Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

 

 

równie dobry jak poprzednie

 

Obejrzałem 2 odcinki i jakoś mnie aż tak nie wciągnęło, pewnie w weekend dokończę.

 

 

 

po pierwszych odcinkach, miałem zawias umysłowy

 

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu nadgryzałem trzy razy. Bezskutecznie. Wszyscy mówią, że później jest lepiej, ale chyba zbyt szybko nie dam rady się przemóc. 

Link to post
Share on other sites

W zeszły tydzień doczekałem się w końcu tego dnia w Twin Peaks na który czekałem od pierwszego odcinka, zostały mi jeszcze tylko 2 finałowe odcinki. ;) Ogólnie nie jest źle, druga połowa serialu imo daje rade. Choć jak dla mnie do dawnego TP nie ma startu. 

 

Narcos 3 sezon

 

Właśnie dopiero skończyłem finałowy odcinek i jest dobrze, myślałem że bez Escobara nie dadzą rady ale wyszło nieźle. Fakt sam Escobar był rewelacyjny i bracia Rodriguez nawet w połowie nie są tak dobrzy jak on ale oglądało się przyjemnie :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Choć jak dla mnie do dawnego TP nie ma startu.

Też tak uważam. To nie te czasy, nie ten klimat. Ewidentny brak kawy i pączków :D

Podchodziłem z rezerwą do kontynuacji, ale nie jest tak źle. Może po prostu inaczej.

Link to post
Share on other sites

"It"

 

Weźmy sobie mikser do koktajli koniecznie taki z lat osiemdziesiątych, wrzućmy do niego następujące składniki: "A Nightmare on Elm Street", "Army of Darkness", "Evil Dead II", "Silent Hill", "The Ring", "The Shining" i "The Goonies". Mocno wymieszany daje nam duży kubek wypełniony po brzegi "It" czyli znakomity horror z elementami, komedii, przygody i dramatu utrzymany w klimatach klasycznych filmów z lat właśnie osiemdziesiątych. Świetna rola Billa Skarsgårda. Genialne efekty, charakteryzacja, praca kamery i udźwiękowienie. 9/10!

 

 

C8_lWMnU0AEFj-i.jpg

“Want a balloon?” :evil:

 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Zauważalnie słabszy od trylogii, ale jak ktoś lubi całą serię to raczej obejdzie się bez chemii. Obejrzałem na jeden raz, a trwa ponad 2h.


 

 

Narcos 3 sezon - równie dobry jak poprzednie.

 

Wczoraj miałem dzień poimprezowy, więc wciągnąłem pozostałe 7 odcinków pod rząd - zdecydowanie daje radę, nawet nie odczułem braku Pablo. 


IT

 

Najlepszym rimejkiem, a zarazem najlepszym serialem na świecie, pozostaje dla mnie BSG, a za najlepszy rimejk filmowy uznaję The Thing Carpentera. Nie sądzę, aby kiedykolwiek miało się tutaj coś zmienić, jednak nowa wersja IT dość gładko wskakuje na podium i raczej pozostanie tam dość długo. Oryginał to jeden z ważniejszych filmów mojego dzieciństwa i do dzisiaj uważałem majstrowanie przy nim niemal za świętokradztwo. I couldn't be more wrong. Absolutny must see, zwłaszcza, jeśli urodziłeś się w latach osiemdziesiątych.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Cult of Chucky

 

Siódma odsłona kultowej serii, która w przyszłym roku skończy okrągłe 30 lat, to powrót do weselszych klimatów, znanych choćby z Bride of Chucky czy Seed of Chucky. Dla fanów - pozycja obowiązkowa. Ade due damballa. Give me the power, I beg of you.

Link to post
Share on other sites

Co do najnowszego Aliena, to czekam na wersje "all in one" z usuniętymi scenami z dr Shaw, żeby była to nawet jakaś wersja fanowsaka składana w WMM. Największa bzdurą tych produkcji jest właśnie to kastrowanie ze scen, gdzie w przypadku tej części skracanie filmu przyjęło apogeum absurdu.

Link to post
Share on other sites

The Orville

 

Kiedy miałeś już nie zaczynać kolejnych seriali, ale czytasz, że nowa produkcja Seth'a McFarlane'a wzbudza protesty środowisk religijnych...

 

Po pierwszym odcinku jestem zdecydowanie na tak - dużo lepiej, niż liczyłem. Family Guy, raczej ze starszych sezonów, w połączeniu ze Star Trekiem, bardziej w klimacie Voyager'a niż TNG. Ogólna jakość wykonania, efekty i dbałość o detale na bardzo wysokim poziomie. Znam sporo "poważnych" seriali sc-fi, gdzie te elementy są na pierdylion razy gorszym levelu.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Alien-Przymierze--jest świetny.

Oglądałem.

Na moim sprzęcie 5.1DTS efekty byłe nieziemskie.

Uważam że to b.dobry film.  9/10

Tak ...

 

Jeżeli ktoś wie gdzie można by obejrzeć ten miniserial byłbym bardzo wdzięczny. Od niechcenia zacząłem oglądać pilota i bardzo mi się podobał. Na torrentach nie widziałem.

http://www.filmweb.pl/serial/Sekret-2016-770608

Edytowane przez doman18
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...