Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation Vita


Recommended Posts

ID będzie dzisiaj lub jutro bo admin Sony jeszcze nie rozpatrzył mojego zgłoszenia, aczkolwiek jest nadzieja, że dzisiaj coś się ruszy :P

 

ID to Thorin49 :P

Okazało się, że ID było zbyt podobne do maila... :wariat:

 

Da się usunąć aplikację Kącik powitalny?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Właśnie zmieniłem kartę SIM w PS Vita na Orange i internet od razu zaczął działać lepiej - strony wczytują się szybciej, a ta przeglądarka nie jest tak tragiczna :P

Gdy miałem w środku kartę Play to co chwilę ginął zasięg.

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Konsolka jest fajna, ale chyba lepiej poczekać na spadek cen, a przede wszystkim na pojawienie się zamienników kart pamięci, bo te oryginalne Sony są koszmarnie drogie.

Nie zapowiada się na to - może że liczysz na spadek ceny karty, lub jakieś promocje.
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Za 1000 złotych bez problemu kupisz konsolę z 3G (ja tyle około dałem jak ją kupowałem) plus do tego oczywiście cena karty pamięci.

I też za bardzo nie wiem o jakie ograniczenia ci chodzi? - ja narzekam tylko na przeglądarkę (wolna, nie obsługuję Flash), ale to małe ograniczenie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

są na nią jakieś darmowe gry? bo zamierzam ją kupić EMPIK Wi-fi + karta 4gb + Assassins creed Liberations za 799zł

póżniej dokupie Call of Duty i Fifę 13

 

Witaj,jest pare darmowych gier takich jak Ecolibrum,Frobisher Says,T@G,Travel Bug,Dwa Minisy,diamentowa aplikacja np.tetris online itp...

Polecam ci tą konsole gier jest naprawdę dużo gier,a w empiku to dobry zestaw kupuj śmiało,dodam też że możesz grać w gry ps1,psp,mobile gry android niedługo w polsce...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dzięki bo się nad nią zastanawiam, ale czy są gry z marketu albo z google store itp.?

Czy dużo jest całkowicie darmowych gier?

 

Tak jak pisałem gie darmowych jest pare,pobierasz je z ps store,jeżeli zakupisz vite kup sobie też playstation plus na 12 miesięcy teraz jest za darmo Uncharted,Gravity Rush,2 minisy a w połowie grudnia mortal kombat tylko dla posiadaczy playstation plus,najlepiej karte jak największą 16gb lub 32gb,mniejsza pamięć ci nie wystarczy...
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Czy 4 gb wystarczy ?

 

Zależy ja mam 16 gb i mi wystarcza. Tak naprawdę zostaje mi około 14 na gry i inne multimedia ponieważ pisze w konsoli, że pojemność to 14 gb, czyli te gb raczej każdemu zabiera. Za dwa gb, gdyby tylko kupować gry w wersji pudełkowej to myślę, że na dłuższy czas wystarcza, ale jeśli zamierzasz kupować przez PS Store to już moim zdaniem dużo za mało. Jeśli nie chcesz za dużo płacić to polecam Ci 8 gb. Cztery gb tańsze, ale moim zdaniem za mało.

Link to post
Share on other sites

Konsolka porządna aczkolwiek ceny akurat konsolkę wyrwałem tanio nowa w foli 3/WIFI za 800zł ma się oko ;D z gwarancjami i innymi lecz o 4 miesiącach sprzedałem powód?

Ceny gier w stosunku do PC

Call Of Duty PC dałem se 124zł i śmigam ;]

Call Of Duty Vita 200zł

Brak wbudowanej pamięci zakup memory ;) zakupilem 4gb

niedopracowane 3g

Link to post
Share on other sites

Jak to nie ma nic konkretnego.

Uncharted, Wipeout, Little Big Planet, Fifa, Assasin, Playstation All-Stars Battle Royale. W przyszłości ma wyjść Kilzone. I nie wszytkie gry kosztują 200 zł. Niektóre są naprawdę tanie np. Motorstorm 21 zł a gra się bardzo fajnie. LBP, Wipeout po 100 ileś. Warto mieć konsolę, bo część gier jest tylko na nią i wygodnie się gra.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Uncharted, Wipeout, Little Big Planet, Fifa, Assasin, Playstation All-Stars Battle Royale. W przyszłości ma wyjść Kilzone.

Teraz mi wymień, który z tych tytułów jest NOWYM IP/System Sellerem ?

Link to post
Share on other sites

Nie to samo. Zobacz sobie assasin na ps3 i na psv tak samo zobacz : Uncharted, Little Big Planet , a Kilzone też inny. Nie jestem pewnien czy Wipeout jest inny.

 

Na youtube prosze sobie zobaczyć filmiki z gier, czy na oficjalnej stronie playstation a nie pisać, że to samo.

Edytowane przez HubaPL
Link to post
Share on other sites

Dobra Huba, gry są gówniane i nie da się ukryć. Takie gadanie to tylko mydlenie oczu. LBP ok, jedyna normalna i fajna gra na PSV z której jestem zadowolony. Ale reszta? No przykro mi, to są gnioty po prostu. Uncharted przeszedłem z okazji tego, że był za free na PSN+, wcześniej nie miałem styczności większej z serią. Ale znajomy który pograł chwilę na mojej konsoli skwitował te Uncharted jednym zdaniem "Co to ku*wa jest?"

 

Sony sobie jaja porobiło, było tyle zapowiedzi fajnych gier, tyle tytułów miało wyjść już zaraz, zaraz po premierze konsoli i co? I nic, nie ma w co grać, za to serwują nam odgrzewane kotlety na PSN w postaci portów z PSP a nawet PSX. Ok, nie są to złe gry, ale po co mi Soul Reaver którego mam już na PSX i na PC?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...