Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation Vita


Recommended Posts

Killzone najemnik kiedy ta gra się zapisuje kiedy nie wejdę to nowa gra , podczas rozgrywki brak możliwości zapisu troche chore

Tak to prawda,szkoda że nie ma zapisu w punktach,najlepiej jak ukończysz misję,weźmiesz dalej,po intro wyjdź,ja tak robiłem,rozgrywałem 2/3 misję i starczy :)

Edytowane przez Wojownik616
Link to post
Share on other sites

Właśnie nie w temacie jestem bo nie interesowałem się nią jak słyszałem że tam gier na nią niema za dużo i wszystko drogie ale się teraz zastanawiam bo może już potaniały niektóre rzeczy czy tam gry 

Link to post
Share on other sites

Pewnie że wszystko potaniało konsolę już kupisz,za 600zł,gry poniżej 90zł,gier jest bardzo dużo było już od startu,teraz jeszcze więcej jest.Teraz wyszedł Spiderman,Tearaway,Injustice.Ja posiadam 14 gier pudełkowych i mam co grać :)

 

Edytowane przez Wojownik616
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Spokojnie możesz brać ja kupiłem w tamtym tygodniu i pykam w killzone i Ff VII jeszcze z ps one, ale faktycznie jest w co grac i nowe gry wychodzą można wybierać, sam nie wiem jaką  next kupic :)

Ja skończyłem uncharted i LBP Vita. Teraz mam guacamele z plusa i gravity rush a w plusowej kolejce jeszcze chyba ze 4 całkiem niezłe gry są do skończenia

Link to post
Share on other sites
Kupiłeś używkę czy nową ?

Ja kupiłem nową za 750zł z grą,kartą 4bg( ale tę wymieniłem na 16gb) i futerałem.

Ja skończyłem uncharted i LBP Vita.

To są obowiązkowe pozycje na vite:-) Nie mam plusa narazie nie widzę takiej potrzeby(wole wybierać sam gry a nie takie jakie oni dają) jak kupie ps4 to wtedy tak:-)

Link to post
Share on other sites

Lepiej kupić używkę czy nową ?

Ja radził bym Nową,dlaczego?

Masz gwarancję że konsola chodzi w 100% i bez żadnych śladów uzytkownika,czy tam wad i ogólnie.

Jeżeli chciałbyś używaną kupić i masz dobrą ofertę,bierz najlepiej odbiór osobisty,zauważ jaki jest stan wizualny i techniczny konsoli,ceny używanej a nowej konsoli praktycznie się nie różni no może o te 150zł z akcesoriami ;)

Link to post
Share on other sites

ok znalazłem w necie fajny zestaw nowa konsola + karta pamięci 16 GB i voucher na 8 gier tylko że cena :(

900 zł 

Sama Konsola http://allegro.pl/sony-ps-vita-wifi-gwar-12mc-sklep-w-wa-psvita-i3735508289.html

http://www.oleole.pl/konsole-playstation-vita/sony-playstation-vita-3g-karta-8gb-killzone-najemnik.bhtml

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...