Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

  • 8 miesięcy temu...

Assassin’s Creed 3 - premiera wersji PC wyznaczona na 22 listopad 2012.

 

Wersja pecetowa będzie posiadać wsparcie dla DirectX 11 oraz m.in. wyższej rozdzielczości tekstury i cienie względem wydanych juz wersji konsolowych, obsługę Ambient Occlusion, teselację.

 

Żródło:

http://www.dsogaming.com/news/assassins-creed-3-pc-pre-order-comes-with-a-free-copy-of-assassins-creed-2/

Link to post
Share on other sites

Witam właśnie ukończyłem fabułę i powiem Ci że ja takich spadków nie miałem. "Pathy naprawczych" jako takich chyba jeszcze nie ma bo ta gra na pc premierę miała kilka dni temu w związku z tym jeśli więcej ludzi zgłosi im taki problem to pewnie coś powstanie (o ile to wina optymalizacji silnika graficznego). Spadek FPSów może być winą działania w tle programu który Ci pokazuje ile aktualnie masz klatek...

 

e; Zadam głupie pytanie ale - grę masz oryginalną? bo piraty mają to do siebie że mogą działać "niestabilnie"

Edytowane przez Wakinashi
Link to post
Share on other sites

Gra kupiona w sklepie torrent. Wszystko jedno czy dam na LOW i 800x600 czy na High w 1440x900, jest tak samo , ok~~20-23klatki, jak lekko popatrze w niebo lub w dół to już robi się 60 klatek i użycie GPU wzrasta do ~~80%.Zreinstaluję stery może to coś da...

 

Patrząc na cnf. masz trochę lepszy i może dlatego nic Ci nie goniło z klatkami...

Edytowane przez plik1995
Link to post
Share on other sites

Pojawiła się w mojej głowie teoria. :P

Właśnie ukończyłem epilog z bonusowym szukaniem osi. I miałem chwilowy spadek fps... Okazało się że utraciłem połączenie z Uplay. I tak sobie pomyślałem że być może przesyłanie przez grę danych do konta z zarejestrowaną grą powoduje chwilowy spadek płynności? e; oraz W połączeniu z faktem iż gra miała premierę te kilka dni temu może sporo graczy pc w Europie właśnie gra w AC 3 i ogólnei mają zapchany serwer przesyłaniem danych...?

Edytowane przez Wakinashi
Link to post
Share on other sites

@Wakinashi: kolega wyżej grał bez Uplay i też się ścinało.

 

Jak dla mnie sprawa jest dość oczywista. To jest sandbox, sporo postaci, gra zajeżdża CPU. Podobnie było Prototype 2.

 

 

Edit:

Czyli gra wymaga stałego połączenia z internetem? Ok, to już wiem, że nie kupię. Ale pogram :)

Edytowane przez szatkus
Link to post
Share on other sites

W teatrze FPSy na chwilę spadły do 31, a tak przez większość czasu 50-60, w tłumie 35-45. Po podkręceniu grafiki (bo zauważyłem, że karta graficzna nie ma za bardzo co robić) na tym feralnym statku FPSy nie chcą spaść poniżej 40. Gram na Llano@3.5GHz + HD6850.

Co ciekawe w Prototype 2 w życiu nie widziałem 50 FPS, czasem 40 ciężko było utrzymać.

Gra "kupiona" od THETA.

Swoją drogą najniższe opcje graficzne w grze nazywają się "normal", co by nie musieć się przyznawać w gimnazjum, że gra się na low :)

 

A już lejąc na sprzęt i wydajność, gra zapowiada się kozacko :D

Edytowane przez szatkus
Link to post
Share on other sites

Ciekawostka, gra się nie skaluje ponad 3 rdzenie. Niby wszystkie są obciążone, ale wyłączenie jednego nie widać żadnego wpływu na ilość FPSów, dopiero po wyłączeniu drugiego spada. Co ciekawsze gra wydaje się wspierać 8 rdzeni. Ktoś z Bulldozerem może to potwierdzić?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...