Skocz do zawartości

Gry w których remake, chcielibyście zagrać.


Recommended Posts

  • 3 miesiące temu...
Gość effendi360

Another World, Flashback, Resident Evil 1 - wprawdzie był remake na Niny ale ja bym chciał coś na standardzie 2012, Crash Bandicot 1, Carmagedon, Blood, Moonstone.

Link to post
Share on other sites

no to ja chcialbym remake gothica 1 i 2 nic nie zmienione tylko grafa lepsza

Definitywnie Gothic 1 oraz 2, kiedy to jeszcze Gothic miał swój niepowtarzalny klimat, z akcentem na Gothic 1 :D

 

Też bym w Syndycate pograł;) A tak to chętnie zobaczyłbym gierki w klimatach cannon fodder, x-treme racing czy black crypt. Klasyka z czasów Amigi ;)

Syndycate, to było coś, co wciągało mnie na GODZINY, remake jak najbardziej mile widziany :D

 

Nie wiem czy kogos to zaintersuje, ale jest tworzony remake Quake 1 ;), ostanio w rocznice Q wypuscili demo. Owy remake jest tworzony przez grupke ludzi ;P

Quake 1 w nowej oprawie graficznej mógłby być ciekawy

 

Duke Nukem 3D :co:

Chętnie, tylko aby remake nie był zmieniony, bo po tym co pokazał Duke Nukem Forever jestem mocno rozczarowany, DN 3D bez zmienionej fabuły i jakiś dziwnych ekstra dodatków jest jak najbardziej wskazany.

 

Nie obraziłbym się za remake przygodówek z Indianą Jonesem :co: No i TES: Daggerfall (mniej bugów, lepsza grafika, tyle samo świata do zwiedzania)

Szczególnie Indiana Jones and The Fate of Atlantis :D :D :D Godziny spędzone przy wymierzaniu sprzętem geodezyjnym na Krecie aby znaleźć miejsce zakopania, bodajże kolejnego dysku:)

 

Od siebie chciałbym jeszcze dodać Broken Sword 1 i 2, C&C: Red Alert i Woodruff :D

 

Jest jeszcze wiele gier jak Another World, Tomb Raider 1,2 i 3, Carmageddon :D Lista jest BAAAARDZO DŁUGA :D

Edytowane przez vitno
Link to post
Share on other sites

Taka giera... Electronic popple bodaj czy people już nie wiem sam , jak ktoś to znajdzie i odpali to stawiam flache na Śląsku xD

Chodziło się podzespolami komputerowymi główny bohater był albo dyskiem twardym albo procesorem

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hm...

 

Zdecydowanie Street Rod 2.

 

Z przyjemnością zagrałbym również w Fallout posiadający klimat pierwszej i drugiej części.

 

Dodatkowo Fallout Tactics, który świetnie sprawdzał się w trybie wieloosobowym.

 

 

:>

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

RE1 / Fallout / Dungeon Keeper / TTD . ... Do tego DUNE legenda. No i stare dobre RPG zrobione w stylu Torchlight'a typu BG 1 i 2 / Ice wind dale... Fallout był by dobrą opcją MMO jak napisał kolega wyżej, ciekawe jak by się grało w tym widoku jak by niebyły walki turowe

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

W KING PIN to była gra kozacka chyba najlepsza strzelanina w jaką grałem, nie żadne wojny, kosmosy i inne bzdury dla dzieci tylko prawdziwa gangsterka z muzyką cupress hilla :)

Zaczynasz jako przekopana gimbaza z mordą jak by cie ugryzł krokodyl a kończysz jako szef mafii :)

Link to post
Share on other sites

Tourist Trophy najlepszy symulator motocykla jaki powstał szkoda że tylko na ps2 i troszkę się zestarzał druga gra to Enthusia Jedna z najbardziej realistycznych gier symulatorów w której była mnogość aut i torów.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Jakiś czas temu wspomniałem tu o tym że czekam na remake Carmageddon: Reincarnation. Jak na razie prace idą do przodu. Projekt jest raczej nie zagrożony tym bardziej, że mają całkowite fundusze na developing gry, zebrane dzięki stronie Kickstarter:

http://www.kickstarter.com/projects/stainlessgames/carmageddon-reincarnation

http://www.carmageddon.com/reincarnation

 

Ostatnio dzięki temu portalowi pojawia się dużo projektów z propozycją odnowienia starych gier, m.in.

http://www.kickstarter.com/projects/project-giana/project-giana nawiązująca do starej Giana Sister.

 

a takze calkiem oryginalne projet nawiązujący gdzieś tam do starych 'tradycji' : Castle Strike.

http://www.kickstarter.com/projects/902505202/castle-story?ref=live

 

To tyle. :]

Link to post
Share on other sites

Stare dobre North & South 8)

Wyszedł remake tej gry w tym roku,http://simblog.pl/th...-south-recenzja

 

The Bluecoats – North vs South

 

OCENA recenzenta:

  • Oryginalne North & South
  • Nowa oprawa graficzna
  • Świetna oprawa muzyczna
  • Intuicyjne sterowanie
  • Nowe elementy w rozgrywce
  • Brak trybu multiplayer
  • Tytuł raczej dla starszych graczy
Edytowane przez Zingeer
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Wyszedł remake tej gry w tym roku,http://simblog.pl/th...-south-recenzja

Całkiem ładnie poprawiona gra. Mam nadzieję, że uda mi się przejąć pociąg i fort a Indianie będą atakowali tylko wroga ;)

 

EDIT: widzę, że te elementy zostały zrobione odmiennie od oryginału ale cóż, się zmienia na imo lepsze (czyt. łatwiejsze) - bo na AMidze zawsze miałem z tym pewien problem.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Close Combat 2: A Bridge Too Far

To była (jest) super gierka i zagrywałem sie w nią godzinami.

 

Osobiście bardzo lubiłem grać też w Panzer General/Allied General/Pacific General i chętnie zobaczyłbym ich remake.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Little Big Adventure 1&2, z delikatnie zmienioną mechaniką gry i ustawieniami kamery. BEZ ZMIANY ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWEJ.

 

Phantasmagoria podciągnięta do HD.

 

Metal Gear Solid - tylko bez zgwałconych cut scenes jak miało to miejsce w The Twin Snakes.

 

Mafia - pierwsza część, poprawione hitboxy, podciągnięte tekstury.

 

Na poprzedniej stronie był wspomniany pierwszy Unreal - jak ja to bym chciał :) Wyjście na powierzchnie planety z wodospadem i latającymi stworzeniami. Tak jak to było 14 lat temu.

 

I oczywiście Deus Ex, tylko bez takich ułatwień jak w Human Revolution.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...