Skocz do zawartości

Gry w których remake, chcielibyście zagrać.


Recommended Posts

opcja przeskoku nad murkami dawno już była, chyba że jakieś wyższe skoki, niczym Prorok w "nanoshicie".

 

A skoro Ghost to nowa seria, ale ma zastąpić MW, to będzie to samo, raz zrobią dobrą grę, a potem już tylko nowe mapy :)

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie grałem w Baldura, niestety jestem tym pokoleniem, które gdy wkroczyło w "wiek grywalności" to poznało Morrowinda, i Gothic, i wszystko inne poszło w zapomnienie, chętnie spróbuję tego Baldura, choć nie lubie zbytnio granie w grupie 5 gości i zmienianie postaci, jakoś bardzioej podoba mi się "masterowanie" jednej :D Wyjatek Dragon Age/Ice Wind Dale

Ale poczekam na recenzję, czy wszystko się zgadza z pierwowzorem :P

 

A w Tibie 2 to chętnie bym pograł :) Oczywiście o ile zmieniono by system walki :D Trias OTS :3 Jedyny OTS jak i serwer na jakim grałem w Tibie :P Tak "tibijczyk" choć niezbyt przypalałem, ani nie miałem neta z Neostrady :P

Edytowane przez JacobX14
Link to post
Share on other sites

Oj tam oj tam, taki mały dodatek :P Ale jakby nie popatrzeć, system który był w Tibii, jak i mapy w niej, nie były najgorsze, całkiem fajnie mogłoby to wyglądać :P Plus system mieszkania w jakimś domku, bardziej rozwinąć, i byłoby na prawde fajnie, gadanie z npc-ami też na komendy, a nie jakieś nowoczesne, i trzeba było by ogarniać xD

Link to post
Share on other sites

Tak, były dwie, obie niebyły jakoś mega wciągające, ale więcej niż znośne, co prawda nie ukończyłem ich(pierwsza część wywalała bugi pod koniec gry, nie mogłem ukończyć po prostu, a druga w mniej więcej 60% ukończenia poszła się je*** z okazji wymuszonego formatu), ale miło wspominam. Jeszcze milej wspominam Dragon Age, niekoniecznie drugą część, ale pierwsza była idealna, czekam na kolejną z niecierpliwością :P

Link to post
Share on other sites

Ja zagrałbym z przyjemnością w coś podobnego do The Saboteur (Gra była świetna, klimatyczna itp...), niestety studio zostało zlikwidowane bo najpierw kupiło go wredne EA, a następnie nie dostając wystarczających dochodów zlikwidowało Pandemic, typowa zagrywka EA- niestara się o klientów/graczy liczy się czysty zysk, jestem pewien, gdyby okazało się, że BF przynosi kasę bez modyfikacji na podobnym poziomie cały czas to by nic nie modyfikowali tylko kasę trzepali...

Edytowane przez matt105
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dla większości liczy się tylko zysk

np ubisoft przestał robić prince of persie bo assassin's creed miał większe zyski

ea zrobiło nfs mw2 bo był to najlepszy tytuł jak dotąd

a wszystkie gry są coraz gorsze (są wyjątki :D jak pisałem wcześniej - blizzard )

może te firmy powinny pomyśleć i poprosić o graczy o konsultacje w sprawie robienia gier ( ale jakichś normalnych a nie dzieci neo :D )

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Jak już jesteśmy w takich klimatach, to wspomnę o pierwszej grze "umiejącej wykorzystać" MMX procesorów Pentium.

 

A mowa o "POD" na PC

 

Chętnie uzupełniłbym kolekcję o tę pozycję -- niestety nigdzie nie mogę natrafić na oryginalnego PODa na PC :/

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...