Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

jak myślicie duże będzie to miało wymagania ? gra zrobiona z myślą o PC więc grafa zachwyca...

Nie wiem czym tu się zachwycać. Żadnych wodotrysków do tej pory nie zauważyłem. Stylistyka graficzna przypomina troszku Gothic I. Te ubrania postaci i taka "ciemna" grafika. Animacja słaba i sztywna, ale to chyba standard w cRPG :ciekawy:

Link to post
Share on other sites

Grafika jest jak najbardziej ok. Byle tylko nie przeszkadzała w graniu wysokimi wymaganiami sprzętowymi. Napisałem tego posta bo nie znoszę tego ciągłego bicia do konsol o jakość grafiki. Niektórzy nie wiedzą w ogóle czego oczekują. Te "ostre" tekturki i wyższa rozdzielczość to tak dużo? Dla mnie nie ma o co toczyć piany z ust. Przełom w grafice to będzie, jak na dobre zadomowi się teslacja, bardziej zaawansowana fizyka i system oświetlenia coś ala ray-tracing. Tego nawet gtx580 nie potrafi (który nomen omen dla przeciętnego kowalskiego się nie nadaje, tylko dla hobbysty). Widzieliście ten filmik z UE 3.95? 3xgtx580! Strach coś takiego do PC włożyć, a co dopiero do konsoli. Na dzień dzisiejszy do konsoli nie ma co włożyć. Bo niby co tam wpakować???

Link to post
Share on other sites

jak myślicie duże będzie to miało wymagania ? gra zrobiona z myślą o PC więc grafa zachwyca...

Nie wiem czym tu się zachwycać. Żadnych wodotrysków do tej pory nie zauważyłem. Stylistyka graficzna przypomina troszku Gothic I. Te ubrania postaci i taka "ciemna" grafika. Animacja słaba i sztywna, ale to chyba standard w cRPG :ciekawy:

Patrząc na te wszystkie graficzno-podobne konwersje z konsol jest czym się cieszyć, że w końcu powstaje coś na miarę możliwość kart graficznych, choć w takich grach wizualne to kwestia mniej ważna od fabuły. A, że ty masz problem z rozróżnieniem średniej grafiki od dobrej to twoje zmartwienie , dobrego optyka mam w okolicy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...