Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation Vita


Recommended Posts

Ja osobiście swoją Vitkę sprzedałem, po przejściu LBP, Uncharted i odgrzewanego kotleta Metal Gear Solid (2 oraz 3) autentycznie nie było w co grać. Vita mimo dwóch analogów jest niezbyt wygodna w użytkowaniu. Całe te patenty z dotykiem (przód, tył) oraz strasznie niewygodny chwyt konsoli zdeklasowały ją w moich oczach.

 

Filmy wolę oglądać na Nexusie 7 z racji większego (i w cale nie gorszego) ekranu... więc nie miało to sensu. Za konsolkę z 16GB kartą wziąłem 8 stów i cieszę się że w ogóle znalazłem na to kupca, bo tych było pełno ale maks co oferowali to 500-550zł.

 

Btw. jakby ktoś chciał nową Vitę WiFi to w Łodzi jest promocja (konsola + karta 4GB + gra AC) za 749zł

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jeżeli Vita to jedyny sprzęt do grania jaki posiadasz to ok. Faktom jednak, zaprzeczyć się nie da. Wszyscy moi znajomi, którzy kupili ją (podobnie jak ja) w okolicach premiery na fali hucznych zapowiedzi, już dawno jej nie posiadają.

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze PS3, więc nie jest to mój jedyny sprzęt do gier. Niedawano wyszło sporo gier na Vite Need For Speed, Fifa, Assasin, Little Big Planet będzie Kilzone, Tearaway. Fakt, że w pewnym momencie było mało hitów na PSV, ale teraz jest już ich trochę.

Edytowane przez HubaPL
Link to post
Share on other sites

Jeżeli stać was na konsole za 1000złoty to i na gry 150zł,

Dajcie już spokój zobaczycie za pare lat jak będziecie żałować,że sprzedaliście konsole,gier będzie tak jak na psp,dadzą emulacje ps2,tylko trzeba dać czasu aby zadebiutowała ba już zadebiutowała,z roku na rok będzie lepiej,więc nie narzekajcie dodali ps+,niedługo dla polski playstation mobile gry z androida i playstation home z ps3,co tu dużo chcieć,dla mnie to jest znakomita konsola,opinie zachowujcie dla siebie jak krytykujecie playstation vite,i nie żebym się nie czepiał ale to prawda,Forumowicz Vitasite.pl...

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc z tych gier dobry jest jedynie LBP. Ale to też nie do końca prawda, gdyby nie rozbudowany tryb sieciowy i społeczność która tworzy poziomy to ostro zastanowiłbym się przed zakupem skoro sama gra w trybie dla pojedynczego gracza jest krótsza nawet od tej na PSP.

 

Będzie, będzie. Wszystko będzie, miało być. Teraz to już nawet nie widzę żadnych konkretnych zapowiedzi na Vitę. Przed premierą taki szum był, tyle obietnic. Ja swojej konsoli nie sprzedam bo nie mam tego w zwyczaju. Każdy sprzęt który zakupiłem do grania raczej ze mną zostaje, nawet jeśli nie mam aktualnie w co grać. Może za parę lat pojawią się fajne tytuły, może. PSP kupiłem już grubo po premierze i to w sumie tylko dla dwóch tytułów. Dopiero później rozbudowałem bibliotekę o paręnaście innych. No właśnie, paręnaście z paru-parunastu tysięcy. PSP "upadło" przez "piractwo". PSV nie jest złamane a mimo to jakoś deweloperzy nie garną się do wydawania fajnych gier. Albo jakieś gnioty, albo nic.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

opinie zachowujcie dla siebie jak krytykujecie playstation vite

A co zabronisz nam ? U ! Boimy się !

Twój wywód to wróżenie z fusów. Co - MOŻE - będzie to nas nie interesuje. Nas interesuje co JEST a jest na obecną chwilę za przeproszeniem - gó**o.

Link to post
Share on other sites

Ja się tylko wypowiedziałem co mam do powiedzenia,

Gry 2013 będą między innymi: Soul Sacrifice,Ninja Gaiden Sigma Plus 2,Killzone Mercenary,Dead or Alive 5 itp...

Myślicie że wszystko dostaniecie jak było z psp,na start 1000gier na vite?

Przesadzacie,dla mnie 10 gier to już jest dużo,to nie jest smartphone lecz konsola,co kupicie konsole i pierwszą gre na start,a nudna jest(to nie jest telefon),sprzedaje konsole bo mało gier,ludzie jak kupujecie ps vite to się zastanówcie czy stać was na gry,akcesoria itp...

Edytowane przez Wojownik616
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to prezentujesz styl rozumowania typowy dla dziecka bogatych rodziców. Mama kupiła konsolę, tata nakupuje gier i mam wszystko w tyle... Ludzie którzy każdą złotówkę muszą zarobić sami (i obojętnie czy zarabiają 2k/mieś, czy 10k/mieś) inaczej liczą wydatki. Kupując grę myśli się ?ile tak na prawdę da mi zabawy? a nie bierze, po 3 dniach odstawia (bo w tyle kończy się produkcje na Vitę) i tyle. Vita to piach i zdania nie zmienię... Zakup iPad'a Mini w wersji 16GB nie przekracza kosztów Vity + 16GB + akcesoriów, a biblioteka (i cena) tytułów wypadają dużo lepiej.

 

Vita nie jest złym sprzętem, po prostu w erze wydajnych smartfonów i tabletów, które są dużo bardziej wielo-zadaniowe twór pt. "PS Vita" nie ma jakiejkolwiek racji bytu. PSP wybiło się wybitnymi jak na sprzęt kieszonkowy i oczywiście swoje czasy możliwościami A/V, Vita w odniesieniu do gier typu ShadowGun czy Modern Combat 4 z Andka w żaden sposób nie imponuje.

 

Zawsze znajdzie się kilku fap-boyów Sony (PlayStation), którzy będą wyrażali swoje "och, ach" i choćby pracownicy Sony g**no zapakowali w papierek i podpisali "DualShock 3+" to i tak będą się tym jarać.

Edytowane przez gtxxor
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

"A teraz zobacz na NFS Most Wanted na SIII  (i na innych z tym ukladem graficznym) i powiedz sobie na pytanie czy Vita ma jakies szanse przy tym jak kupujesz taka gre LEGALNIE w markecie za 3.50zł..."

 

Chyba nie chcesz porównywać wersji na Androida z wersją na PSV ? Może zaraz powiesz, że niczym się nie różni ? Nie oszukujmy się gry na Android to nie to samo co  na PSV.

 
Link to post
Share on other sites

"A teraz zobacz na NFS Most Wanted na SIII  (i na innych z tym ukladem graficznym) i powiedz sobie na pytanie czy Vita ma jakies szanse przy tym jak kupujesz taka gre LEGALNIE w markecie za 3.50zł..."

 

Chyba nie chcesz porównywać wersji na Androida z wersją na PSV ? Może zaraz powiesz, że niczym się nie różni ? Nie oszukujmy się gry na Android to nie to samo co  na PSV.

 

Na pewno różni się ceną - ale tutaj zdecydowanie wygrywa Android... 

Link to post
Share on other sites

To równie dobrze grajcie w gry na PC sprzed 20 lat. Wiadomo, że są tańsze, ale to nie to samo co na PSV. Moim zdaniem gry na PSV są LEPSZE niż na Androida. Effendi co jest lepszego w grach na smartfony ?

Ja Ci mogę powiedzieć co jest lepsze na konsole :

- gry multi

- grafika 

- fabuła w grach

- sterowanie jest lepsze

- gry są bardziej rozbudowane

Edytowane przez HubaPL
Link to post
Share on other sites

Oszukuj sie dalej

Vita nawet w swoim ojczystym kraju sprzedaje sie gorzej od starego psp czy ps2 co juz dobitnie swiadczy ze to trup...gdzie te wielkie reklamy i spoty co w czasiie i przed premiera ? Nigdzie bo po co reklamowac cos co juz wiadomo ze upadlo a nic ciekawego na przyszlosc nie widac...sony wydalo ja w zlym momencie kiedy to smartfony juz na jej starcie byly wydajniejsze a zaraz sgs4 i inne ;) zyj dalej w swoich przekonaniach jak nawet "branzowki" pisza tak jak ja napisalem ;)

Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie to prezentujesz styl rozumowania typowy dla dziecka bogatych rodziców. Mama kupiła konsolę, tata nakupuje gier i mam wszystko w tyle... Ludzie którzy każdą złotówkę muszą zarobić sami (i obojętnie czy zarabiają 2k/mieś, czy 10k/mieś) inaczej liczą wydatki. Kupując grę myśli się ?ile tak na prawdę da mi zabawy? a nie bierze, po 3 dniach odstawia (bo w tyle kończy się produkcje na Vitę) i tyle. Vita to piach i zdania nie zmienię... Zakup iPad'a Mini w wersji 16GB nie przekracza kosztów Vity + 16GB + akcesoriów, a biblioteka (i cena) tytułów wypadają dużo lepiej.

 

Vita nie jest złym sprzętem, po prostu w erze wydajnych smartfonów i tabletów, które są dużo bardziej wielo-zadaniowe twór pt. "PS Vita" nie ma jakiejkolwiek racji bytu. PSP wybiło się wybitnymi jak na sprzęt kieszonkowy i oczywiście swoje czasy możliwościami A/V, Vita w odniesieniu do gier typu ShadowGun czy Modern Combat 4 z Andka w żaden sposób nie imponuje.

 

Zawsze znajdzie się kilku fap-boyów Sony (PlayStation), którzy będą wyrażali swoje "och, ach" i choćby pracownicy Sony g**no zapakowali w papierek i podpisali "DualShock 3+" to i tak będą się tym jarać.

I tu się mylisz,zarabiam już i pracuje,zakupiłem konsole za swoje ja już utrzymuje się sam na życiu...

Nie będe się z wami kłócić każdy ma swój sprzęt,kto chce konsole ps vite ok,kto smartphone też ok...

Co do systemu Android,jest to najlepszy system w smartphonach grałem w nfs mw i jest to grafika z 2005 most wanted pc a na vicie jest lepsza,wygładza to ekran amoled,system w konsoli ps vita nie ma co porównywać to są inne bajki tak jak nintendo 3ds nie ma opcji...

Link to post
Share on other sites

Co nie zmienia faktu ze konsola umiera... zrozumiesz to wrescie czy nadal bedziesz sadzil monolog ? Rok od premiery a przyszlosc mizerna... sprzedaz tego systemu to tragedia dla sony...a plany byly inne...bardziej ambite co widac nie zawsze wychodzi

Link to post
Share on other sites
To równie dobrze grajcie w gry na PC sprzed 20 lat. Wiadomo, że są tańsze, ale to nie to samo co na PSV. Moim zdaniem gry na PSV są LEPSZE niż na Androida. Effendi co jest lepszego w grach na smartfony ?

Ja Ci mogę powiedzieć co jest lepsze na konsole :

- gry multi

- grafika 

- fabuła w grach

- sterowanie jest lepsze

- gry są bardziej rozbudowane

Dobra gra multi na Vitę? Ooo... i to jest właścwie koniec argumentu nr. 1 Bo co mi wymienisz?

--Resistance? akurat na PSV to kupa

--może Uncharted? Ano, tak Uncharted na PSV nie ma MP

--WipeOut? Przecież to już było kilkakrotnie klepane na PS3

tym czasem zapoznaj się z takim ShadowGun: Dead Zone na Andka i zobacz ilu ludzi w to gra i jak się tytuł prezentuje.

 

Grafika? Argument już dawno obalony w tej rozmowie (patrz np. NFS MW na Andka i nie odpalonego na jakimś Mali400 ale na porządnym smartfonie aka SGS3).

 

Fabuła w grach? To chyba cecha konkretnej produkcji... No chyba że dopatrzyłeś się właśnie jakiegoś 2-3 dna w Ridge Racer (krzak totalny na dobrą sprawę), ModNations czy Call of Duty, które nie ma kampani :P Za to na Andka w drodze np. Broken sword.

 

Sterowanie? Sterowanie w Vicie to idealny dowód na to że można łatwo przekombinować. Dwa analogi są jak najbardziej na plus, ale już dotykowy panel z tyłu (dla którego rozwiązań szuka się na siłę) to głupota i wcale nie ułatwia życia. Do Nexusa 7 podpinam sobie Steelseries Free i jestem ponad 2 pseudo-analogami Vity.

 

Gry są bardziej rozbudowane? Jeżeli ktoś uważa że jedyna gra na Andka to Pou bo mu działa na zdezelowanej Spicy to faktycznie... ale w innym wypadku BEKA

Link to post
Share on other sites

"Grafika? Argument już dawno obalony w tej rozmowie (patrz np. NFS MW na Andka i nie odpalonego na jakimś Mali400 ale na porządnym smartfonie aka SGS3)."

 

 Zagraj w NFS na Vicie potem na smartfonie i potem komentuj.

 

"Dobra gra multi na Vitę? Ooo... i to jest właścwie koniec argumentu nr. 1 Bo co mi wymienisz?"

- Little Big Planet

- Wipeout ( I co, że seria Wipeout jest na PS3 ? Dobra gra i tyle. Podaj lepsze wyścigówkę na Androida ).

- Cod ( kampania słaba grafa nie najlepsza , ale patrząc obiektywnie najlepsza przenośna strzelanka na multi )

- NFS 

- Fifa

 

 

"Fabuła w grach? To chyba cecha konkretnej produkcji... No chyba że dopatrzyłeś się właśnie jakiegoś 2-3 dna w Ridge Racer (krzak totalny na dobrą sprawę), ModNations czy Call of Duty, które nie ma kampani  :P Za to na Andka w drodze np. Broken sword."

 

Na pewno na Andku będziesz miał grę ze wspaniałą fabułą :D  Cod na Vite = Multi. ModNations to wyścigówka co chcesz za fabułę ?

 

 

Sterowanie: Faktycznie tylni panel nie jest zbyt przydatny, ale jako całoś gra się bardzo dobrze. Może powiesz, że na telefonie lepiej ?

 

 

"Gry są bardziej rozbudowane? Jeżeli ktoś uważa że jedyna gra na Andka to Pou bo mu działa na zdezelowanej Spicy to faktycznie... ale w innym wypadku BEKA"

 

 

Bez komentarza. Obrażać to każdy może. I nie mam "Spicy". 

 

Żeby wypowiadać się w danym temacie powinno się na nim znać.

 

Myślę, że nie ma co kontynuować tej dyskusji.

 

 

 

 

 

 

 
 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...