Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

Fajne stanowisko a z ciekawości głośniki to Magnat Quantum? jaki model dokładnie? trochę blisko do ściany z nimi.

Magant Quantum 673 i amplituner Denon X1200W. Wiem, że trochę blisko ściany ale musiałem jakoś pogodzić monitor i komputer który stoi na biurku...

Link to post
Share on other sites

Co cię podkusiło by spiąć je z amplitunerem kina domowego? no chyba, że on tylko jest na zastępstwo bo ma nalepkę z marketu. Ja bym tam widział bardziej coś w klimatach Xindak A06 lub NAD C326BEE. Rozumiem, że nie zawsze da się wszystko idealnie ustawić w pomieszczeniu, sam u siebie mam z tym problem ale trochę tracisz na basie (który w 673 jest imponujący). No nic, zamykam się już by nie spamować niepotrzebnie w temacie :evil: .

Link to post
Share on other sites

Dodatkowe foty i zupełnie inny obraz. Na pierwszej stanowisko sprawiało wrażenie mocno ciasnego. 

 

(Przy zdjęciach wnętrz ważne są piony. Trzeba zwracać na to uwagę by ich nie zakłócić bo się robi rozjazd z perspektywą. - to tak ogólnie w tym temacie, nie jest to uwaga do zdjęć Bartasa)

Link to post
Share on other sites

Co cię podkusiło by spiąć je z amplitunerem kina domowego? no chyba, że on tylko jest na zastępstwo bo ma nalepkę z marketu. Ja bym tam widział bardziej coś w klimatach Xindak A06 lub NAD C326BEE. Rozumiem, że nie zawsze da się wszystko idealnie ustawić w pomieszczeniu, sam u siebie mam z tym problem ale trochę tracisz na basie (który w 673 jest imponujący). No nic, zamykam się już by nie spamować niepotrzebnie w temacie :evil: .

Kupiłem taki amplituner (bynajmniej nie w markecie), ponieważ planowałem-planuję rozbudowę tego do zestawu 5.1....

Link to post
Share on other sites

Rozważ mimo wszystko dobre stereo, lepiej się sprawdzi w twoim stanowisku nawet z tym fikuśnym sufitem, 5.1 mocno średnio. Quantumy z dobrym wzmakiem stereo rozwiną skrzydła nawet pod ścianą.

 

 

Czekamy na foty po zmroku :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@@Bartas89, Stanowisko bardzo fajne, podoba mi się to łączenie cegły z metalem. Ale te biurka to nieporozumienie. Mam identyczne i szczerze mi ono nie odpowiada. Jakościowo bardzo średnie, giba się na lewo-prawo jak powalone. Spawy wyglądają jak by je ktoś po pijaku robił. 

Link to post
Share on other sites

@@Bartas89, Stanowisko bardzo fajne, podoba mi się to łączenie cegły z metalem. Ale te biurka to nieporozumienie. Mam identyczne i szczerze mi ono nie odpowiada. Jakościowo bardzo średnie, giba się na lewo-prawo jak powalone. Spawy wyglądają jak by je ktoś po pijaku robił. 

Ja jestem z nich zadowolony. Zrobiłem w nich parę przeróbek np zamontowałem inne nóżki żeby było wyższe oraz u szklarza musiałem zrobić inne łączniki aby uzyskać efekt litery U. Jeśli chodzi o jakość wykonania to nie jest ona najlepsza z mozliwych ale za te pieniądze co za nie dałem to bardziej niż ok :)

Link to post
Share on other sites

Intensywność tak wyszła na zdjęciach. Tak jak wspomniałem podświetlam sobie tylko jeden element jak siedzę przy kompie. A do zdjęć włączyłem większość żeby był podgląd jak to wygląda. Ale rzeczywiście na fotach wygląda jak ostre disco :D


Te diody są zbyt intensywne oraz jest ich za wiele (+ różne kolory). Ogólnie za dnia wygląda super, ale podświetlenie zbyt nachalne.

Mogę ustawić różne konfigurację ponieważ wszystkie są RGB. Także mogą być wszystkie niebieskie albo czerwone lub każde w innym kolorze.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ogólnie ludzie z mojego otoczenia plus rodzina pukali się w głowę jak widzieli ile ledów ładuje do tego pokoju. Ale jak już był efekt końcowy to wszyscy zgodnie powiedzieli, że jest ładnie i klimatycznie ;) P.S te ledy nie są przyklejone do np do ściany tylko są poprowadzone np w ścianie albo w dekoracyjny korytku. Mogłem sobie na to pozwolić bo urządzałem pokój od podstaw bo mieszkanie było w stanie deweloperskim :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...