Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

Kupię coś niedługo. Jeszcze nie mogę się zdecydować co ją zastąpi.

Patrząc, że QCK wygląda tak praktycznie po kilku miesiącach użytkowania mam mętlik co wybrać :D

 

PS @dodo, mogę kupić w zależności od tego co tam ciekawego posiadasz :D

 

 

 

 

Od dodo

Mam Mionix Sargas 400, wystarczy, że pokryjesz koszta wysyłki. Nie chcę za nią pieniędzy. 

Edytowane przez dodo
Link to post
Share on other sites

U mnie małe zmiany, w końcu się udało ustawić to tak żeby jakoś grało. Odkąd podłączyłem TV do kompa już nie gram na monitorze. Wiedźmin na 46 calach to lepsza opcjahttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160810/df00529409e4eb08fe8b8a8e09e62ba6.jpg

Edytowane przez natsu
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Dokładnie gry typu symulacje, wyścigi, assassiny, wiedźminy, przygodówki, platformówki tylko TV, kanapa, pad (według mnie) na monitorze gram w ostateczności w FPSy to wiadomo + strategie

Niestety midendowy pascal nie zapewnia 60 klatek w wymagajacych grach ale przygodówki, wyścigi super w 4K chodzą

 

http://i.imgur.com/7A72PlS.jpg

 

 

 

http://i.imgur.com/p6bzPHP.jpg

 

 

 

Edytowane przez Kubuś73
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Dokładnie gry typu symulacje, wyścigi, assassiny, wiedźminy, przygodówki, platformówki tylko TV, kanapa, pad (według mnie) na monitorze gram w ostateczności w FPSy to wiadomo + strategie

Niestety midendowy pascal nie zapewnia 60 klatek w wymagajacych grach ale przygodówki, wyścigi super w 4K chodzą

 

Ja ogrywam GTA5, nowego TR i wieśka 3 na 670 ;) teraz dopiero zacząłem się zastanawiać nad gpu/konsolą, ale graficznie wszystko wygląda nadal bardzo dobrze (wg mnie ofc) nawet na średnio wysokich detalach i jakoś tak odkładam zakup

Link to post
Share on other sites

W 1080p to wiadomo nawet na 970 można szaleć 2 opcje graficzne z ultra na wysokie i jest 60 klatek, ale 4K to inna historia. 1070 sobie nie radzi 1080 to samo nierozsądne minimum do takiej rozdzielczości to dwie 1080 ew czekanie do volty

Link to post
Share on other sites

Nie dlatego siedze na 1070. Większość gier w które gram spokojnie chodzi w 4K 60fps: samochodówki, przygodówki, Rocket League, The Long Dark i inne. Jak komuś nie przeszkadza 30-35fpsów to może sobie przejść W3 w 4K na podkręconej 1070, wszystko zależy od preferencji.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...