Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na jezyk polski to chcesz?

W miejsce zintegrowanego OPA wstawiony jest wzmacniacz operacyjny na elementach dyskretnych - tu patrz np. OPA Bursona czy jak to się tam pisze.

Link to post
Share on other sites

Wstępny odsłuch tak na szybko w trybie pure direct i wtf... ciepełko jak z lampy. Pachnie dobrym analogiem z lat 90. Zacząłem się nawet zastanawiać czy to aby na pewno Marantz  :co: brzmi zupełnie inaczej niż Denon X3000 a to dość zbliżona konstrukcja.

 

@e, strzeliłem byka. Poprawione.

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

U mnie szału nie ma (w porównaniu z Waszymi Onyko, Denonami czy Marantzami) :D :

-wzmacniacz Technics SU-X101 (+ tuner ST-X301)

-kolumny Technics SB-EX2

-słuchawki Sennheiser HD201

Mam nadzieję, że za jakiś czas zawita tutaj SU-V90D albo TA-F770ES, bo do tego nie mogę dobrać żadnych komponentów pod wymiar (nie mówiąc o tym, że trochę mi się już znudziło brzmienie hybrydowego Technicsa) ^^.

Link to post
Share on other sites

Ładnie tam naćkane w środku :D. W SU-X101 jest trafo wielkości czterech paczek zapałek, jedna płytka, kostka SVI 3102B i radiator zrobiony chyba z puszki po piwie (sądząc po grubości finów) %-). Nie gra to źle, chociaż czegoś mi brakuje...

Link to post
Share on other sites

 w porównaniu z Waszymi Onyko, Denonami czy Marantzami

oj byś się zdziwił :P

 

a wracając do TSW-200. Mocniejsza wkrętarka dała radę ale pojawiły się kolejne problemy. Pierścień głośnika jest niemal na styk wpasowany w oklejoną wnękę mdf. Metoda na dwa haczyki, której używałem kiedyś przy okazji wymiany kabelków w środku Liberty 3+ zda tutaj egzamin ale na 100% uszkodzę okleinę i piankę ochronną. Sub jest nowy, więc chyba sobie odpuszczę dalsze modzenie...

Link to post
Share on other sites

 

 

SU-V90D

 

Jeden z bardziej przereklamowanych i prze-hajpowanych sprzętów szmetnicsa. Typowa zapchajdziura dla "znafcy" Kowalskiego, który mieszka na terenie Japonii oraz "reszty świata".

Nie jest wart pieniędzy jakie żądają sprzedawczyki oraz podbijają licytujący / kupujący....

 

Skąd wiem? Bo mam kilka różnych szmetnicsów :D

Mój ostatni nabytek czeka w domu aż go przywiozę do KRK -> SE-A50.

 

Niestety nie udało się wylicytować SE-A5. Może to i dobrze bo samo podświetlanie i wskaźniki wysterowania 20-30W wciągają... :D

Link to post
Share on other sites

Ja tam nie wiem, jedyne modele jakie słuchałem to mój SU-X101 i SU-V500 (które brzmią dość podobnie) i nigdy nie słyszałem tranzystorowego Technicsa :P. Cóż, w takim razie mój wybór ogranicza się do Sony ES ^^. Sorry za OT, ale co powiecie o NADzie 304?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

A tu dzisiaj przesiadka ze starego "KLATRONIKA" :D na Pioneer'a VSX-D814 :) Po całym dniu testowania (na głośnikach niskiej klasy :cry: ) stwierdzam że udany to był zakup :D Pełno paleta możliwości dostrojenia "brzmienia" :) że tak to ujmę :) chociaż dopiero się wypowiem jak zakupię nowy subww :) i kolumny jakieś skromne :)

http://images67.fotosik.pl/49/f7c6a5b62351663dgen.jpg

Do tego zakupiłem tydzień temu Beats by Dr. Dre Studio 2.0 :) ...oczywiście przesiadłem się z Sony MDR-ZX 600 :)

Edytowane przez Wnk12
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

chociaż dopiero się wypowiem jak zakupię nowy subww

 

Tia... bo subwoofer jest wyznacznikiem jakości sprzętu i muzyki

http://www.eclectablog.com/wp-content/uploads/2012/07/JesusFacepalm2.png 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tia... bo subwoofer jest wyznacznikiem jakości sprzętu i muzyki

http://www.eclectablog.com/wp-content/uploads/2012/07/JesusFacepalm2.png

Tak Lukson :) dzięki że mi przypominasz :) ale doskonale to wiedziałem :) póki co mam jakiś tam od samsunga :) więc proszę mnie zrozumieć że dopiero zacznę coś w tym sprzęcie wymieniać :) miał bym potężny sprzęt :) gdybym 5k nie wyrąbał na rower :D pozdro

Link to post
Share on other sites

1. Nie cytuj całego postu (razem ze zdjeciami), pod którym odpisujesz.

2. Chyba nie zaczaiłeś tego co napisałem. To był sarkazm.

3. Ogarnij sie z tym emo, no chyba że nasz problem z nadpobudliwością ale wtedy polecam wizytę w przychodni.

4. Tak dla wyjaśnienia subwoofer w zestawie audio czy to stereo czy k/d ma za zadanie uzupełnienie pasma o najniższe rejestry, których nie są w stanie przetworzyć przednie kolumny. Nie służy od do napierdalania tak, żeby się szklanki u sąsiada przesuwały.

Link to post
Share on other sites

To i ja się podzielę moim zestawem:

Senneczki HD555@HD595 napędzane przez Audinsta HUD-mx1

 

HYvKfB.jpg

 

Z przenośnego audio ostatnio stałem się posiadaczem iBasso DX50 (szukałem jakiegoś DACa do laptopa i trafiłem na używkę w dobrej cenie, więc przy okazji mam świetny odtwarzacz):

Przenośne słuchawki to SoundMagic E10:

 

http://imageshack.us/download/673/7TwQtF.jpg

 

Wcześniej używane z telefonem (ale zakup DX50 aż kusi do zainwestowania w coś lepszego - trzeba zacząć zbierać pieniądze :D).

 

Link to post
Share on other sites

Wystarczy :), że :D co :) wyraz :) jest :D emotikonka :) na :D podstawie :) tego :D można :) bardzo :D łatwo :) kogoś :D oceniać :D :D xD

Na :) podstawie :) takich :) emotikonów :) można :) równierz :) wywnioskować :) jak :) człowiek :) odebrał :) dany komentarz/ odpowiedz :) i z jakim nastawieniem go napisał :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...