Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

Według Ciebie.

 

Bardziej praktyczne w kwestii optyki i psychologii barw. 

 

Powszechność malowania ścian na żółty i pomarańczowy kolor to nie jest moja subiektywna ocena, tylko fakt.

Więc używanie tego typu barw zdecydowanie nie jest oryginalne.

 

To prawda. Taki ciemny niebieski można powiedzieć, że depresyjny. Ale mi również żółte i pomarańczowe kolory ścian się nie podobają... 

 

Bez przesady :) Skala szarości jest raczej depresyjna. Taki granatowy odcień jest elegancki i nadaje pomieszczeniu przytulności. Nie jest to taka typowa ciepłota jak przy stosowaniu w/w barw, ale byłbym daleki od nazywania ją depresyjną.

Edytowane przez Jacgues
Link to post
Share on other sites

Oryginalność to takie coś co winno się zostawić ludziom zajmującym się modą. A ciemny niebieski nie jest oryginalny. To raz. Dwa stwierdziłeś , że żółte jest "ani to ładne" i bardziej do tego piłem. 

 

 

Skala szarości jest raczej depresyjna

Jest neutralna. Doskonale sprawdza się w przy stanowisku komputerowym , szczególnie pracy z kolorem.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Katarzyna zabrała sie za gejming przez duże "G". Opiera się jeszcze moim namowom na biurko, fotel, głośniki, ale myślę, że to kwestia czasu :) Uroki osobnego mejsca w domu, przeznaczonego na komputer, szybko doceni.

 

http://i.imgur.com/mlgW4sq.jpg

http://i.imgur.com/tgi1fDG.jpg

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Tylko, że powyższa konwersacja była o podświetleniu, a nie oświetleniu, broń się, że nie wspomniałeś, ale też nie zanegowałeś w swoim poprzednim poście - więc ostatecznie Twój poprzedni post brzmiał jako zaakceptowanie zrobienia PODświetlenia. Tyle.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...