Skocz do zawartości

[MULTI] Cyberpunk 2077


Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...

YGayZVZ.png

 

vBVLO7Y.png

 

 

"Dla innych kart graficznych wspierających ray tracing i posiadających co najmniej 8 GB VRAM, wprowadziliśmy opcję renderowania pathtrace'owanych zrzutów ekranu w trybie fotograficznym. Jest to możliwe, bo renderowana jest tylko jedna klatka zamiast wielu klatek na sekundę (fps), jak ma to miejsce podczas grania."

 

BeautifulThirstyAmericanratsnake-size_re

 

Co Ty tam @ALF masz 2080ti? sobie screena możesz strzelić. :D beka.

 

 

Link to post
Share on other sites

Ja nie wiem po co oni tak kombinują z tym Cajberem wprowadzając coś co będzie dostępne dla ułamka graczy a i tak pewnie będzie śmigać tragicznie :P Zamiast tego zrobiliby coś z czego skorzystaliby wszyscy, dodatkowe questy albo inne aktywności. Od premiery będzie już prawie 2,5 roku a o dodatkowych aktywnościach można pomarzyć.  Wiesiek w tym czasie od premiery to miał już kompletną opowieść z dwoma olbrzymimi dodatkami na czele a tu jeden produkuje się w bólach....

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, rafal12322 napisał:

Ja nie wiem po co oni tak kombinują

 

3 minuty temu, rafal12322 napisał:

zrobiliby coś z czego skorzystaliby wszyscy

 

No ale za sprawy techniczne odpowiadają inni ludzie niż za questy. Zapewne jacyś technicy. To czemu mają się nudzić skoro gra jest już w miarę grywalna? Niech szlifują grafikę w między czasie. 

 

4 minuty temu, rafal12322 napisał:

dla ułamka graczy a i tak pewnie będzie śmigać tragicznie

 

Nie jest tak źle. I bardzo mi się podoba ta  nowa opcja. 

Link to post
Share on other sites
25 minut temu, Kawabonga napisał:

żeby rozpoznać różnice

 

Idąc tym tropem to niepotrzebnie pakowałeś tyle $ w kompa, bo tak to wygląda na moim sprzęcie (całym, nie gpu) za 600zł :rotfl:

 

Prezentuje się lepiej niż całe rt razem wzięte. 

 



cyberpunk2077_2021120gok3k.jpg

 

cyberpunk2077_2021120bskuy.jpg

 

cyberpunk2077_2021120wdksk.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
19 minut temu, wrobel_krk napisał:

podstawka + 2-3 dodatki za mniej niż 100zł:)

Będzie tylko jeden dodatek :P Swoją drogą jeśli faktycznie będzie tak długi jak zapowiadają to myślę że te 100zł będzie warto dać, często drożej latają season passy które niewiele wnoszą albo dają dodatkową zabawę na kilka godzin. Po dodatkach do W3 Redzi pokazali, że potrafią robić świetne rozszerzenia wielkości pojedynczej gry. A że na premierę gra była można być rzec w fazie beta cóż popełnili srogi błąd wydając ją w takim stanie i pewnie odbija im się to do dzisiaj i jeszcze będzie przez dłuuugi czas. Oby wyciągnęli z tego naukę i więcej tak nie robili bo szkodzą nie tylko graczom którzy im zaufali ale przede wszystkim sobie. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
45 minut temu, rafal12322 napisał:

Swoją drogą jeśli faktycznie będzie tak długi jak zapowiadają to myślę że te 100zł będzie warto dać

Czyli ile konkretnie, bo nie śledzę tematu? Jak jakieś 15h głównego wątku + sidequesty i będzie to trzymać poziom podstawki to w sumie za 100zł (bo widzę że obniżyli, miało być 30E) może się opłacać brać zaraz po premierze i pierwszych opiniach graczy - na recenzje większości redakcji kupionych za szekle nawet nie ma co patrzeć.

Link to post
Share on other sites

Nie no bez przesady, 15h to już lekki speedrun. Ja to w RPGach jestem poszukiwaczem sekretów, lubię zajrzeć w każdy kąt i znaleźć jak najwięcej. Na głównym sejwie mam chyba ze 120h, mapa wyczyszczona, a wciąż trafiałem czasem na ciekawe miejsca przy zwiedzaniu. Sama linia fabularna zajęła mi jakieś 30-40h. Choć w pewnym momencie przestałem czytać drzazgi i maile bo by było jeszcze dłużej, jednak to już nie ten poziom co W3.

Link to post
Share on other sites

U mnie CP2077 ma na liczniku 155h, W3 z dodatkami 315h i to wszystko są tylko jedne przejścia bez ng+ %-) Także jeśli dodatek do Cajbera z pobocznymi aktywnościami będzie miał te 30h na liczniku to już będzie warte tych 100zł a myślę że spokojnie da się tam tyle wyciągnąć ;)

Link to post
Share on other sites

Mi to w tego typu grach w sensie rpegach odpala się jakiś głupi syndrom że najpierw lecę poboczne aktywności i inne eksploracje czasami zderzając się z drzwiami bo albo to przejście jest otwarte dopiero na dalszym etapie fabuły albo nie ma tam postaci która powinna się znajdować albo w ogóle mnie tam nie powinno być bo przeciwnicy mają 10 poziomów wyżej ode mnie :D Ale co tam, fabułę przeważnie robię na końcu a jak już się nie da to mieszam trochę jednego i drugiego. W końcu te liczby same się nie nabijają :P A i tak myślisz, że zrobiłeś wszystko co się dało a tu się okazuje, że zostawiłeś kilkanaście pobocznych questów tak miałem w W3 i tak było w CP. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, drVanSteiner napisał:

Ale to bez sensu. To tak, jakby kupić całego pączka, a zlizać tylko lukier i mówić, że mało emoji2957.png
Tego typu gry przecież na tym polegają, że jest mnóstwo zadań pobocznych i innych aktywności, a nie sama fabuła emoji4.png

Mnie interesuję głównie fabuła i na niej się skupiam. Jak mnie czasem najdzie na poboczne to kończy to się tym że jestem tak dopakowany że gra nie stanowi żadnego wyzwania.

 

A druga sprawa to to że już żygam tymi openworldami i nawalonymi znakami zapytania.

Edytowane przez ODIN85
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...