Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation Vita


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj jade po ps vita:-) 3G 4gb karta pamieci i jakis futeral na konsole o gra killzone najemnik za 750zl nie wiem czy dobra cena ale biorę .

FF VII juz ściągnięte na ps3

ps. z ps4 narazie sie wstrzyman bo gry masakrycznie drogie

 

A i jaka wersje byście wybrali vita 3G czy wifi wszystko to samo tylko do 3G jest killzone a do wifi Tearaway. cena taka sama??

 

 

Edytowane przez grabekxxx
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj jade po ps vita:-) 3G 4gb karta pamieci i jakis futeral na konsole o gra killzone najemnik za 750zl nie wiem czy dobra cena ale biorę . FF VII juz ściągnięte na ps3 ps. z ps4 narazie sie wstrzyman bo gry masakrycznie drogie A i jaka wersje byście wybrali vita 3G czy wifi wszystko to samo tylko do 3G jest killzone a do wifi Tearaway. cena taka sama??

Witaj bardzo dobry wybór,tak to niska cena a jeżeli nowa to tym bardziej,ja mam wersję Wifi,z 3G praktycznie nie jest mnie potrzebna większość gram w domu i z połączonym punktem sieci wifi lub hot spot.

 

Weż wersję 3G tam masz grę jak pisałeś Killzone ale uważaj,bo 4GB na grę i patche nie wystarczy,na start gra waży jakieś 3.5Gb a patch ponad 1GB.(Lepiej sprzedaj od razu 4GB,i dokup kartę 16GB znacznie ci wystarczy)

A pamiętając Tearaway waży znacznie 2GB mniej ;)

Link to post
Share on other sites

Dzieki za szybka odpowiedz, tak to sa nowe konsole wezmę z 3G pewnie tez tego niewykorzystam ale niech bedzie.Troche zmartwiles mnie z ta karta :-( ale zapytam ile kosztuje lecz wolał bym 32gb ale teraz niemoge se na nią pozwolić.Najwyzej przeżuce tylko FFVII szkoda tylko ze killzone bedzie leżał :-( A w wersji pudelkowej tez potrzebna jest karta ? bo być moze bedzie to wersja pudelkowa

Link to post
Share on other sites

Dzieki za szybka odpowiedz, tak to sa nowe konsole wezmę z 3G pewnie tez tego niewykorzystam ale niech bedzie.Troche zmartwiles mnie z ta karta :-( ale zapytam ile kosztuje lecz wolał bym 32gb ale teraz niemoge se na nią pozwolić.Najwyzej przeżuce tylko FFVII szkoda tylko ze killzone bedzie leżał :-( A w wersji pudelkowej tez potrzebna jest karta ? bo być moze bedzie to wersja pudelkowa

16Gb kosztuje teraz w granicy 130zł,natomiast 32GB można już kupić za 220,jeśli ciebie interesuje 64GB na Amazon czy PlayAsia z przesyłką kosztuje tylko 300zł.

Tak karta pamięci jest potrzebna do grania,bo zapisuje tam save,profil psn,i patche z gier itp.. ;)

Link to post
Share on other sites

Poszło dzisiaj przez wifi juz wszystko lata:-) a konsolka jest super,grafika w killlzone rewelacja dlugo zastanawiałem sie nad tą konsolą brałem też pod uwagę 3ds-a ale tam troche odstraszała mnie właśnie grafa,jestem zadowolony z wyboru zaraz lukne na sklep i jakieś demka ogarne juz wybieram nastepne gry do kolekcji:-)))

Ps.a 3ds droższy od vity wow

A i jaką folie ochronną polecasz ja mam tylko na ekran ale widziałem że są praktycznie na cały przòd i tył czy faktycznie tak sie rysuje?

Edytowane przez grabekxxx
Link to post
Share on other sites

No ma inny klimat nie każdemu może się spodobać w sklepie niema dema tej gry także nie mogę się wypowiedzieć może za jakiś czas wrzucą to zobaczę

A i mam pytanie czy podczas wyjmowania gry lub karty pamięci konsola ma być wyłączona czy w trybie uśpienia można wyjąć tak żeby nie uszkodzić danych ?

Edytowane przez grabekxxx
Link to post
Share on other sites

No ma inny klimat nie każdemu może się spodobać w sklepie niema dema tej gry także nie mogę się wypowiedzieć może za jakiś czas wrzucą to zobaczę

A i mam pytanie czy podczas wyjmowania gry lub karty pamięci konsola ma być wyłączona czy w trybie uśpienia można wyjąć tak żeby nie uszkodzić danych ?

Kartę Pamięci najlepiej wyjmuj jak konsola jest wyłączona,a kartidź gry wyjmuj jak zwiniesz grę ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...