Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

Gość DANNY__79

A która ścieżka ?

 

Jeśli Jorwet -- przy straganie na targu, nieopodal wieży się wszystko zaczyna

Jeśli Rosz -- to po pogawędce z Radowidem i wyjściu na dziedziniec

 

e: kurczę znowu napisałem wieży przez rz :P

Edytowane przez DANNY__79
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Po stronie Iorwetha wystarczy że wejdziesz na główny rynek tam koło tej wieży i niżej stoi grupka ludzi. Podchodzisz i rozpoczyna się quest, jak masz coś do zrobienia na powierzchni np. miecze czy zbroje to później wchodzisz do tej wieży on tam będą czekać na ciebie na dole.

 

Mogliby poprawić te nowe animacje, chodzi mi głównie o to że muzyka jest zbyt głośna i zagłusza dialogi. :/

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Gdzie w elfickich ruinach? Wystarczy dobrze poprowadzić talenty, do tego czasu można zrobić 6 kresek wigoru i nawalasz go Aardem i sine ciosy. :D Cała walka trwa niecałą minute :D Jest jeszcze jeden myk, jak wpadniesz z Triss w te dziurę przy zadaniu "Róża pamięci" to tam jest w którymś miejscu na ścianie takie przejście zakryte jakimiś porostami. Rozwalasz Aardem i dostajesz się na miejsce walki z Letho, zakładasz tam kilka pułapek i wychodzisz :D Można też konwencjonalnie go ładować, złapać np. w Yrden i nawalać w plecy silnymi.

Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio sobie poświęciłem talenty i sprawdziłem co odpowiada za wigor. Teraz już na 100% wiem gdzie wydać talenty aby mieś max wigor :D Podobno można mieć 9 kresek ale nie wiem jakim cudem. 6 talenty, 1 zbroja Ysghit, 1 zapomniany miecz Vranów. A ostatni 9 skąd?

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

mam pytanie w tym nowym quescie ,,tajemnice loc muine,, mozna zabic tych magow gdy odmowimy im zabrnia tego prototypu megaskopu? normalnie zal.ru trudniejsza walka nz z tym straznikiem vranow !

Jak zabijesz oboje to możesz w megaskopie popatrzeć na 3 wybrane osoby a tak to tylko na 1. Walka nie jest taka trudna, ja ją zaliczyłem na trudnym za drugim razem. Akurat wtedy skończył mi się heliotrop i musiałem normalnie ładować. Ten strażnik Vranów w tym zadaniu jest banalny w porównaniu z tym z zadania "Sprzed stuleci". Ale i tego w końcu po wielu próbach udało mi się ubić i to na trudnym :D Ale cała walka nie jest warta zachodu, ten artefakt jest do niczego. :/
Link to post
Share on other sites

Rocha, zainstalowałem tą rozszerzoną w końcu. :D

 

A wgl to jestem na etapie po tej nekromancji i ciągle mam solidny wiedźmiński miecz , który dostałem/kupiłem od kupca we Flotsam ( ten od Kejrana) . To jest miecz , który mam mieć całą grę czy da się znaleźć/kupić/stworzyć lepszy :P?

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

A ja mam dziwnego zonka.

 

Na padzie Logitech RumblePad 2 wogóle nie mogłem w menu zmieniać zakładek. Natomiast już w Logitech F510 mogę przeglądać menu z poziomu pada ale jak zacznę grać to Geralt nie reaguje wogóle na polecenia wyprowadzane z pad'a. Fajne w nim jest to, że ma dwa tryby xinput oraz directinput. W trybie xinput komp widzi mi go jako pad'a Xbox 360, a jak zmienie na directinput to widzi jako Logitech RumblePad 2.

 

Padzik za******y ale żałuje, że 50 zł dodatkowo nie wziołem. Bym miał najwyrzej wersję F710 i zero kabli bo czasami potrafią one człowieka zdenerwować.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...