragedii tak przy zwykłym XBO już jest i nie zdziwię się jak tam gra będzie śmigała ledwo w 720p wykastrowana ile się tylko da... Z tego co pisali to wersja pecetowa była gotowa na 19 listopada w pełni grywalna, problemem są raczej konsole. Mogli wydać na PC w obiecanym terminie a na konsole 2 tygodnie później :menda::->

Link to post
Share on other sites

 

 

Brrrr... Czyli trzeba grać w angielskim- tego typu udźwiękowienie przypomina szalone lata 90-te z tymi wszystkimi franzami, maxami, dzonami (tutaj wstaw niekoniecznie zachodnie, ale zachodnio brzmiące imię).

No niestety też mam takie odczucia po obejrzeniu tego gameplay'u 

Powiedzcie jak to jest jeśli się kupi "box" to przy instalacji sobie można będzie wybrać język?

Link to post
Share on other sites

Będzie można ;) Ale sam box i tak nic nie zmienia bo w wersji PC w środku będzie tylko karteczka z kodem więc to tak jakbyś kupił cyfrówkę :->


Tutaj zapis z telekonferencji i wyjaśnienia powodów kolejnego przesunięcia premiery

https://www.cdprojekt.com/pl/wp-content/uploads-pl/2020/10/transkrypt_pl.pdf

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

No jeśli chodzi o mnie, to mnie mogą kupić chyba jedynie fabułą. Te "sajber" klimaty to kompletnie nie moja bajka i gdyby tej gry nie robili Redzi, to pewnie bym się nawet na tą grę nie spojrzał. Do niedawna liczyłem na epicki dubbing, ale do poprzeczki w postaci Wiedźmina 3 brakuje bardzo dużo, nawet nie jest to poziom Wiedźmina 2. Rozgrywka wygląda nieźle, ale tylko nieźle. Nic mnie nie rzuca na łopatki jak to było w W3. Bardzo ubolewam nad brakiem TPP a te wyskakujące cyferki z "demejdżem" przy strzelaniu wyglądają co najmniej groteskowo. Wręcz żałośnie.

 

Oby jednak było to warte fabuły, bo jeśli po pierwszych 5-8 godzinach nie będzie polotu, to prawdopodobnie nawet nie ukończę CP2077 i pójdę chyba 7 raz ogrywać W3 na 100%.

Edytowane przez dan-mark
Link to post
Share on other sites

Może nie będzie tragicznie- obniż swoje oczekiwania wobec produkcji, to możesz się pozytywnie zaskoczyć.

 

Podoba mi się odejście od klimatu gliniarza z Beverly Hills (z neonami), na rzecz trochę mroczniejszej wizji pokazanej np. w nowym Blade Runnerze.

Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze jestem mile zaskoczony tym jak gra śmiga na konsolach, przynajmniej tych ze stajni MS. Nawet na XOX gra daje radę, choć czuć miejscami spadki klatek. Ciekawe jak będzie to wyglądało na PS5 :-> Na PC powinno śmigać bez zarzutu.
Zastanawia jednak brak ludzi na ulicach, nie wiem czy jest to uwarunkowane od lokacji/pory dnia czy zwyczajnie obcięte żeby nie zżerało zasobów konsoli. Zobaczymy jak będzie na pc, bo trochę to daje do myślenia. W pierwszych materiałach aż roiło się od ludzi, później wraz z kolejnymi materiałami było ich coraz mniej. Obecnie jest to wręcz puste miasto, jak po jakimś nuklearnym kataklizmie gdzie przeżyły nieliczne jednostki xD


 
Link to post
Share on other sites
Zastanawia jednak brak ludzi na ulicach

 

Xbox One X ma bardzo słaby procesor na poziomie i5 2400. I tylko dlatego, że ma 8 rdzeni bo ipc jednego są żałosne.  

 

Ps4 ma jeszcze słabszy. 

Edytowane przez MiK
Link to post
Share on other sites

Wiadomo, że trailer, ale całkiem ładnie to wygląda. Szczególnie dobrze prezentują się drzewka rozwoju postaci. Gdyby ktoś był zainteresowany PC Gamer dostało mozliwość ogrania 15h z aktualnej wersji [Może zawierać spojlery]:

 

https://www.pcgamer.com/i-love-being-a-cyber-samurai-and-other-revelations-from-playing-15-hours-of-cyberpunk-2077/

 

Krótki wycinek z podsumowania, który jeśli się potwierdzi będzie dobrze:

 

"This isn't a bold new leap for the medium, or a game that will redefine the RPG genre. It's an incredible, detailed, lavish thing, with a level of fidelity and reactivity most developers could only dream of. But it's more like a refinement of things we've seen in other games up to this point, rather than something that slices the rulebook up with a katana and totally rewrites it."

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...